15
new stories - click to show

Jan Dehner

Related to

Návštěvníků přijelo do kraje více než před covidem, cizinců ale ubylo

10.November » iRegiony Impuls
Na covidový propad pomalu mohli alespoň o prázdninách zapomenout majitelé hotelů, penzionů a dalších ubytovacích zařízení v kraji. Podle zjištění statistiků se počet přenocování v regionu zvýšil, dokonce i ve srovnání s posledním předcovidovým rokem.

Ročně přibude zhruba sto nových certifikátů na ekologické zemědělství, říká šéf certifikací

25.August » Biospotrebitel.cz
Pandemie se na certifikacích pro ekologické zemědělce neprojevila a jejich postupný nárůst pokračuje, říká Jan Dehner, ředitel české certifikační organizace Kontrola ekologického zemědělství (KEZ). Loni jich přibylo zhruba sto. Zdroj: Ekonews.cz I...

Diesmal Digital

21.December » Divadelní noviny
Reportáž z Pražského divadelního festivalu německého jazyka. Jubilejní 25. ročník PDFNJ postihla, stejně jako jiné festivaly, „korona-krize“. Místo chození do divadla jsme seděli doma u počítačů a dívali se na streamovaná představení.

Jubilejní Salcburk s koronou

19.August » Divadelní noviny
Salcburský festival byl zahájen před sto lety (přesně 22. srpna 1920) představením Hofmannstahlovy hry Jedermann, hrálo se na náměstí a schodech před katedrálou.

Opět méně. Lidí v Moravskoslezském kraji ubývá, stěhují se pryč

23.June » iRegiony Impuls
Úbytek obyvatel Moravskoslezského kraje pokračuje a vzrostl počet těch, kteří se z regionu odstěhovali. Za první tři měsíce roku kraj přišel o dva tisíce lidí. Ostrava je pak v porovnání stotisícových měst jediná s celkovým úbytkem obyvatel.

Čelákovické glosy (No. 59)

11.March » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Jako všechny produkce Rimini i tato sahá přímo do životních reálií, které ukazuje a nechává diváka jeho úvahám a představám, pro mě v tomto případě horrorovým.

Čelákovické glosy (No. 57)

31.January » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Poslední Pucciniho opera se dnes jeví spíše jako sled populárních árií než dílo s kontinuálním dějem.

Čelákovické glosy (No. 56)

7.December » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Festival skončil podobně, jako začínal – dramatem, v němž je divadelním prostředkem slovo, nikoli akce. Rozpětí od klasického k raně romantickému dílu, v obou případech interpretovaných z dnešní pozice.

Čelákovické glosy (No. 55)

5.December » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Jan Dehner ve svém blogu již podruhé glosuje PDFNJ 2019. Neřekl bych, že je to sonda do našich svědomí (jak se píše v programu), ale spíše dlouhý kus s několika konci, ekologicky motivovaný, v němž chybělo už jen závěrečné zjevení bl...

Tato informační stránka o Jan Dehner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Dehner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes