Miloš Hlavica

Related to

Tarantina (†60) našli doma mrtvého: Podle policie vypil koktejl smrti!

19.December » Blesk.cz
Na začátku listopadu fanoušky seriálu Gilmorova děvčata zarmoutila zpráva, že herce Briana Tarantina (†60), který si v něm zahrál postavu Bootsyho, našli doma mrtvého.

Herečka Ivanka Devátá dnes slaví 84.narozeniny: Vinklář ji podváděl, vše skončilo kolapsem v divadle

27.November » Lifee.cz
Dříve než uměla psát, už vymýšlela vlastní básničky, které doma recitovala. Nebylo tedy divu, že nastoupila na DAMU a následně do Realistického divadla, kde zůstala více než třicet let. Excelovala například v Maryše. Osobní život ale růžový neměla...

Ivanka Devátá: Manželství ji málem zničilo

15.November » Prima Ženy
Poprvé se herečka a spisovatelka Ivanka Devátá vdávala ve čtyřiadvaceti letech za kolegu Miloše Hlavicu. Narodil se syn Marek, ale vztah nefungoval.

Gilmorova děvčata pláčou! Seriál přišel o další hvězdu

4.November » Blesk.cz
Letos v prosinci to bude již neuvěřitelných pět let od smrti Edwarda Herrmanna (†71) alias dědečka Richarda ze seriálu Gilmorova děvčata. Teď se k němu v hereckém nebi připojil jeho kolega - Brian Tarantina (†60).

Ivanka Devátá zpytuje svědomí: Obě manželství s Vinklářem byla za trest!

22.September » Blesk.cz
Spisovatelka Ivanka Devátá (83) kvůli Josefu Vinklářovi (†76) opustila manžela Miloše Hlavicu (†81), když jejich synovi Markovi byly dva roky. Dodnes si to vyčítá, protože dvě manželství s Vinklářem byla za trest.

Herečka a spisovatelka Ivanka Devátá: Píše o zapeklitých vztazích s osudovými muži – Vinklářem i Hlavicou

31.May » Lifee.cz
Ivanka Devátá je známou herečkou, ale málo se i o ní ví, že i velmi dobrou spisovatelkou. Začala psát už v dětství, na škole jí dokonce otiskli pár básniček v brněnských časopisech, o profesionální dráze spisovatelky však nikdy neuvažovala.

Ivanka Devátá: Josef Vinklář chtěl, aby on byl hvězda a já nula

8.May » Kafe.cz
Je možná jedinou spisovatelkou, která své knihy píše do linkovaného bloku s kovovými kroužky. „Četla jsem, že když autoři psali rukou, nebo bývalo zvykem si vyměňovat dlouhé dopisy, tak to bylo užitečné pro mozek, že nezakrní. Mně nekrní,“ obhajuj...

Tato informační stránka o Miloš Hlavica zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Hlavica" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes