15
new stories - click to show

Ivan Ruml

Related to

List za listem se rozevřít chystá… aneb Čeští básníci o jaru

14.March » ČRo
Literárně-hudební pásmo z veršů Antonína Sovy, Františka Halase, Bohuslava Reynka, Jaroslava Seiferta, Vladimíra Holana, Václava Renče a Jana Zahradníčka. Poslouchejte on-line po dobu jednoho týdne po odvysílání.

Osudy Ivana Rumla. Vzpomínání rozhlasového hudebního redaktora a pedagoga

25.October » ČRo
Letošního sedmdesátníka Ivana Rumla po celý život provází hudba. A jak sám s nadsázkou říká, možná je to i tím, že se narodil ve stejný den (2. března) jako Bedřich Smetana, jen o 127 let později. Poslechněte si jeho rozhlasové vzpomínání ve vltavsk…

Linda Perillo, Cesare Siepi, Boris Christoff, Jindřich Jindrák a další v pořadu na téma „Čerti a andělé"

2.August » ČRo 3 Vltava
Spletitým světem primadon, veselých subret, hrdinných tenorů, temných altů, intrikánských barytonů a zvučných basů vás provede Ivan Ruml. Připravil Ondřej Šrámek.

Zpívají Janet Baker, Juan Diego Flórez, Thomas Allen, Lucia Poppová a další

5.July » ČRo
Spletitým světem primadon, subret, lyrických i hrdinných tenorů, temných altů, intrikánských barytonů a zvučných basů vás provede Ivan Ruml. Pořad připravil Ondřej Šrámek.

Letní procházka po operních domech Apeninského poloostrova

21.June » ČRo
Spletitým světem veselých subret, lyrických i hrdinných tenorů, temných altů, intrikánských barytonů a zvučných basů vás provede Ivan Ruml. Pořad připravil Ondřej Šrámek.

Opery Vincenza Belliniho v podání Cristine Deutekom, Nikolaje Gjaurova, Edity Gruberové a dalších

26.May » ČRo 3 Vltava
Spletitým světem krásných hlasů (tentokrát v operách Vincenza Belliniho) vás provede Ivan Ruml. Připravil Ondřej Šrámek, zpívají Cristine Deutekom, Nikolaj Gjaurov a další.

Tato informační stránka o Ivan Ruml zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Ruml" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes