Kristýna Gregorová

Related to

Natáčení nové české komedie Štěstí je krásná věc provázejí komplikace

20.May » Seznam Zprávy
Petra Hřebíčková, Karel Zima, Jan Dolanský, Marek Taclík nebo Ondřej Pavelka, to jsou hvězdy nové české komedie Štěstí je krásná věc, kterou v kinech uvidíte začátkem příštího roku.

Galerie Voayer nemá limity. Na nahé exponáty si můžete sáhnout

Voyaer. To je název nově otevřené galerie na Václavském náměstí v Praze. Jak už název napovídá, k vidění jsou tu lidská těla. Každý den jsou tu noví a jiní lidé. Obou pohlaví a všech věkových kategorií.

Konec muzikálů v Čechách? Producenti objasnili, proč jich v poslední době zkrachovalo tolik

13.March » Seznam Zprávy
Shrek, Robinson nebo třeba Tři oříšky pro Popelku – tyto muzikály mají společného jmenovatele. Všechny totiž zkrachovaly. A nejsou jediné. Nastaly muzikálům krušné časy, nebo je krach mnoha z nich během krátké doby pouze shoda náhod?

Keira Knightley vzpomíná na natáčení v Praze. „Na umělý sníh nebyly peníze a pak přišla sněhová bouře“

26.February » Seznam Zprávy
Píše se rok 1946. Rachael Morganová v podání herečky Keiry Knightley přijíždí do rozbombardovaného Hamburku, aby zde žila se svým mužem Lewisem. Ten je britským důstojníkem, jenž má zničené město pomoci znovu obnovit.

V severoirském Londonderry našli už druhou bombu v dodávce. Policie podezírá skupinu Nová IRA

22.January » Seznam Zprávy
Maskovaní muži v pondělí v severoirském Londonderry unesli dvě vozidla, do nichž podle policie patrně umístili výbušniny. Bomba v podobné dodávce vybuchla už v sobotu.

Modelka Tereza Budková o práci v zahraničí: Podmínky ani peníze se nedají srovnávat

22.January » Seznam Zprávy
28. února to bude 10 let, co se modelka Tereza Budková stala I. českou vicemiss 2009 v soutěži krásy Česká Miss. Bylo jí čerstvých 18 let a jak říká, i to jí asi pomohlo.

Tato informační stránka o Kristýna Gregorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristýna Gregorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes