15
new stories - click to show

Jaroslav Gavenda

Related to

Povinné odvody rozdělují Čechy. Téměř polovina s nástupem do armády souhlasí

S povinnými armádními odvody souhlasí 43 procent Čechů. Vyplynulo to z průzkumu, který se v únoru uskutečnil na platformě Výzkumník Seznam. Naopak proti je 45 procent respondentů.

Šedivý: Administrativní odvody? Stát zjistí, s kým může počítat pro obranu země

Získání přehledu o zdravotním stavu, vzdělání nebo schopnostech Čechů. Tak by měly vypadat podle bývalého náčelníka generálního štábu Jiřího Šedivého administrativní odvody.

Analytik: Na konflikt není armáda připravená. Ale co je horší, ani společnost

24.February » Seznam Zprávy
Česko nedělá dost ohledně příprav na možné bezpečnostní hrozby, varuje v rozhovoru pro Seznam Zprávy bezpečnostní analytik Milan Milkulecký.

„Doháníme dluh prožraných let.“ Česko není na válku připravené

23.February » Seznam Zprávy
ANALÝZA. Česko začalo po začátku ruské invaze na Ukrajinu zbrojit a uzavírá jeden kontrakt za druhým. Podle expertů však armáda nyní ještě není na případný konflikt připravená.

Avast musí v USA zaplatit pokutu a přestat prodávat data o uživatelích

23.February » Seznam Zprávy
Federální obchodní komise společnost podezírá, že shromažďovala a prodávala informace o spotřebitelích k reklamním účelům. Avast tak musí zaplatit 16,5 milionu dolarů.

Fotky: Ženy hluboko pod povrchem. V dolech suplují válčící muže

23.February » Seznam Zprávy
Odchody ukrajinských mužů na frontu, kde už dva roky vzdorují ruským okupantům, postavil ukrajinské ženy před mnohé výzvy. Jednou z nich je zastat práci, která tradičně připadá právě mužům - v uhelných dolech.

Velké nákupy. Pošta pořizuje dva tisíce nových aut

21.February » Seznam Zprávy
Česká pošta v letošním roce ve velkém obmění svůj vozový park. Státní podnik obdrží 1958 nových aut, z toho 250 jich bude na elektřinu.

Řehka: Musíme zajistit funkční mobilizační systém

20.February » Seznam Zprávy
Náčelník Generálního štábu Karel Řehka v projevu na velitelském shromáždění řekl, že Česko nepřestane podporovat Ukrajinu a zároveň musí samo dělat maximum pro odstrašení případného agresora.

Krvavá bitva o Avdijivku: Ukrajinské síly se z obléhaného města stahují

16.February » Seznam Zprávy
Ruské síly s pomocí počasí, ale i své převahy v lidech a materiálu zahájily v posledních dnech další kolo útoků na město Avdijivka. Situace obránců byla tak složitá, že kyjevské velení podle všeho vydalo rozkaz k ústupu.

Ruská centrální banka zastavila zvyšování úroků, základní sazba je 16 procent

16.February » Seznam Zprávy
Ruská centrální banka dnes ponechala základní úrokovou sazbu na 16 procentech. Současné inflační tlaky se podle ní ve srovnání s podzimními měsíci zmírnily, stále ale zůstávají vysoké.

Pátrání po stopách sekt: od guru Járy po vesmírného instalatéra

16.February » Seznam Zprávy
Naše reportérka Kristina Ciroková podnikla další výlet do světa, kde se potkává podsvětí s dezinformacemi a cvoky. A opět je to podívaná nanejvýš bizarní, chvílemi snad až děsivá.

Egypt připravuje u hranice s Pásmem Gazy oblast pro uprchlíky, píše Reuters

16.February » Seznam Zprávy
Podle agentury Reuters Egypt zřizuje oblast na hranici jako dočasné a preventivní opatření pro případ pozemní invaze do města Rafáh. Egyptské úřady nicméně popřely, že by vznikal tábor pro uprchlíky.

Tato informační stránka o Jaroslav Gavenda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Gavenda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes