Kateřina Vodvářková

Related to

Evropa uvolňuje opatření, Brazílie má přes půl milionu případů Covid-19

22:53 » tn.cz
Koronavirus ve světě se potvrdil u více než šesti milionů tří set tisíc lidí. V posledních dnech výrazně stoupl počet nemocných v Brazílii - je tam více než půl milionu případů. Naopak evropské státy pokračují v rozvolňování opatření. Do škol se n...

Protesty kvůli smrti černocha sílí! Střelba do lidí, v ulicích měst hoří

31.May » tn.cz
Situace ve Spojených státech se dál vyostřuje. V noci ze soboty na neděli tam zaznamenali nejtvrdší střety protestujících s policií. Ve více než dvou desítkách velkých měst byl přitom vyhlášen zákaz vycházení. Během protestů v Indianapolisu byli p...

Češi možná přijdou o zahraniční dovolené. Nebudou si je moci dovolit

13.May » tn.cz
Vzhledem k příznivé situaci v Česku se vláda rozhodla zrychlit rozvolňovací kroky. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) by bez programu Antivirus byla nezaměstnanost dvakrát vyšší. Pomoc od státu prý musí být rychlá. Oproti předchozímu dni po...

Další film o Harrym a Meghan je na spadnutí! Odhalí trable slavného páru

12.May » tn.cz
Podle britských médií se bude nový film o vévodovi a vévodkyni ze Sussexu jmenovat "Harry a Meghan - útěk z paláce". Snímek má údajně ukázat vše, co se dělo kolem kontroverzního odchodu páru z kruhu královské rodiny.

Mluvčí Putina má Covid-19, Německo hlásí skokový nárůst pacientů!

12.May » tn.cz
V Německu se opět zvýšil přírůstek nakažených koronavirem. Zatímco v posledních dnech přibývaly jen desítky nových případů, v pondělí země ohlásila nárůst o 933 nemocných. Stát ale i nadále pokračuje v rozvolňování opatření.

Covid-19 pronikl do Bílého domu, Velká Británie se vrací k normálu

12.May » tn.cz
Počet obětí koronaviru ve Spojených státech překonal 80 tisíc. Úmrtí ale v posledních dnech přibylo výrazně méně než v minulém týdnu. Už druhý den po sobě v zemi zemřelo na Covid-19 méně než 900 lidí.

Počet nových případů znovu vzrostl. Roušky odložíme na konci května

12.May » tn.cz
Počet nových případů znovu vzrostl. V průběhu pondělí přibylo 53 nakažených. Od pondělí platí nová uvolnění omezení, do škol se tak vrátili studenti a znovu otevřely restaurace i galerie. Vláda se rozhodla zrychlit další rozvolňovací kroky vzhlede...

V Británii je kvůli opatřením chaos. Covid-19 v Německu ztrácí sílu

11.May » tn.cz
Počet nakažených koronavirem ve světě přesáhl čtyři miliony. Nemoci podlehlo už více než 280 tisíc lidí. Téměř jeden a půl milionu se už naopak podařilo vyléčit. Velká Británie, která hlásí nejvyšší počet obětí v Evropě, představila návrh plánu na...

V USA lidé demonstrují kvůli koronaviru. Trump pátrá po jeho původu

1.May » tn.cz
Podle Donalda Trumpa pochází nový koronavirus z čínské laboratoře. Tvrdí, že viděl důkazy. To, že se virus dostal z Wuchanu do světa, mohla být podle prezidenta Spojených států amerických chyba, nevyloučil ale ani úmyslné rozšíření.

"Čína mohla epidemii zabránit," tvrdí Trump. USA mohou žádat odškodné

28.April » tn.cz
Spojené státy prošetřují postup Číny během pandemie. Prezident Donald Trump také nevyloučil, že bude po asijské zemi chtít finanční odškodnění. Čína podle něj mohla šíření nemoci Covid-19 zastavit. Evropské země pokračují v uvolňování omezení.

Státy rekordně zbrojí. Za zbraně vloni vydaly 50 bilionů

27.April » tn.cz
Světové výdaje na zbrojení přesáhly v loňském roce 50 bilionů korun. Jde o nejvyšší částku za poslední roky. Podle Stockholmského mezinárodního ústavu pro výzkum míru investovaly státy do zbraní o téměř 4 procenta víc než v roce 2018.

Italské městečko bojuje proti krizi po koronaviru po svém. Tiskne si peníze

27.April » tn.cz
Malá vesnice na jihu Itálie se rozhodla proti ekonomickým dopadům koronavirové pandemie bojovat po svém. Radnice začala tisknout vlastní peníze, které mohou tamní obyvatelé používat v místních obchodech.
Klára Vytisková - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Kateřina Vodvářková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Vodvářková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes