15
new stories - click to show

Hana Höschlová

Related to

Písničkář František Nedvěd (73) po chemoterapiích: Ještě mi nefunguje hlas!

6.January » Blesk.cz
Po dlouhé době se objevil před lidmi. František Nedvěd (73), který se od loňského října potýká s rakovinou plic, natočil na internet novoroční zdravici se synem Vojtou (43). Mluví na ní ale jen pár vteřin. „Ještě mi neslouží hlas...“ omlouvá se po...

Popelka Libuše Šafránková: Poprvé promluvila o rakovině! Musela se naučit píchat injekce!

27.December » Blesk.cz
Promluvila s ní o těžké době boje s vážnou nemocí. Když Eva Hrušková (68) chystala na příští rok Motivační diář, vyzpovídala i svou pohádkovou kolegyni Libuši Šafránkovou (67). Herečka jí přiznala, co musela podstoupit.

Popelka Libuše Šafránková: Poprvé prozradila po rakovině! Musela se naučit píchat injekce!

27.December » Blesk.cz
Promluvila s ní o těžké době boje s vážnou nemocí. Když Eva Hrušková (68) chystala na příští rok Motivační diář, vyzpovídala i svou pohádkovou kolegyni Libuši Šafránkovou (67). Herečka jí přiznala, co musela podstoupit.

Předčasné Vánoce hvězdy Majora Zemana Rudolfa Jelínka: Úchvatný dárek od manželky!

14.December » Blesk.cz
Po dvou mozkových příhodách a také kvůli covidu už téměř nikam nechodí. Představitel majora Hradce z Třiceti případů majora Zemana Rudolf Jelínek (85) dostal proto vánoční dárek o dva týdny dřív. Manželka Martina Jelínková Růžičková (56) mu na zdi...

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský do toho po 19 letech praštili! Tajná svatba kvůli covidu?

7.December » Blesk.cz
Veselku nezavrhovali, jen stále odkládali. Lenka Vlasáková (48) a Jan Dolanský (42) nechtěli nic uspěchat. Navíc bylo pořád hodně práce. Herec svou partnerku žádal o ruku dokonce několikrát. Ale až teď, po 19 letech rodinného soužití, jsou svoji!

Historický úspěch pro malíře Karla Gotta (†80). Obraz V kavárně se za pár minut vydražil za 3 miliony!

29.November » Blesk.cz
Tohle by Slavíka nadchlo. Galerie KODL dražila v neděli online hned tři díla zesnulého Karla Gotta. Obraz V kavárně z roku 2012 vynesl zatím rekordní sumu pro zpěvákovo plátno. Překročil s poplatky aukční síně dvou milionovou hranici a vydražil se...

Režisér seriálu #martyisdead oceněného Emmy: Trofej asi přijde poštou!

25.November » Blesk.cz
Je podepsán pod historickým úspěchem! „Stále tomu nemůžu uvěřit,“ říká Pavel Soukup (30), režisér seriálu #martyisdead vysílaného na Mall.tv, jehož tvůrci získali pro Česko vůbec poprvé mezinárodní cenu Emmy.

Zemřel exmanžel Ivy Janžurové! Jana Eisnera (†86) zradilo srdce v pátek třináctého

23.November » Blesk.cz
Jediný muž, kterému řekla ANO, předminulý pátek navždy odešel! Zpráva o smrti exmanžela Ivu Janžurovou (79) zaskočila. S kameramanem Janem Eisnerem (†86) se v roce 1968 brali po dvouměsíční známosti.

Petr Janda skončil na sále v IKEMu! Bez narkózy mu srovnali srdce

19.November » Blesk.cz
Jeho srdce už bije, jak má. Hitmaker Petr Janda (78) podstoupil operaci srdce. Před časem mu lékaři zjistili arytmii a ve čtvrtek dopoledne mu v IKEM udělali katetrizaci. „Bál jsem se, ale už to mám za sebou,“ napsal muzikant v poledne unaveně. Po...

Urnu Evy Pilarové vložili do nového hrobu: Dostala růženec od papeže!

13.November » Blesk.cz
Konečně mohly být ostatky Evy Pilarové (†80) uloženy do hrobu. Otec Marián Pospěcha krátce předtím přímo na hřbitově otevřel urnu a dal do ní růženec, který zpěvačce poslal k výročí 60 let na scéně sám papež František!

Hrob Evy Pilarové jen 6 metrů od Gotta! Už víme, jak to bude vypadat

13.November » Blesk.cz
Už má důstojný hrob, kam ji uloží. Eva Pilarová (†80), která 14. března podlehla selhání ledvin, bude snít věčný sen na hřbitově na Malvazinkách jen pár metrů od místa posledního spočinutí Karla Gotta (†80).

Detaily náhlého úmrtí Zdeňka Dolanského (†68): Zemřel po operaci vředu!

24.October » Blesk.cz
Tohle nikdo nečekal. Nejen rodina Zdeňka Dolanského (†68) je v šoku. I hercovy kolegy jeho odchod zaskočil. „To snad není možné,“ řekl Blesku bývalý prezident Herecké asociace Jiří Hromada (62).
Jiří Štaidl - Český písňový textař, scenárista, hudebník
Kristian Kodet - Český malíř
Daniel Nekonečný - Český zpěvák, tanečník a šoumen
Zdena Herfortová - Česká herečka
Aťka Janoušková - Česká herečka

Tato informační stránka o Hana Höschlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Höschlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes