Nikola Zwrtková

Related to

Reportéři Seznam Zpráv získali Novinářskou cenu za sérii o šikaně seniorů

17.June » Seznam Zprávy
Desátý ročník novinářské soutěže zná své vítěze. Bodovali i reportéři Jiří Kubík a Nikola Zwrtková, jejichž minisérii s názvem Ve stínu Slunečnice jsme publikovali loni na podzim.

Sněmovna v noci schválila, jak se má změnit život v Česku kvůli koronaviru

9.April » Seznam Zprávy
Sněmovna projednala a schválila všech 15 vládních opatření, která cílí na řešení koronavirové krize v Česku. Návrhy zahrnují širší možnosti pro ČNB, úlevy pro cestovní kanceláře nebo ochranu pro nájemníky.

Návod, jak žádat o dávky v době koronavirové krize

8.April » Seznam Zprávy
Lidé, kteří do konce března pobírali přídavek na dítě, příspěvek na bydlení nebo zvýšený příspěvek na péči, nebudou muset v dalších čtvrtletích dokládat svůj nárok na dávku. Úřad jim automaticky přizná stejnou výši jako dosud.

ČSSD vysychá tradiční zdroj. Přišla o miliony od členů, kteří ji opustili

8.April » Seznam Zprávy
Sociálním demokratům odcházejí členové a s nimi i peníze. Loni nezaplatilo členský příspěvek zhruba 2,5 tisíce členů, a stranu tak opustili. To znamenalo, že zdroj peněz z příspěvků se snížil o zhruba 6,5 milionu korun.

Za porušení karantény hrozí v Rusku až sedm let za mřížemi

8.April » Seznam Zprávy
V Rusku hlásí strmý počet nakažených. Podle vládních úřadů se nákaza rozšířila prakticky po celé zemi a to včetně Sibiře a Dálného východu.

Sociální dávky, nezaměstnané i úřady práce čekají změny

7.April » Seznam Zprávy
Nejen komenzace pro OSVČ a úlevy pro splácení úvěrů - poslanci na úterní schůzi Sněmovny schválili i dva návrhy ministerstva práce a sociálních věcí.

Nouzový stav se prodlouží do 30. dubna. Co to pro Česko znamená?

7.April » Seznam Zprávy
Vláda žádala o prodloužení stavu nouze po 11. dubnu o další měsíc, opozice chtěla dobu zkrátit. Zákonodárci se kvůli srozumitelnosti data nakonec shodli na období do 30. dubna.

15 kroků, které mají zmírnit dopady koronavirové pohromy

5.April » Seznam Zprávy
Koronavirová krize vyvolala řadu opatření, jež dosud v České republice neměla obdoby. Vládní návrhy, které mají dopady koronaviru na ekonomiku zmírnit, bude v úterý projednávat Sněmovna.

„Není vyhráno. Má poškozené plíce.“ Lékaři mírní radost ze stavu pacienta, který dostal Remdesivir

27.March » Seznam Zprávy
Ačkoliv byl pacient odpojen z mimotělního oběhu, jeho stav je stále vážný. Muž je napojen na plicní ventilaci a lékaři si netroufají odhadnout, jak se jeho stav v příštích dnech může změnit.

O miliardové zakázce promluvil druhý „pošťák“ z ANO. Šlo v ní i o jeho firmu

20.February » Seznam Zprávy
Pavel Pustějovský z hnutí ANO byl jedním z poslanců, kteří se zapojili do plánu miliardové zakázky na položení optických kabelů podél železnice. Poslanec, jenž zároveň řídí firmu Deza z koncernu Agrofert, tvrdí, že sehrál roli „pošťáka“. Deza přit...

Starosta, který vydělává na invalidech. Případ Hrčava míří k Lence Bradáčové

18.February » Seznam Zprávy
Policie se bude zabývat případem starosty, který v malé vesnici Hrčava v Těšínských Beskydech propojil svůj byznys s vedením obce a zneužíval státní dotace pro zaměstnávání invalidů. Trestní oznámení na základě reportáží Seznam Zpráv v úterý podal...

16 návštěv policie a teď „přepadovka“ ministryně. Kauza šikany seniorů pokračuje

4.February » Seznam Zprávy
Jak to dnes vypadá v domově pro seniory, v němž reportéři Seznam Zpráv ukázali na problém s ponižováním starých lidí?
Emma Černá - Česká herečka

Tato informační stránka o Nikola Zwrtková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikola Zwrtková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes