15
new stories - click to show

Marie Zahradníčková

Related to

Hodnocení uživatelů: Zahradníček / Vše mé je tvé (Divadelní spolek Jedl) - 80 % [Jerman]

24.October » i-divadlo.cz
Po zklamání z Pustiny podle Eliota (od stejného divadelního souboru) tentokrát hodnotný, i když obsahem značně tísnivý, umělecký zážitek. Tragický osud manželů Zahradníčkových prizmatem jejich korespondence zobrazený jímavě dvojicí herců z první s...

Hodnocení uživatelů: Zahradníček / Vše mé je tvé (Divadelní spolek Jedl) - 90 % [J.anek]

13.September » i-divadlo.cz
Myslím si, že by Lucie Trmíková měla dostávat jednu Thálii denně. Její Marie Zahradníčková je nádherná bytost s přirozenou moravskou intonací. Není patetická, byť jsme svědky tragédie antických rozměrů. A do ní zní tóny trubky a voní zeleninová po...

Výlovy pro lidi budou, v Uničově ani Tovačově tradiční podívanou neruší

24.August » Olomoucký deník
Třeboňští rybáři zrušili tradiční podívanou u největšího českého rybníka. Slavnostní výlov Rožmberka nebude kvůli epidemii koronaviru. Tržní ryby z vody vytahovat budou, ale ve všední dny a bez doprovodného programu.

Otrokovice bojují s přemnoženými komáry, sužují hlavně část Baťov

27.July » iDNES.cz
Nadměrné množství komárů trápí během letošního léta obyvatele Otrokovic na Zlínsku. Radnice proto bojuje proti dotěrnému hmyzu postřiky. Zatím poslední provedla v minulém týdnu, aby ochránila návštěvníky festivalu Otrokovické hudební léto.

Otrokovice bojují s komáry. Město plánuje další postřiky

22.July » Zlínský deník
Nejen obyvatele Baťova trápí v Otrokovicích velké množství komárů. Další postřik je podle mluvčí města Romany Pastuszkové naplánován na středu 22. července před Otrokovickým hudebním létem, aby komáři obtěžovali návštěvníky a obyvatele Bahňáku co ...

Otrokovice sužují komáři, město plánuje další postřiky

22.July » Zlin.cz
Po minulém zásahu upozorňovali občané, že se za vozidlem aplikujícím postřik nekouří, jako tomu bylo v minulých letech. Důvodem je, že se při zásahu, jako nosič chemické látky, už nesmí používat ty, které zanechávají silnou kouřovou stopu.

Letos se vyskytují komáři ve větší míře. Město plánuje další postřiky

21.July » Otrokovice
V současné době trápí nejen obyvatele Baťova velké množství komárů. Další postřik je naplánován na středu 22. července před Otrokovickým hudebním létem, aby komáři obtěžovali návštěvníky a obyvatele Bahňáku co nejméně.

Zásah proti komárům se uskuteční 7. července na Bahňáku

7.July » Otrokovice
Upozorňujeme, že v úterý 7. července ve večerních hodinách bude na území města Otrokovice v části Bahňák, aplikován speciální postřik proti komárům. Aplikace postřiku se neuskuteční, pokud bude deštivé počasí.

V Otrokovicích probíhá celoplošná deratizace

11.March » Zlin.cz
V této souvislosti upozorňuje radnice občany, že mohou nahlásit případná ohniska výskytu hlodavců (nory, uhynulé hlodavce aj.), která se vyskytují na veřejně přístupných pozemcích města.

RECENZE: Dopisy Marii jako dopisy Olze. Vše mé je tvé je vroucí poctou Janu Zahradníčkovi

7.February » Lidovky.cz
Básníka Jana Zahradníčka komunistický režim zničil, ale nepokořil. Život mu navršil snad všechna utrpení, která může člověk snést, od tělesného postižení přes kriminál, aniž by cokoliv provedl, až po smrt dětí. Ale dal mu také lásku k ženě a její ...

JEDL uvádí inscenaci o Zahradníčkovi

31.January » Divadelní noviny
JEDL otevírá rok 2020 premiérou o Janu Zahradníčkovi a jeho ženě Marii. V Divadle X10 Trmíková, Nebeský a Rašilov uvedou inscenaci ZAHRADNÍČEK / Vše mé je tvé.

Tato informační stránka o Marie Zahradníčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Zahradníčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes