Lucie Gelemová

Vztahuje se k

Sexy dárek pro jubilanta Felixe Slováčka (75): Milenka mu dala sama sebe

24.května » Blesk.cz
Dárek, na který se nezapomíná, dostal Felix Slováček. K 75. narozeninám mu jeho oficiální milenka Lucie Gelemová (35) namalovala vlastní akt!

Sexy dárek pro jubilanta Felixe Slováčka (75): Milenka mu dala samu sebe

24.května » Blesk.cz
Dárek, na který se nezapomíná, dostal Felix Slováček. K 75. narozeninám mu jeho ofi ciální milenka Lucie Gelemová (35) namalovala vlastní akt!

Felix Slováček slaví 75! Podívejte se na 75 snímků sexy Dády, o kterou přišel!

23.května » Blesk.cz
Felix Slováček dnes slaví 75. narozeniny. Za tu dobu toho stihl hodně. V posledních 5 letech se mu ale zhroutilo manželství s Dagmar Patrasovou, kterou vyměnil za malířku Lucii Gelemovou (35). O co přišel?

Patrasová koupila nevěrnému Slováčkovi pikantní dárek! Utratila za něj tisíce

23.května » Blesk.cz
I když ji už dlouhou dobu podvádí s mladší milenkou, pořád jsou manželé a Dáda Patrasová (62) na nevěrníka Felixe Slováčka stále myslí. Dokonce mu proto pořídila i docela drahý dárek k jeho 75. narozeninám!

Tyhle nahotinky má Felix nejraději: Slováčkova mladší partnerka Lucie Gelemová se pochlubila aktem

23.května » Super.cz
Přítelkyně ženatého saxofonisty Felixe Slováčka (75) Lucie Gelemová (35) umí udělat svému staršímu partnerovi velkou radost.

Felix Slováček slaví 75. narozeniny: Dáda čeká na zásadní rozhodnutí milenky Gelemové!

23.května » Prásk!
Saxofonistka Felix Slováček má dnes narozeniny. Oslava je ale naplánovaná až na příští týden. Mezi pozvanými by měla být i jeho manželka a zpěvačka Dáda Patrasová (61). Má to ale jeden malý háček! Felix Slováček dnes slaví 75. narozeniny. A takové...

Slováček slaví 75. narozeniny: Bez Dády? Milenka ji nepozvala

23.května » Blesk.cz
Podle kalendáře slaví dnes, avšak narozeninový koncert a party má Felix Slováček (75) až příští úterý. Jeho stále ještě zákonitá manželka Dáda Patrasová (62) ale dosud žádnou pozvánku nedostala! A možná ani nedostane…

Slováček slaví 75. narozeniny: Dádě pozvánku neposlal! Party organizuje milenka

23.května » Blesk.cz
Podle kalendáře slaví dnes, avšak narozeninový koncert a party má Felix Slováček (75) až příští úterý. Jeho stále ještě zákonitá manželka Dáda Patrasová (62) ale dosud žádnou pozvánku nedostala! A možná ani nedostane…

K léčiteli přivedl Patrasovou Slováček: Gelemová tam podle Dády prodávala produkty

22.května » Super.cz
Když jsme si vzpomněli na to, že i zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (62) byla klientkou u léčitele, ozvala se nám sama Dáda, která zavzpomínala, proč od té doby nemůže podobné procedury ani vidět. Právě u léčitele Havelky totiž prý její manžel ...

Slováček se dmul pýchou vedle o čtyřicet let mladší partnerky, která poutala hlubokým dekoltem

16.května » Super.cz
Mezi hosty na narozeninové galavečeři nadace La Sophia nechyběl ani Felix Slováček (74) , který je dlouholetý podporovatel zakladatelky Yvetty Blanarovičové (54) .

Felix Slováček: Kauza s Lucií mi udělala velikou reklamu

8.května » Aha!
Vztah hudebníka Felixe Slováčka (74) a Lucie Gelemové (34) patří mezi nejznámější poměr českého showbyznysu. I přesto, že Slováček stále není rozvedený se svou manželkou Dádou Patrasovou (62), se kterou vedou spory již od doby, kdy se Slováček dal...

Nechci nikoho urážet, ale... Slováčková otevřeně o pletkách svých rodičů!

5.května » stars24.cz
Češi si na milostný trojúhelník Felix Slováček - Dáda Patrasová - Lucie Gelemová už zvykli. Těžko se s ním ale smiřuje dcera prvních dvou jmenovaných Anička Slováčková, která tvrdí, že by byla ráda, kdyby byli rodiče spolu. Vše má však své ale.
Miluše Voborníková - Česká zpěvačka
Jakub Ludvík - Fotograf
Kristian Kodet - Český malíř
Osmany Laffita - Módní návrhář

Tato informační stránka o Lucie Gelemová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Gelemová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes