Nikola Zwrtková

Vztahuje se k

Americký Senát schválil Haspelovou v čele CIA

17.května » Seznam Zprávy
Americký Senát dnes schválil nominaci Giny Haspelové, kterou prezident Donald Trump navrhl do funkce ředitelky Ústřední zpravodajské služby (CIA).

Zaplatí osobní bankroty dlužníků stát?

17.května » Seznam Zprávy
Má mít dlužník šanci na úplné prominutí dluhů? Novela insolvencí si razí cestu parlamentem - blízkému politickému konci jejího autora Roberta Pelikána navzdory. S novou verzí osobního bankrotu teď přichází poslanci ANO, Taťána Malá a Patrik Nacher...

Iva Janžurová v nové roli. Herečka si už vyzkoušela režii, teď se v divadle představuje i jako autorka

13.května » Seznam Zprávy
Iva Janžurová není jen hereckou oporou Národního divadla. V divadle Kalich vedle hraní jedno představení i režírovala a zdejší novinkou je pak její autorský počin: komedie Veletoč.

"Chci se chytit v zahraničí," plánuje Mikolas Josef, český zpěvák úspěšný na Eurovizi. Co dalšího prozradil v rozhovoru?

13.května » Seznam Zprávy
Podle BBC je Mikolas Josef českou odpovědí na kanadského popového zpěváka Justina Biebera a ztvárnění písně pak čistým mainstreamem. V rozhovoru pro pořad Seznamu Slavní už před soutěží prozradil, jaké jsou jeho plány.

Zázračné bubliny. Nizozemští vědci testují speciální bariéru, která má zastavit plasty hrnoucí se do oceánů

13.května » Seznam Zprávy
Efektivní vzduchová clona, kteoru představili nizozemští vědci, má bojovat s plasty, které se hrnou z řek do oceánů. Systém už byl úspěšně testován v laboratoři i velké řece a do konce roku má být napevno umístěn v terénu.

Čínskému výrobci mobilních telefonů ZTE hrozí konec, zřejmě bude první obětí obchodní války s USA

13.května » Seznam Zprávy
Čtvrtý největší prodejce telefonů ve Spojených státech čelí zřejmě smrtící ráně. Na čínského technologického giganta ZTE naplno dopadly obchodní spory mezi Čínou a USA.

Pachatelem australského masakru byl děda rodiny. Zabil i čtyři děti. "Pokud se to mělo stát, měl na to právo," řekl jejich otec

13.května » Seznam Zprávy
Pachatelem austalského rodinného masakru, při kterém zemřelo 7 lidí včetně 4 dětí, je podle vyšetřovatelů děda rodiny.

Rozloučení se Stephenem Hawkingem se budou moci zúčastnit i cestovatelé v čase

12.května » Seznam Zprávy
Oficiálního rozloučení se zesnulým britským fyzikem Stephenem Hawkingem se budou moci zúčastnit i cestovatelé v čase. Pietní akce uložení jeho popela ve Westminsterském paláci v Londýně proběhne 15. června a účast zájemcům z budoucnosti umožnila f...

KSČM pohrozila Babišovi: Nebudeme tolerovat vládu, pokud bude posilovat zahraniční mise

12.května » Seznam Zprávy
Předseda KSČM Vojtěch Filip v sobotu uvedl, že komunisté vládu nepodpoří, pokud bude programové prohlášení ANO a ČSSD obsahovat rozšíření zahraničních misí.

Írán bude chtít útok na Izrael zopakovat, tvrdí Jiří Hošek

11.května » Seznam Zprávy
Raketový útok Íránu na Izrael a následný protiútok židovského státu se bude v blízké budoucnosti ještě opakovat. Tvrdí to šéfkomentátor Seznam Zpráv Jiří Hošek.

Záběry přímo z letící střely, takhle vypadá nejvyhrocenější střet mezi Íránem a Izraelem od konce šestidenní války

11.května » Seznam Zprávy
Největší eskalace konfliktu mezi Izraelem a Íránem za poslední roky si zatím vyžádala 23 životů na íránské straně. Takhle vypadala přestřelka mezi státy, které jsou ve válečném stavu od šestidenní války

Tato informační stránka o Nikola Zwrtková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikola Zwrtková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes