15
new stories - click to show

Jan Dehner

Related to

Pracujících důchodců přibývá, v krajích tvoří i přes desetinu zaměstnanců

27.January » iRegiony Impuls
Pracujících důchodců je na severu Moravy a ve Slezsku dvaapůlkrát víc než před deseti lety. Tvoří asi desetinu všech zaměstnaných a nejčastěji pracují ve zpracovatelském průmyslu, administrativě a ve zdravotní a sociální péči. Jejich podíl na celkov…

Z tiskových zpráv: Ceny Divadelních novin 2022

2.November » i-divadlo.cz
V Divadle U Valšů v Praze byly první listopadový den vyhlášeny výsledky Cen Divadelních novin za počiny vzniklé v sezonách 2020/2021 a 2021/2022, tj. v období od září 2020 do srpna 2022. Vyhlášení moderoval a ceny laureátům předal Arnošt Goldflam.

Ceny Divadelních novin 2022 uděleny

1.November » Taneční aktuality
Premiéra inscenace choreografky Anny Kroupové, absolventky Konzervatoře Duncan centre a v současné době posluchačky na Katedře tance HAMU, mě hned v úvodu přivádí k citaci Guillauma Apollinaira, jehož básnická sbírka Kaligramy sytila autorčinu inspi…

Ceny Divadelních novin 2022

1.November » Divadelní noviny
V Divadle U Valšů v Praze byly dnes v 16 hodin slavnostně vyhlášeny výsledky Cen Divadelních novin za počiny vzniklé v sezonách 2020/2021 a 2021/2022, tj. v období od září 2020 do srpna 2022.

Obyvatel ubývá nejvíce Moravskoslezskému kraji, za pololetí tři tisíce

19.September » iDNES.cz
Nikde jinde v České republice neubývá obyvatel tak rychle jako na severní Moravě a ve Slezsku. Statistikové za první pololetí letošního roku hlásí záporný rozdíl mezi počtem narozených a zemřelých i mezi přistěhovalci a těmi, co odešli. Kraj obsadil…

Moravskoslezský kraj má jedny z nejnižších mezd, růst nepřekonal inflaci

8.June » iRegiony Impuls
Ačkoli mzdy v Moravskoslezském kraji stoupaly v prvním čtvrtletí o 6,5 procenta, kupní síla obyvatel regionu klesala. Nárůst totiž převážila inflace.

Zemřelých bylo loni nejvíce od druhé světové války, obyvatel přibylo jen díky migraci

21.March » Aktuálně.cz
Počet zemřelých převýšil počet narozených o 28 100. Šlo o nejhlubší přirozený úbytek populace v historii Česka od roku 1918.

Návštěvníků přijelo do kraje více než před covidem, cizinců ale ubylo

10.November » iRegiony Impuls
Na covidový propad pomalu mohli alespoň o prázdninách zapomenout majitelé hotelů, penzionů a dalších ubytovacích zařízení v kraji. Podle zjištění statistiků se počet přenocování v regionu zvýšil, dokonce i ve srovnání s posledním předcovidovým rokem.

Tato informační stránka o Jan Dehner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Dehner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes