Jakub Čech

Related to

Primátor Prostějova plánuje dům, díky úřadu nemusí mít stavební povolení

Nevídané veletoče provádí prostějovská radnice okolo stavby rodinného domu primátora Františka Jury. Během pár dní vydala postupně tři různá rozhodnutí, aby mohla s primátorem uzavřít veřejnoprávní smlouvu, která by mu nahradila stavební povolení.

Jakub Čech obešel Česko kolem dokola. 2163 kilometrů, 50 dní, spousta deště, stop dějin a překvapení

27.July » RadioWave
Milovník dlouhých pěších tras a zvukař Jakub Čech měl původně v plánu Apalačský trail ve Spojených státech. Kvůli koronavirovým omezením ale šel 50 dní po hranicích Česka. „Prvních 14 dní mnou lomcoval vztek, že se mi nepodařilo do USA dostat,“ př...

Novinářská cena 2019: pět nominací patří Českému rozhlasu, dataři ovládli kategorii inovativní žurnalistiky

11.June » iROZHLAS
Český rozhlas v 10. ročníku prestižní Novinářské ceny získal hned pět nominací. Jednu kategorii zcela ovládli datoví novináři serveru iROZHLAS.cz. Další nominaci si vysloužila Lenka Kabrhelová, moderátorka a producentka zpravodajského podcastu Vin...

Zátopek: Odložení premiéry a nová série fotografií

27.May » Kinobox.cz
Premiéra filmu režiséra Davida Ondříčka Zátopek, který se věnuje příběhu nejlepšího československého atleta všech dob, čtyřnásobnému olympijskému vítězi Emilu Zátopkovi, se odkládá na příští léto.

Hašek byl výjimečný. Stále ale máme světu co říct, tvrdí Vlastimil Kováč

22.March » Deník.cz
/ROZHOVOR/ Snídal s Margareth Thatcherovou, večeřel s Václavem Havlem. Především ale vychoval spoustu skvělých brankářů. Prakticky z první řady sledoval, jak se připravoval legendární Dominik Hašek. Sám se pak mimo jiné podílel na výkonnostním růs...

Duch četnického strážmistra Flanderky čili Udavačem snadno a rychle

10.March » Seznam Zprávy
Když putimský četnický strážmistr Flanderka, postava z Osudů Dobrého vojáka Švejka, sháněl v řadách obyvatelstva placeného informátora – tedy udavače –, nevedlo se mu dobře. „Musel se spokojit tím, že si vymyslil jednoho, udav fingované jméno, a z...

Dokumentární beseda: Jakub Čech o cestě Skalistými horami

24.February » Jihlavské listy
Centrum dokumentárního filmu, které sídlí v jihlavském kině Dukla, pořádá v pořadí druhou přednášku zvukaře a dálkového chodce Jakuba Čecha. Koná se 26. 2. od 19.30 hodin v sále divadla DIOD s titulem Inspirace Skalistými horami.

Inspirace Skalistými horami

23.February » Informuji.cz
V pořadí již druhá přednáška zvukaře a dálkového chodce Jakuba... | Jihlava - (2020-02-26 19:30:00 - 2020-02-26 00:00:00)

Tereza Ježková přechází z Národní galerie na IKSŽ UK

2.January » Marketing&Media
Bude rozvíjet komunikaci Institutu a zapojí se do akademické činnosti Katedry marketingové komunikace a PR

David Soukup z ANO byl zvolen novým předsedou Rady ČTK

16.December » Marketing&Media
Místopředsedkyní Rady byla znovuzvolena Jaroslava Wenigerová (za ODS) a nově také bývalá ministryně a práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD)

Tato informační stránka o Jakub Čech zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Čech" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes