15
new stories - click to show

Roman Řehák

Related to

Medvědí zimní spánek? To Bruna nezajímá. Raději si zdřímnu venku!

10.January » Ahaonline.cz
Na medvěda kamčatského Bruna (4) v Zoo Děčín neplatí ani zima ani ukolébavky. V přírodě už by dávno spal v noře pod sněhem. V zoo ale ne a ne chrnět.

Odchov čáji obojkové se podařil díky slepicím

18.September » Novinky.cz
Zoo Děčín se může pochlubit dalším významným odchovem. Po loňském úspěchu se opět podařilo rozmnožit vzácného statného ptáka, čáju obojkovou. Důležitou roli přitom při odchovu sehrály obyčejné slepice.

FOTO: Odchov čáj v děčínské zoo se podařil díky slepicím

18.September » Děčínský deník
Zoo Děčín se může pochlubit dalším významným odchovem. Po loňském úspěchu se opět podařilo rozmnožit vzácné čáji obojkové. Důležitou roli přitom při odchovu sehrály obyčejné slepice.

Zoo Děčín: Odchov čáji obojkové se podařil díky obyčejným slepicím

17.September » edecinsko.cz
Děčín - Zoo Děčín se může pochlubit dalším významným odchovem. Po loňském úspěchu se opět podařilo rozmnožit vzácné čáji obojkové. Důležitou roli přitom při odchovu sehrály obyčejné slepice! „Náš pár čáj obojkových přišel na jaře o část snůšky kvů...

Rybařící koťata v péči matky v Zoo Děčín: Plavou, potápí se a loví!

12.August » Ahaonline.cz
Kocourka a kočičku vychovává kočka rybářská v Zoo Děčín. Potomky už naučila plavat, potápět se i lovit rybky, když jim chovatelé do jezírka nějaké dají.

Černí čápi z děčínské zoo se stali rodiči navzdory věku

17.June » edecinsko.cz
Děčín - Velké překvapení přichystal pár černých čápů svým ošetřovatelům v děčínské zoologické zahradě. I přes jejich velmi pokročilý věk se jim v polovině května podařilo vysedět tři mláďata. „Čáp černý se ve volné přírodě dožívá 15, výjimečně až ...

Černí čápi z děčínské zoo se „na stará kolena“ stali rodiči

17.June » ČRo Sever
Velké překvapení přichystal pár černých čápů svým ošetřovatelům v děčínské zoologické zahradě. I přes jejich velmi pokročilý věk se jim podařilo vysedět tři mláďata.

Na severu Čech lze střílet mývaly, norky a nutrie, rozhodli ochranáři

5.June » iRegiony Impuls
Na severu Čech může nově každý oprávněný lovec zastřelit psíka mývalovitého, mývala severního, norka amerického a nutrii říční. Agentura ochrany přírody a krajiny vydala povolení k jejich odlovu. Jsou to totiž nepůvodní druhy, které v Česku nemají...

Zamilovaní pávi v Zoo Děčín

10.May » Ahaonline.cz
Nejkrásnější a nejpestřejší zbraně vytasili do boje o lásku pávi korunkatí v Zoo Děčín. Svou zdatnost zdůrazňují ještě hlasitým voláním. Na nenápadných samičkách pak je, kterému borci své srdce dají.

První mládě takina v Zoo Děčín: Rodiče se k dceři »projedli«!

5.May » Ahaonline.cz
Velká událost se odehrála v Zoo Děčín. Po devíti letech chovu takinů indických se v zahradě narodilo první mládě. Je to samička a vesele skotačí vedle mámy Abby. Ta ji pod srdcem nosila zhruba 200 dní.

V pražské zoo se narodilo slůně, v Děčíně vzácný takin indický

27.March » Rádio Praha
I když je pražská zoo pro návštěvníky od 13. března zavřená, život tu jde dál. Zoo přivítala na svět nové slůně. Matkou je slonice indická Tamara. Dění v zoo mohou lidé sledovat alespoň na krátkých videích, které natáčejí chovatelé.
Jakub Ludvík - Fotograf
Jan Tříska - Český herec
Ladislav Štaidl - Český hudebník

Tato informační stránka o Roman Řehák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Řehák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes