15
new stories - click to show

Eva Tušková

Related to

Zemřel exmanžel Ivy Janžurové! Jana Eisnera (†86) zradilo srdce v pátek třináctého

23.November » Blesk.cz
Jediný muž, kterému řekla ANO, předminulý pátek navždy odešel! Zpráva o smrti exmanžela Ivu Janžurovou (79) zaskočila. S kameramanem Janem Eisnerem (†86) se v roce 1968 brali po dvouměsíční známosti.

Detaily náhlého úmrtí Zdeňka Dolanského (†68): Zemřel po operaci vředu!

24.October » Blesk.cz
Tohle nikdo nečekal. Nejen rodina Zdeňka Dolanského (†68) je v šoku. I hercovy kolegy jeho odchod zaskočil. „To snad není možné,“ řekl Blesku bývalý prezident Herecké asociace Jiří Hromada (62).

Hvězda Ulice Petr Vacek v karanténě! Divadlo má strach o Bohdalovou! Ruší hru

29.September » Blesk.cz
Nechtějí ji ani v nejmenším ohrozit. Koronavirus má pro seniory fatální následky. A tak není divu, že se divadla i kolegové bojí o Jiřinu Bohdalovou, která příští rok oslaví 90! Představení Generálka, v němž Jiřina exceluje, se proto zítra ruší.

Ulice Petr Vacek v karanténě! Divadlo má strach o Bohdalovou! Ruší hru

29.September » Blesk.cz
Nechtějí ji ani v nejmenším ohrozit. Koronavirus má pro seniory fatální následky. A tak není divu, že se divadla i kolegové bojí o Jiřinu Bohdalovou, která příští rok oslaví 90! Představení Generálka, v němž Jiřina exceluje, se proto zítra ruší.

Perkausová a Šebrle: Velký návrat do zpráv! Ale s tvrdou podmínkou

29.September » Blesk.cz
Její konec v Hlavních zprávách neměl dlouhého trvání. Po pěti měsících se Eva Perkausová (26) vrací tam, odkud sama odešla. Ale musí se podrobit přísným pravidlům CNN Prima News. Třeba se sexy focením má utrum!

Ladislav Frej po smrti snoubenky (†56) přiznal: Mám koronavirus! Nakazila mě Stašová

19.September » Blesk.cz
Jako by si toho už nezažil dost. Herec Ladislav Frej (78) se stále nemůže vyrovnat se smrtí milované snoubenky Gábiny (†56) a na svoji bolest je úplně sám. Musí být odříznutý od svých nejbližších. Má totiž koronavirus.

Záhada kolem smrti Čestmíra Řandy ml. (†60): Příčinu smrti musí určit pitva!

12.May » Blesk.cz
Pouhé čtyři dny před 61. narozeninami vydechl naposledy Čestmír Řanda! Když herce našli v jeho bytě v Liberci, už nejevil známky života, přesto se ho přivolaní zdravotníci snažili zachránit. Do života už ho ale vrátit nedokázali.

Pilarová (80) po operaci ledvin jen leží a vše ruší: Nemám si dělat žádnou naději!

13.November » Blesk.cz
Je stále pod dohledem lékařů! Evě Pilarové (80) operovali ledviny a její stav jí ani měsíc po zákroku neumožňuje zpívat. „Zrovna teď ležím,“ řekla Blesku do telefonu zpěvačka.

Tajemství dojemného proslovu na pohřbu Gotta (†80): Bohdalová byla na prášcích!

14.October » Blesk.cz
Svým projevem všechny dojala. Přitom Jiřina Bohdalová (88) měla strach, aby se sama nerozplakala. S Karlem Gottem (†80) se znali 60 let a on ji požádal, aby ho vyprovodila na cestě na věčnost. I když to pro ni bylo velmi těžké, snažila se, aby se ...

Nemocný Gott se opět ozval: Co vzkázal z Bertramky?

17.September » Blesk.cz
I když poslední dny se šířily světem zprávy o tom, jak se stav Karla Gotta (80) bojujícího s akutní leukemií zhoršil a bojí se infekce, nyní se Slavík opět ozval! Co teď dělá?

Nemocný Gott zrušil všechny návštěvy! Přitížilo se mu

17.September » Blesk.cz
Těšil se na návštěvy přátel, ale musel je odvolat. Karel Gott (80), který po prodělané rakovině mízních uzlin bojuje s akutní leukemií, se necítí dobře. Dveře Bertramky tak od soboty zůstaly zavřené.
Lucie Kovandová - Česká Miss World 2013
Milan Šteindler - Český herec a režisér

Tato informační stránka o Eva Tušková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Tušková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes