15
new stories - click to show

Pavel Cyprich

Related to

Navštívili jsme obří vodní elektrárnu v Paraguayi. Energii tu využívají i čeští těžaři bitcoinu

29.October » CzechCrunch
Český startup 2Bminer spravuje ve světě stovky strojů, které těží bitcoin. Nově i v Paraguayi a míří k obratu přes 250 milionů korun. Článek Navštívili jsme obří vodní elektrárnu v Paraguayi. Energii tu využívají i čeští těžaři bitcoinu se nejdříve …

Těžaři krypta objevili zlatý důl. Elektřina tu nestojí skoro nic

8.October » Seznam Zprávy
Těžba populární kryptoměny bitcoin je natolik energeticky náročná, že se v domácích podmínkách nevyplatí. Na světě ovšem existuje místo, kde dává smysl – jihoamerická Paraguay.

Nové zpravodajské studio a grafika Televize Seznam

14.February » Parabola.cz
Televize Seznam bude dnes vysílat večerní zpravodajství z nového moderního studia. Zpravodajství získá také i zcela novou grafickou a hudební podobu. Večerní zprávy se nadále vysílají denně v 18:25 hodin.

Televize Seznam má nové zpravodajské studio i grafickou a hudební výbavu Večerních zpráv

14.February » FeedIT.cz
Celoplošná plnoformátová stanice Televize Seznam bude od 14. února vysílat večerní zpravodajství z nového moderního studia, zpravodajství získává se spuštěním nového studia i zcela novou grafickou a hudební výbavu. Televizní zpravodajství internetov…

Televize Seznam má nové studio, zařadí dva moderátory

11.February » MediaGuru
Televize Seznam bude od 14. února vysílat večerní zpravodajství z nového studia. Zpravodajství získává se spuštěním nového studia i novou grafickou a hudební výbavu.

Sklik.cz Expert fórum 2020 - online konference

30.September » Seznam Zprávy
Již v pořadí 4. ročník konference pro PPC specialisty zaměřená na výkonnostní marketing a novinky v Sklik.cz, tentokrát v ryze onlinové formě.

Konec pokladních. Obchod budoucnosti se bez nich obejde

20.July » Seznam Zprávy
Nákupní vozík, který zboží sám rozpozná, sám zváží, sám ho přičte k účtence. Amazon svojí novinkou přesunul zaměstnání prodavače na vedlejší kolej.

[aktualita] Televize Seznam zařazuje novou publicistiku, pořad dostal název Detail

19.May » Lupa.cz
Redakce zpravodajství Televize Seznam připravila novinku z vlastní produkce, publicisticko-zpravodajský pořad Detail. Od 21. května každý čtvrtek ve 21.25 bude tvůrčí tým pořadu provádět diváky důležitými společenskými tématy z tuzemska i zahraničí.…

Televize Seznam přidá publicistický pořad Detail

5.March » MEDIAR
Jarní programové schéma televize české internetové jedničky Seznam.cz stojí na akvizici. Tu doplňují série Šídla, Kubíkové, Bosáka či Klímy a dvakrát týdně publicistická novinka.

[článek] TV Seznam se snaží omladit publikum. Nejsledovanější jsou seriály, říká její šéf

5.March » DigiZone.cz
[5 minut čtení] Televize Seznam upravuje svůj program. Už se neprofiluje jako zpravodajská a publicistická, ale jako stanice pro celou rodinu. Její pořady si totiž zapínali hlavně lidé nad 50 let. Od loňského září má Televize Seznam nového šéfa. Říz…

Tato informační stránka o Pavel Cyprich zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Cyprich" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes