15
new stories - click to show

Anita Baselová

Related to

Lady Gaga či U2. Českým vinylům se daří tak, že rozšíří výrobu i v Americe

18.August » Seznam Zprávy
Loděnická GZ Media, která patří Zdeňku Pelcovi, investuje ve svých továrnách v Česku, USA i Kanadě do rozšíření výroby vinylových desek zhruba půl miliardy korun.

Na Ameriku nebo Asii letos zapomeňte, větší exotika má naději

9.June » Seznam Zprávy
Dříve organizovali klientům cesty kolem světa, na severní pól, plné netradičních zážitků, třeba v podobě večeře v Sixtinské kapli. Situace se však změnila a i ti nejbohatší Češi koukají po dovolené na Šumavě.

Koronaviru navzdory. V Česku roste největší wellness centrum

26.May » Seznam Zprávy
Po více než dvou měsících se v pondělí mohla znovu otevřít i wellness centra. Jejich obliba u Čechů roste – i proto investuje společnost Infinit navzdory velkým ztrátám stamiliony do nových projektů.

Ropy je moc. Menší benzinky kvůli tomu mohou skončit

31.March » Seznam Zprávy
Cena ropy je rekordně nízko – a to nejen kvůli pandemii. Poptávka po pohonných hmotách klesá kvůli omezení cestování a pohybu osob, ale ropné giganty nepřestávají těžit. Mohlo by to znamenat konec pro některé menší čerpací stanice.

V zavřeném baru přišli na nápad, který přežije i karanténu

29.March » Seznam Zprávy
Ze dne na den se jim podnikání obrátilo vzhůru nohama: hostinští, majitelé restaurací, barů. Tak vyrazili do boje o přežití.

Za zdmi pivovarů: Všude samá plechovka a lahev, ztráty desítky milionů

28.March » Seznam Zprávy
České pivovary pokračují ve stáčení piva jen do lahví a plechovek. Sudy teď stojí stranou a neví se, na jak dlouho. S tím ale stojí a padá jejich další byznys. A ztráty.

Češi se neumí rozloučit, proto vznikl v Praze Les vzpomínek

21.March » Seznam Zprávy
Uložení do rakve či zpopelnění – a ve třetině případů žádné poslední rozloučení. Tak nyní vypadají pohřby v Česku. Že je smrt pro Čechy stále velké tabu, o kterém nejenže nechtějí mluvit, ale ani ho nemají tendenci řešit, potvrzuje většina pracovník…

Na pohřby chodí klauni, pomáhají odbourat strach ze smrti

15.March » Seznam Zprávy
Slovní spojení pohřbu a klauna v lidech rezonuje, i to byl jeden z důvodů, proč Oleg Vojtíšek před pár měsíci založil firmu Pohřební klauni. A plánů na to, jak detabuizovat smrt v Česku, má víc.

Vlastní letadlo, vodíková auta a roboti kurýři. Plány Simony Kijonkové

8.March » Seznam Zprávy
Skupina Packeta, majitel Zásilkovny, přepravila za rok 2019 více než 19 milionů zásilek, stejný nárůst – tedy o zhruba 85 % -plánuje zakladatelka Zásilkovny Simona Kijonková i na rok 2020. Plánů má ale několik desítek, mezi nimi nechybí vlastní leta…

Koronavirus mění obsah zásilek, které nyní doručujeme, říká Kijonková

4.March » Seznam Zprávy
I česká digitální logistická platforma Zásilkovna přijala speciální opatření kvůli šíření koronaviru: kvůli klientům i kvůli zaměstnancům. Doručovat balíky do některých oblastí v Itálii vůbec nemůže. Negativního ekonomického dopadu se ale nebojí, na…

Tato informační stránka o Anita Baselová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anita Baselová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes