15
new stories - click to show

Pavel Pípal

Related to

Zlaté tajemství. Pohádka o pokladu a lidské chamtivosti s Valérií Zawadskou

2.July » Radio Junior
Poslechněte si vyprávění o chudém nosiči vody, kterému jedno náhodné setkání u prastarého paláce Alhambra v Granadě změní život.

Křižovatka. Napínavé pátrání po původu zapomenutého pokladu s Jiřím Langmajerem

24.April » Radio Junior
Co skrývá stará lampa, kterou jednou najdou dva kluci, kteří brouzdají po sousedství a hledají železný sběr? Prozradíme jen, že jde o tajný poklad.

Pohádka houbového skřítka. Co vyroste z kouzelného semínka?

17.March » Radio Junior
Lojzek a jeho milá Francka jednoho dne najdou na kraji lesa malinkého skřítka s houbovým semínkem. Co se stane, když semínko zasadí?

Tři oříšky pro Popelku. Oblíbená pohádka o odvážné dívce a zlé maceše

1.January » Radio Junior
Milá dívka Popelka musí od své macechy a nevlastní sestry leccos vytrpět. Když ale získá tři kouzelné oříšky, obrátí se její život k lepšímu.

Koleda z nebes. Vyprávění o velkém útěku do hor a bratrské lásce

26.December » Radio Junior
Na celém území republiky sněží a dva bratři Jindra a Miloš se tajně vydají za svým dědou do odlehlé vesnice v horách. Blíží se Vánoce a nikdo by neměl zůstat sám.

Vydařenou oslavu turistiky završil veselý tanec na náměstí

24.August » Pelhřimov
Klub českých turistů (KČT) Pelhřimov oslavil sté výročí od svého založení a slavnostně (i když se zpožděním zaviněným koronavirovou pandemií) zahájil turistickou sezónu. Stalo se tak v sobotu 22. srpna na Masarykově náměstí v Pelhřimově a součástí...

Pozdě, ale přeci: V Pelhřimově zahájili turistickou sezonu na Vysočině

Jubilejní stuhu ke stému výročí zavěsili na obrovský kovaný klíč, a tím otočili. Tak v sobotu 22. srpna zahájili v Pelhřimově letošní odloženou turistickou sezonu na Vysočině.

Turisté zhodnotili uplynulý rok a plánují oslavy stého výročí

2.December » Pelhřimov
Výroční schůze pelhřimovského Klubu českých turistů, která se uskutečnila v pátek 29. listopadu, zaznamenala velkou účast a vládla při ní přátelská a veselá atmosféra. Turisté mezi sebou opět uvítali čestné hosty – starostu města Ladislava Meda a ...

Tato informační stránka o Pavel Pípal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Pípal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes