15
new stories - click to show

Pavlína Mourková

Related to

Jestli je láska všemocná, to ukáže komedie Svaté neřesti

1.December » Naše Jablonecko
Divadelní představení komedie Svaté neřesti se uskuteční ve čtvrtek 2. 12. 2021 od 19 hodin v kině Jas Járy Cimrmana v Tanvaldě. V představení hrají například Bořek Slezáček, Pavlína Mourková či Vlasta Korec.

Ve zdraví, ale hlavně v nemoci: Podle nové studie trpí páry stejnými potížemi, včetně cukrovky a obezity

2.October » Lifee.cz
Britský deník The Sun píše o japonské studii, podle které lidé žijící spolu také onemocní spolu. A sdílejí i vážnější choroby, jako jsou potíže se srdcem nebo cukrovka.

Pavlína Mourková o mamince: Styděla se za moje zrzavé vlasy a před lidmi je schovávala

30.September » Lifee.cz
Herečku Pavlínu Mourkovou můžeme momentálně vidět v seriálech Hvězdy nad hlavou a Pan profesor. Do pořadu Moje máma přišla zavzpomínat na svoje dětství.

Pavlína Mourková prozradila recept na šťastný vztah: Musíte se respektovat, dobré jsou i oddělené ložnice

21.September » Lifee.cz
Herečka Pavlína Mourková odstartovala kariéru v komedii Jak se točí Rozmarýny. V pořadu Na kafeečko se rozpovídala nejen o své kariéře, ale hlavně o tom, jak si udržet spokojený vztah i po téměř třiceti letech.

Kubařová, Kostková či Polívka v nové sérii Hvězdy nad hlavou

29.July » Novinky.cz
Další seriál, který chce vedle 1. mise na podzim uvést TV Prima, se jmenuje Hvězdy nad hlavou. Hlavní role dostaly Veronika Khek Kubařová a Tereza Kostková.

Extra Host Pavlína Mourková (55): Vypadá o 20 let mladší, prozradila, jak to dělá

7.March » eXtra.cz
Dětská hvězda Pavlína Mourková se do povědomí diváků dostala především díky filmu Jak se točí Rozmarýny, kde jí bylo pouhých dvanáct let. Dále excelovala po boku Ivany Chýlkové v seriálu Přítelkyně z domu smutku, kde ukázala své herecké kvality. N...

Dnes byste dětskou hvězdu českých filmů nepoznali. Jak vzpomíná Pavlína Mourková na natáčení filmu Jak se točí Rozmarýny

11.January » KINOTIP2.cz
Opravdové slzy, oholení hlavy a nošení paruky. Tohle musela zvládnout herečka Pavlína Mourková v 11 letech. Jak tuto změnu okomentovala a v jakých dalších filmech se ještě objevila?

Divadlo Hodina duchů

9.July » Informuji.cz
Už 18. srpna u nás na zámku bude Hodina duchů. Skvělá hudební komedie v... | Třeboň - (2020-08-18 20:00:00 - 2020-08-18 00:00:00)

22.BŘEZEN 2020, NEDĚLE 17:00h - M. Camoletti: Ženu,nebo život! DRB Praha //

Co má udělat manžel, který zjistí, že ho jeho manželka podvádí? Může svého soka sám zabít jako v romantických dobách. Může ho nechat zabít, jak se to dělá v dnešní "akční době". Nebo mu může oplatit stejnou mincí: totiž na oplátku svést jeho věrno...

Tato informační stránka o Pavlína Mourková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Mourková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes