15
new stories - click to show

Kateřina Mahdalová

Related to

Detailní pohled do spotřebního koše. Na čem si nejvíce připlatíte

Nákupy, před kterými nikdo neuteče – bydlení, potraviny, energie, léky. Které ceny vzrostly za posledních 10 let nejvíc? Podívali jsme se na detaily u konkrétního zboží a služeb. Třeba margarín zdražil o 40 % víc než máslo.

Draží se známka za čtyři koruny. Zájemci za ni neváhají nabídnout přes milion

Třetí nejdražší československá známka vůbec putuje do dražby, jedná se o unikátní čtyřkorunovou známku s obráceným přetiskem. Vyvolávací cena je jeden milion korun, čeká se ale, že se prodá za mnohem více.

Čeští rodiče se dnes o děti bojí tak, až jim vzali svobodu

ANALÝZA. Postoj českých rodičů ke svobodě dětí se za 50 let dramaticky změnil, ukazují data Seznam Zpráv. Extrémní rozdíl je třeba v tom, jak daleko od domu nechají své potomky jít. Děti hrající si venku bez dohledu jsou raritou.

Unikátní model. Kdo vyhraje sněmovní volby

23.May » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy opět připravily unikátní volební model, ze kterého se čtenáři budou pravidelně dozvídat, kdo má nejblíže k vítězství v příštích sněmovních volbách.

Unikátní mapa: Jak se vám zvýší daně z nemovitosti podle bydliště

17.May » Seznam Zprávy
Kdo zaváhá, nemá příjmy. V tomto případě obce. Vláda navrhuje zvýšit daň z nemovitosti. O co naroste, nepůjde nově samosprávám, ale státu. Mapa Seznam Zpráv ukazuje, o kolik víc zaplatí vlastníci nemovitostí v jednotlivých obcích.

Unikátní model. Kdo vyhraje sněmovní volby

15.May » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy opět připravily unikátní volební model, ze kterého se čtenáři budou pravidelně dozvídat, kdo má nejblíže k vítězství v příštích sněmovních volbách.

Scholz: Německo podle migrační situace zavede kontroly na všech hranicích

10.May » Seznam Zprávy
Podle aktuální statistiky spolkové policie přišlo v prvním čtvrtletí do Německa nejméně 19 627 migrantů bez potřebných dokladů. V meziročním srovnání je to zhruba o třetinu více.

Duševní nepohodu u dětí Češi řeší. S odbornou pomocí pro sebe ale váhají

10.May » Seznam Zprávy
Dospělí považují duševní zdraví za akutní problém dnešní společnosti. Problémy často začínají už v dětském věku. Podle expertů přitom skoro žádné dítě necítí pocit sounáležitosti, že by bylo přijímané svým okolím takové, jaké je.

Jaké jméno nesou nejčastěji české ulice? Masarykovo to není

Uhodli byste rekordmana mezi českými, moravskými a slezskými ulicemi? Pokud jde o změnu jména, je to Americká ulice v Plzni.

Koho v Česku nejvíc drtí zdražování? Mladší a bohatší to nejsou

ANALÝZA. V Česku není žádná skupina lidí, které by se nějak nedotklo zdražování. Dopady se však značně různí, ukazuje analýza Seznam Zpráv.

Líná nemakačenka a paraziti. O kom si to Češi nejčastěji mylně myslí

25.April » Seznam Zprávy
ANALÝZA. Může se zdát, že je nezaměstnanost v Česku nízká – proto to není téma. Jenže přehlížíme důležitá místa, kde se nezaměstnanost dlouhodobě drží vysoko. Seznam Zprávy zachytily dvě největší.

Na mimořádných schůzích tráví poslanci třikrát více času než dřív

19.April » Seznam Zprávy
Poslanci nyní tráví na schůzích ve Sněmovně celkově mnohem více času. Mohou za to mimořádné schůze, k jejichž prodlužování přispívají převážně opoziční poslanci a poslankyně.

Tato informační stránka o Kateřina Mahdalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Mahdalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes