15
new stories - click to show

Kateřina Mahdalová

Related to

Data: Rozptylové podmínky a nouzový stav zlepšují ovzduší v Česku

28.December » Seznam Zprávy
Podle hodnocení Českého hydrometeorologického úřadu má Česko od minulého roku nejlepší ovzduší za posledních 11 let. Přesto tady jsou značné rezervy.

Virální video. Cyklista srazil kolenem dítě, přihlásil se na policii

28.December » Seznam Zprávy
Belgická policie v neděli vyhlásila pátrání po muži, který během jízdy na kole srazil malé dítě. Incident v Ardenách zachytil na video otec dítěte a zveřejnil ho na sociální síti Facebook.

Data: Sledovanost prezidentských projevů postupně klesala

26.December » Seznam Zprávy
Navzdory podpoře tří televizí prezident Miloš Zeman pro svá poselství pozornost diváků nezískával, sledovanost klesala. Poslední data jsou z roku 2016.

Kam se posune váš BMI, když o Vánocích přiberete? Kalkulačka na míru

24.December » Seznam Zprávy
Každý pátý Čech trpí obezitou. V nadváze patříme společně s obyvateli Malty, Chorvatska a Řecka k absolutním rekordmanům. Podíl Čechů, kteří se perou s vyšší váhou, je rok od roku vyšší. Jak jste na tom vy osobně?

Ministerský leták na podporu očkování? Neznám, odpovídali lidé v průzkumu

23.December » Seznam Zprávy
Polovina populace je za určitých podmínek ochotná se nechat proti koronaviru očkovat. 15 procent očkování plánuje, jakmile to bude možné. Zbytek chce vyčkat nebo se podvolit možnému nařízení. Více než třetina Čechů vakcínu odmítá.

Daňové změny: Podívejte se, o kolik peněz přijde vaše obec

22.December » Seznam Zprávy
Do sněmovny se vracejí daňové změny. Kompenzace peněz pro obce a kraje se zvyšují, jejich rozpočty se po senátním zásahu pohybují zhruba na 80 procentech původního stavu. Mohlo být hůř. Podívejte se, jak je na tom vaše obec.

Češi se přestávají chránit před koronavirem, ukazují data

18.December » Seznam Zprávy
Podle průzkumů se chování Čechů během pandemie mění. Aktuálně stoupá počet kontaktů, s nimiž se lidé stýkají, a to navzdory rostoucím počtům nově nakažených. Stejně tak klesá ochota se celkově před virem chránit.

Vyřaďte Rusko a Čínu z dostavby Dukovan, vyzvali vládu senátoři

17.December » Seznam Zprávy
Senát vyzval vládu, aby do výběrového řízení na dostavbu Jaderné elektrárny Dukovany nezařadil firmy z Ruska a Číny.

Pošleme na vás kontrolu, hrozí Havlíček hoteliérům kvůli vánočním pobytům

17.December » Seznam Zprávy
Vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček pohrozil hoteliérům, kteří našli skuliny ve vyhlášených protipandemických opatřeních.

10 tisíc mrtvých. Koronavirus v Česku překonal další smutný milník

17.December » Seznam Zprávy
Zhruba devět měsíců od začátku epidemie si nemoc covid-19 vyžádala 10 036 životů. Tempo přitom není rovnoměrné, i přes relativní zpomalení mrtví stále přibývají velmi rychle.

Návrh penzijní reformy: Zaručený důchod 10 000 i důchodová kalkulačka

11.December » Seznam Zprávy
Plán představily ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) a předsedkyně důchodové komise Danuše Nerudová. Bez reformy důchodového systému se v chudobě ocitne čtvrtina seniorů, dnes jich je kolem desetiny, říkají autoři návrhu.

Podivná změna v datech testovaných vyvolala další otazníky. Vláda chce navíc upravovat svého PSA

25.November » Forum24
Nejdříve číslo R, pak semafor a nyní PES. Vláda před týdnem zavedla metodiku, podle které bude uvolňovat či zpřísňovat opatření zamezující šíření covidu. Odborníci však varují před přibývajícím chaosem a také snahou vlády ukvapeně rozvolňovat. Opa...

Tato informační stránka o Kateřina Mahdalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Mahdalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes