15
new stories - click to show

Kateřina Rathouská

Related to

Vánoční vražda. Detektivní případ, do kterého se zapletla sama autorka P. D. Jamesová

24.December » ČRo 2 - Praha
Známá detektivkářka P. D. Jamesová v příběhu vzpomíná na neobyčejný zážitek ze svého mládí. Detektivku poslouchejte do 20. ledna 2021.

Kriminálka: Démon alkohol. Hlavní roli hrála chorobná žárlivost

11.November » ČRo 2 - Praha
Vztahové drama z České Třebové otřáslo i zkušenými kriminalisty. Kriminální případ, kdy frustraci bývalého vojáka vystřídala agrese a lásku nenávist, zapříčinil alkohol.

Kriminálka: Heparin. Případ nejmasovějšího vraha v dějinách české kriminalistiky

4.November » ČRo 2 - Praha
Chladnokrevnost a zákeřnost pachatele, který vstoupil do dějin české kriminalistiky jako heparinový vrah, neznaly mezí. Svých pacientů se zbavoval, protože ho obtěžovali.

Torzo ve Vltavě. Kriminalistický hlavolam a obtížné usvědčování slabomyslného vraha

28.October » ČRo 2 - Praha
Torzo ženského těla nalezené ve Vltavě v roce 1998 odstartovalo kriminální pátrání po totožnosti ženské oběti.

Kevin Dahlgren. Vrah a první Američan v historii vydaný do České republiky

21.October » ČRo 2 - Praha
Přijel na návštěvu, a místo toho vraždil. Mimořádný případ brněnské kriminálky o vůbec prvním Američanovi vydanému ke stíhání do Česka.

Lesní vrah. Zastřelil tři lidi a chystal se vstoupit se zbraní do metra

15.October » ČRo 2 - Praha
Sériový vrah s IQ 130 Viktor Kalivoda dostal doživotí za tři vraždy spáchané v roce 2005. Své oběti chladnokrevně zastřelil v lese a v plánu měl zabít další desítky lidí.

Lesní vrah

14.October » ČRo 2 - Praha
Sériový vrah s IQ 130 Viktor Kalivoda dostal doživotí za tři vraždy spáchané v roce 2005. Své oběti chladnokrevně zastřelil v lese a v plánu měl zabít další desítky lidí.

Dodávka

7.October » ČRo 2 - Praha
Když se majitel zaparkované dodávky pokoušel zastavit zloděje, ten ho srazil a dvakrát přejel. Středočeská kriminálka v případu složitého dokazování vražedných úmyslů.

Kolínský gang

1.October » ČRo 2 - Praha
Série loupežných přepadení a gang, který chladnokrevně likvidoval všechny, kdo mu stáli v cestě za penězi. Rozsáhlý případ ostravského kriminalisty Luboše Valeriána.

Anděl smrti

23.September » ČRo 2 - Praha
Michal Semanský překvapil východočeskou kriminálku hned několikrát. I když působil jako dobrák, neváhal si kvůli pár tisícikorunám hledat oběti mezi sousedy a příbuznými.

A máme to za sebou. Rozhlasová hra připomene 30. výročí revoluce z pohledu komunistického vedení

17.November » ČRo Pardubice
Napadlo vás někdy, jak to vypadalo na zasedání předsednictva ÚV KSČ krátce po 17. listopadu 1989? Nenechte si ujít zbrusu novou rozhlasovou hru, kterou 17. listopadu od 21:00 odvysílá i Český rozhlas Pardubice. V rolích představitelů minulého reži...

Český rozhlasový horor zvítězil v Bukurešti

Český rozhlas zvítězil v binaurální kategorii na mezinárodním festivalu rozhlasové tvorby Grand Prix Nova v Bukurešti s adaptací hororové povídky Miloše Urbana To strašný kouzlo podzimu. Cenu převzala dramaturgyně Kateřina Rathouská.

Tato informační stránka o Kateřina Rathouská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Rathouská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes