Kristýna Gregorová

Related to

Michaela Kuklová: Jasněnka je známá, ale život mi změnila Andělská tvář

22.July » Seznam Zprávy
Herečka Michaela Kuklová žije poklidným životem na západě Prahy. Ne vždy tomu tak bylo, což potvrzuje v rozhovoru pro Magazín Slavní na Televizi Seznam.

Meda Mládková oslaví 100 let. Darem dostane divadelní hru

22.June » Seznam Zprávy
Sběratelka umění, mecenáška a zakladatelka Nadace Jana a Medy Mládkových a Musea Kampa. To je Meda Mládková, která zanedlouho oslaví sté narozeniny. I proto vzniklo divadelní představení zachycující velkou část jejího života.

Kapverdská modelka pomáhá dětem ve své domovině: Kolik kilometrů musí chodit do školy?

23.May » Seznam Zprávy
Několik módních přehlídek, hudební vystoupení, mnoho známých tváří, prodej obrazů i charitativních předmětů. To všechno bylo součástí galavečera Naděje Cabo Verde, který v prostorách krásného Žofína uspořádala modelka Mónica Sofia.

Natáčení nové české komedie Štěstí je krásná věc provázejí komplikace

20.May » Seznam Zprávy
Petra Hřebíčková, Karel Zima, Jan Dolanský, Marek Taclík nebo Ondřej Pavelka, to jsou hvězdy nové české komedie Štěstí je krásná věc, kterou v kinech uvidíte začátkem příštího roku.

Galerie Voayer nemá limity. Na nahé exponáty si můžete sáhnout

Voyaer. To je název nově otevřené galerie na Václavském náměstí v Praze. Jak už název napovídá, k vidění jsou tu lidská těla. Každý den jsou tu noví a jiní lidé. Obou pohlaví a všech věkových kategorií.

Konec muzikálů v Čechách? Producenti objasnili, proč jich v poslední době zkrachovalo tolik

13.March » Seznam Zprávy
Shrek, Robinson nebo třeba Tři oříšky pro Popelku – tyto muzikály mají společného jmenovatele. Všechny totiž zkrachovaly. A nejsou jediné. Nastaly muzikálům krušné časy, nebo je krach mnoha z nich během krátké doby pouze shoda náhod?

Keira Knightley vzpomíná na natáčení v Praze. „Na umělý sníh nebyly peníze a pak přišla sněhová bouře“

26.February » Seznam Zprávy
Píše se rok 1946. Rachael Morganová v podání herečky Keiry Knightley přijíždí do rozbombardovaného Hamburku, aby zde žila se svým mužem Lewisem. Ten je britským důstojníkem, jenž má zničené město pomoci znovu obnovit.
Lucie Černíková - Česká herečka

Tato informační stránka o Kristýna Gregorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristýna Gregorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes