15
new stories - click to show

Helena Sýkorová

Related to

Zapomenutý čert. Milovaná pohádková komedie s Viktorem Preissem v roli Solferna

13:41 » Radio Junior
V jedné hříšné vesnici jménem Dalskabáty se tetka Plajznerka rozhodne nastěhovat k mírnému čertovi Trepifajkslovi. Může takové soužití fungovat? A co na to peklo?

O princi poutníkovi. Putování za láskou s Kryštofem Hádkem

5.August » Radio Junior
Poslechněte si pohádku o princi Ahmedovi, který se vydá na dlouhou pouť, aby našel dívku svého srdce. Doprovází ho ubručená sova a poněkud potrhlý, ale světaznalý papoušek.

Žluté mužátko. Poslechněte si vtipnou pohádku od Jana Wericha s hvězdným obsazením

3.July » Radio Junior
Odvážný chlapík jménem Hadžid utekl z tatarského zajetí a potkal podivné stvoření. Podaří se mu vysvobodit princeznu Amátu a vypořádat se s kouzelným pidižvíkem?

Kouzelný amarant. Pohádka o hádavé kuchařce s Naďou Konvalinkovou

7.May » Radio Junior
V zámecké kuchyni kraluje ukřičená kuchařka Mařka, před kterou všichni muži utíkají. Dokáže ji změnit kouzelný amarant – bylinka na vlídnost a laskavost?

Pohádky 2TeReziA spol. - Probuzená skála

23.February » Píše.cz
Probuzená skála Pohádka o dívce z Granady, která pozná, že ten největší poklad skrývá ve svém srdci. Chudá dívka Sanchika sní o pokladu, který se podle pověstí skrývá hluboko...

Pohádky 2TeReziA spol. - O princi Bečkovi

1.January » Píše.cz
O princi Bečkovi Marek Eben ve veselé pohádce o princi, který nadmíru holdoval dobrému jídlu a lenošení. V Kulatém království žije princ Emanuel s přezdívkou Bečka, kterou...

Pohádky 2TeReziA spol. - RumplCimprCampr

31.December » Píše.cz
RumplCimprCampr Pohádka podle J. Wericha vypráví o velké lásce, tajemném mužíčkovi a také o ženské moudrosti, bez níž by bylo na světě hůře. Kdesi v pohádkovém...

Tato informační stránka o Helena Sýkorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Sýkorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes