Lucie Gelemová

Related to

Nejen Slováček, ale i Patrasová umí dovádět u bazénu

17.May » Týden.cz
S fotografií u bazénu, která vyvolala vlnu úsměvných reakcí, se Lucie Gelemová vytasila loni. Od té doby se se svým partnerem Felixem Slováčkem fotí v jednom kuse. Hudebníkova stále ještě manželka Dagmar Patrasová reagovala fotografiemi s italským...

A máš to, Felixi! Před Dádou v Tunisku poklekli finalisté Muže roku, řádila i v bazénu

17.May » Expres.cz
Je jako v ráji! Česká herečka a poslední dobou i skandalistka Dáda Patrasová odletěla na soustředění finalistů Muže roku do Tuniska a obležení svalnatých mladíků si jaksepatří užívá. Znát to bylo hlavně včera, když se slunila v bazénu na nafukovac...

Dagmar Patrasová to natřela manželovi: Felixe Slováčka vyměnila za pořádné svalovce!

17.May » stars24.cz
Zatímco Felix Slováček slaví páté výročí vztahu s Lucií Gelemovou, jeho manželka Dagmar Patraosvá si pořídila doslova harém mladých svalnatých mužů, se kterými vyrazila do Tuniska!

Lucie Gelemová se ukázala na mole jako modelka: Předváděla kvůli dětem!

17.May » Aha!
Saxofonista Felix Slováček (75) se dme pýchou! Jeho přítelkyně a malířka Lucie Gelemová (35) se vydala na dráhu modelky. A kupodivu jí to nejen slušelo, ale jak se shodli přítomní, na mole se cítila jako ryba ve vodě!

Tohle Felix nerozdýchá! Dáda v Tunisku řádila na plameňákovi mezi odhalenými fešáky

16.May » eXtra.cz
Soustředění finalistů Muže roku si Dagmar Patrasová (63) užívá, jako kdyby jí bylo dvacet let. Ještě včera se svěřila, že dobírá antibiotika a jak je ze snímku patrné, zabrala. Proto neváhala a v úterý odpoledne dováděla na plameňákovi mezi fešným...

Felixi, to budeš zírat! Dáda Patrasová (63) se ukázala v bikinách. Pokleklo před ní 12 odhalených mladíků

16.May » Super.cz
Soustředění finalistů Muže roku si Dagmar Patrasová (63) užívá plnými doušky. Ovšem nikoli alkoholu! Dáda, která ještě dobírá antibiotika, je středem zájmu všech dvanácti finalistů, kteří si nenechali ujít příležitost se svým idolem z dětství zapó...

Felix Slováček: Milenka ho stále zesměšňuje

16.May » NašeHvězdy.cz
V posledních týdnech se na sociálních sítích roztrhl pytel s dosti choulostivými fotkami známého muzikanta. Zveřejňuje je jeho partnerka Lucie Gelemová (37) na svých sociálních sítích. Proč? Přátelé mají o důvodu jasno. Ztrapňuje ho na sociálních ...

Víme, proč Dáda prchala do Tunisu: Felix zase zlobí!

16.May » stars24.cz
Šlo sice o předem domluvenou cestu, už však víme, proč včera Dáda Patrasová do Tunisu tak spěchala. Před očima totiž měla fotografie, jak její manžel Felix Slováček slaví páté výročí vztahu s Lucií Gelemovou.

Slováček (75) s Gelemovou (35) slavili 5 let vztahu: Dáda prchla!

16.May » Blesk.cz
Felix Slováček (75) a jeho milá Lucie Gelemová (35) spolu jako dvě hrdličky cukrovali na Valašsku. Důvodem nebylo nic jiného, než oslova pěti let společného života! „Jsme rádi, že se máme,“ konstatovali.

Saxofonista Slováček s Lucií Gelemovou: Už s ní randí 5 let!

16.May » Aha!
Jako dvě hrdličky spolu na Valašsku cukrovali Felix Slováček (75) a jeho milá Lucie Gelemová (35). Jak by taky ne. Oslavovali pět let společného života! „Jsme rádi, že se máme,“ konstatovali.

Co má společného Ivana Gottová s Lucií Gelemovou? Starší partneři to nejsou!

11.May » Šíp
Říkáte si, co by mohlo Ivanu Gottovou spojovat s Lucií Gelemovou a postarší partneři to nejsou? Mají společného více, než si sami myslíte. A je to dost podivné prozření!

Přítelkyně Felixe Slováčka vystavila svůdné nožky: Takhle Gelemová prezentuje své umění

11.May » Super.cz
Malířka, nebo modelka? Někdo by se nad tímto při pohledu na pózující Lucii Gelemovou (36) mohl zamýšlet. Přítelkyně saxofonisty Felixe Slováčka (75) přidává na sociální síť nejen snímky z jejich dovolených a výletů , ale také svoji tvorbu.
Miluše Voborníková - Česká zpěvačka
Jakub Ludvík - Fotograf

Tato informační stránka o Lucie Gelemová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Gelemová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes