Mikuláš Pejcha

Vztahuje se k

Česká kapela Mydy Rabycad se těší úspěchu v USA

17.června » Seznam Zprávy
Kapela Mydy Rabycad v současnosti patří mezi nejúspěšnější české kapely v zahraničí. Na konto si nyní připsali účinkování na velkých festivalových pódiích v americké Luisianě na International Festivalu.

Koule z ledu nebo sterilizační tým. Jaké nároky mají na koncertech světové superstar?

12.června » Seznam Zprávy
Koncerty světových celebrit třeba u nás v České republice jsou pro fanoušky vždy velkým zážitkem. Zážitek je to ale i pro lidi, kteří se starají o blaho hvězd. Někdy není úplně lehké splnit jejich požadavky. Vybrali jsme pět nejnáročnějších celebrit.

Slzy tekly po novém albu Báry Basikové. Je pokřtěné, jsou na něj pozitivní ohlasy

12.června » Seznam Zprávy
Zpěvačka Bára Basiková pokřtila své nové album. Jmenuje se Slzy. Je laděné smutně, ale to neznamená, že je negativní. Písničky jsou spíš k zamyšlení a zastavení. Báře Basikové vyšlo CD po pěti letech od posledního. Fanoušci si ho můžou pořídit už ...

Proč se ve Formuli 1 nepředjíždí? Mohou za to loňské změny

12.června » Seznam Zprávy
Formule 1 řeší zásadní problém. V závodech ubylo předjíždění, protože aktuální technická pravidla myslí hlavně na rychlost. Diváci však nechtějí vidět o sekundu svižnější kola, ale boje o každou příčku.

Startér loví v archivech to nejlepší z letoška spolu s Mydy Rabycad. A pořád miluje Smile

24.května » RadioWave
Porotkyně Žofie Dařbujánová si do studia Radia Wave přibrala další posilu ze své úspěšné kapely Mydy Rabycad, saxofonistu Mikuláše Pejchu. Místo novinek ale spolu s moderátorem Kubou Kaifoszem pouštěli starší songy, které jsme si chtěli v hitparád...

Tatéři z celého světa zabrali Průmyslový palác v Praze. Tetovali modely i náhodné zájemce

23.května » Seznam Zprávy
Je to už 20 let, co se koná pražský festival piercingu a tetování - International Tattoo Convention Prague. Přehlídka tetovacích salonů, při které se můžete nechat i vy sami potetovat. Festivalu se zúčastnilo přes sedmdesát tetovacích salonů a umě...

Z regionálního klubu kombajnem na tituly, chválí glosář přerod Plzně. Žel, vulgární Šádek oslavy zkazil

21.května » Seznam Zprávy
Pět titulů získaných v průběhu pouhých 8 let - to je pro klub s regionální minulostí a dosahem vlastně zázrak.

Zemřel bývalý ředitel Českého rozhlasu Petr Duhan

7.května » Seznam Zprávy
Rodina bývalého generálního ředitele Českého rozhlasu Petra Duhana oznámila, že v sobotu zemřel. Z funkce odešel před třemi lety ze zdravotních důvodů.

Tato informační stránka o Mikuláš Pejcha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mikuláš Pejcha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes