Kateřina Vodvářková

Related to

Papež František navštívil Arabský poloostrov. Je to poprvé v historii!

4.February » tn.cz
Papež František navštívil Spojené arabské emiráty - je to vůbec poprvé, kdy hlava katolické církve vstoupila na Arabský poloostrov. Papež hodlá svou cestou podpořit náboženskou toleranci.

Druhé hlasování o brexitu nebude, Mayová řeší irskou pojistku

21.January » tn.cz
Britská premiérka Theresa Mayová prozradila další kroky, které chce podniknout v otázce brexitu. Hned na začátku proslovu k poslancům odmítla možnost druhého referenda a zároveň oznámila, že je chce do vyjednávání druhé dohody více zapojit.

Nová protiraketová obrana USA: Střelu zničí během pár minut

17.January » tn.cz
Spojené státy ve čtvrtek představily plán protiraketové obrany, který je založený na nové generaci vesmírných technologií. Pentagon chce v kosmu rozmístit speciální senzory, které budou schopny nepřátelskou raketu zaznamenat okamžitě po vypálení a...

Evropu trápí extrémní počasí. Sníh a mráz zabíjely v Řecku i Bavorsku

6.January » tn.cz
Evropa se stále potýká s extrémním počasím. Sněhová bouře komplikuje životy lidem na Slovensku, v Rakousku, Řecku i Německu, kde už úřady vydaly varování. V zemích kolabuje doprava a potvrdilo se už i několik obětí na životech.

Námořník políbil po návratu svého manžela. Fotka vyvolala skandál

3.January » tn.cz
Rozdílné reakce vyvolala ve světě fotka dvou námořníků, kteří se líbají v přístavu poté, co se jeden z nich vrátil z mise domů. První polibek je tradicí amerického námořnictva. Před zakotvením totiž probíhá loterie a její vítězný člen posádky, můž...

Muž z Francie (71) chce přeplout oceán v kapsli. Míří do Karibiku

27.December » tn.cz
Jednasedmdesátiletý Francouz se vydal na velmi odvážnou cestu. Ve speciálně upravené kapsli se chce nechat unášet mořskými proudy Atlantikem a doufá, že se během tří měsíců dostane z Evropy až do Karibiku.
Klára Vytisková - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Kateřina Vodvářková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Vodvářková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes