15
new stories - click to show

Čestmír Řanda

Related to

Legendární romská zpěvačka dobyla svět. Přesto zemřela v chudobě a zadlužená

22.May » Náš REGION
„Paříž, New York, to nic není. Nejlepší jsou Rokycany!“ říkávala nejslavnější rodačka z tohoto nejmenšího okresního města v Česku, odkud pochází rovněž Čestmír Řanda nebo Jana Preissová.

Tři roky od skonu Čestmíra Řandy ml. (†60): Stejně jako slavného otce (†62) ho zradilo srdce!

12.May » Blesk.cz
11. května jsou to už dobré tři roky, co zemřel známý český herec a scénograf Čestmír Řanda ml. (†60). V posledních letech měl sice vleklé finanční potíže a na krku mu visely masivní dluhy, přesto však měl jeho skon přirozené příčiny. Dostihla ho to…

Týraná Regina Řandová odpustila despotickému exmanželovi: Teď jsem šťastná, přiznala a promluvila o vnukovi

28.April » eXtra.cz
Po boku Čestmíra Řandy mladšího prošla doslova peklem, přesto mu dokázala odpustit. Herečka Regina Řandová nám přiznala, že už necítí zášť vůči muži, který ji roky nejen psychicky terorizoval. A nejen odpustit. Dokonce je ráda, že její syn a vnouče …

Alexandr Nikolajevič Ostrovskij: I chudák má čest. Hra o tom, jak vzdělanci nemají na růžích ustláno

16.April » ČRo
O tom, zda je vhodným řešením existenčních problémů profesora na penzi sňatek jeho dcery, vypráví komedie klasika ruské dramatiky. Poslouchejte on-line po dobu čtyř týdnů po odvysílání.

Čestmíra Řandu mladšího stejně jako jeho otce zradilo na konci života srdce

18.March » Kafe.cz
Známý český herec Čestmír Řanda mladší se ve svém životě potýkal s velkými dluhy. Právě proto se spekulovalo o tom, že spáchal sebevraždu. Zemřel v pouhých šedesáti letech. Za náhlou smrtí stálo nakonec selhání srdce stejně jako u jeho otce.

Hanychová a Soukup se budou brát: Předčí průběhem svatby Vémolu s Lelou?

18.March » Šíp
Agáta Hanychová již brzy přivede na svět svého v pořadí třetího potomka, jehož otcem je miliardář Jaromír Soukup. Nyní se influencerka svěřila, že bude mediální magnát u porodu a navíc to vypadá, že se brzy schyluje k hvězdné veselce.

Čestmír Řanda ml. a kruté rodinné prokletí: S otcem je zabila stejná nemoc

17.March » Šíp
Známý český herec Čestmír Řanda mladší se ve svém životě potýkal s velkými dluhy. Právě proto se spekulovalo o tom, že spáchal sebevraždu. Zemřel v pouhých šedesáti letech. Za náhlou smrtí stálo nakonec selhání srdce stejně jako u jeho otce.

Herečku Řandovú proslavila Bota jménem Melichar

31.January » NašeHvězdy.cz
Hvězda Slunečné má dramatickou minulost. Nikdy nepřestane litovat, že se vdala za Čestmíra Řandu, syna známého herce. Na konzervatoř se pražská rodačka Regina Řandová (55), dívčím ... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

Stendhal: Věznice parmská. Milostné pletky mladého šlechtice pokračují i za mřížemi

29.January » ČRo 3 Vltava
Ani po návratu z války nečekal obdivovatele Napoleona klid, zamotal se do milostných afér a skončil v parmské věznici.

Stendhal: Věznice parmská. Milostné pletky mladého šlechtice pokračují i za mřížemi

22.January » ČRo
Ani po návratu z války nečekal obdivovatele Napoleona klid, zamotal se do milostných afér a skončil v parmské věznici. Poslouchejte on-line po dobu čtyř týdnů po odvysílání.

Regina Řandová dostala krásný vzkaz od Trošky

19.December » Týden.cz
Herečka Regina Řandová otevřela svou 13. komnatu a v pořadu České televize odvyprávěla, jak ji otec jejího dítěte Čestmír Řanda ml. týral.

Regina Řandová zažila s exmanželem psychický teror: Vyhrožoval jí se zbraní!

14.November » Šíp
Herečka a dabérka Regina Řandová v manželství s Čestmírem Řandou mladším prošla peklem a soudila se o alimenty na syna. Po letech sice hvězda seriálu Slunečná dokázala exmanželovi odpustit. Na jejich soužití ale dodnes vzpomíná s hořkostí.
Jiří Krytinář - Český herec
Dalimil Klapka - Český herec a dabér

Tato informační stránka o Čestmír Řanda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Čestmír Řanda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes