15
new stories - click to show

Kateřina Rathouská

Related to

Láska z Mírova. Citové vzplanutí vystřídala smrt

8.December » ČRo 2 - Praha
Příběh dvou vrahů a zamilované matky jednoho z nich se odehrál v kulisách věznice. Žena, která zde navštěvovala svého syna, se sblížila s dalším odsouzeným...

Vrah s mačetou. Recidivista v hlavní roli

1.December » ČRo 2 - Praha
Případ osmkrát soudně trestaného Luboše Mika, který v Praze v roce 2009 v rozmezí několika týdnů zastřelil taxikáře a pobodal nebo mačetou posekal dvě ženy.

Bestie. Dům hrůzy v Brně

24.November » ČRo 2 - Praha
Na svou důvěřivost doplatil pár, který se rozhodl přenocovat u neznámého muže. Jejich hostitel byl sadistický deviant. Jaký trest v tomto případu nakonec padl?

Dvojnásobná vražda. Rozřezaná těla na zahradě

18.November » ČRo 2 - Praha
Nález lidských ostatků u domu v pražských Strašnicích překvapil v roce 2004 dělníky, kteří zde pracovali. Ještě překvapivější byla zpráva soudního lékaře.

Dvojnásobná vražda

17.November » ČRo 2 - Praha
Nález kosterních pozůstatků na zahradě domu v pražských Olšinách dovedl kriminalisty v roce 2004 ke dvojici vrahů do Ústí nad Labem. Mladíky sbírala zásahová jednotka.

Rozřezaný. Smrt v přepravní firmě

10.November » ČRo 2 - Praha
Nález lidské ruky v řece Berounce byl jen začátkem případu kriminalistů z Plzně. Řeka později vydala i několik dalších částí těla, totožnost oběti byla ale stále neznámá...

Poslední silvestr. Brutální vražda uprostřed zimní noci

3.November » ČRo 2 - Praha
Jeden z nejsmutnějších případů ostravského vyšetřovatele Luboše Valeriána. Nic netušící mladá žena si jako doprovod ze silvestrovské oslavy zvolila sexuálního devianta.

74 milionů v prachu. Plán, který policie nakonec rozkryla

27.October » ČRo 2 - Praha
V lednu 2008 bylo na Turnovsku nahlášeno loupežné přepadení dodávky bezpečnostní agentury. Podezřelými se záhy stali řidič a jeho spolujezdec. Kdo byl nakonec usvědčen?

Začíná Prix Bohemia Radio. Poslechové dny doplní debaty, divadelní představení i Kavárna POTMĚ

22.October » ČRo Olomouc
Festival Prix Bohemia Radio se vrací do Olomouce s přehlídkou toho nejlepšího, co vzniklo na poli rozhlasové tvorby za uplynulý rok. Přiváží i pestrý doprovodný program.

Těhotná narkomanka. Smutný případ ústeckých kriminalistů

20.October » ČRo 2 - Praha
V březnu roku 2010 bylo v Litoměřicích na kontejneru nalezeno tělíčko mrtvého novorozence. Tým vyšetřovatele Martina Charváta nakonec vypátral a usvědčil mladou ženu.

Začíná Prix Bohemia Radio. Poslechové dny doplní debaty, divadelní představení i Kavárna POTMĚ

18.October » ČRo
Festival Prix Bohemia Radio se vrací do Olomouce s přehlídkou toho nejlepšího, co vzniklo na poli rozhlasové tvorby za uplynulý rok. Přiváží i doprovodný program, který zabaví sportovce, náročné divadelní diváky i podcastové fajnšmekry.

Mafiánova milenka: Ozbrojené loupeže, přepadení, vraždy

13.October » ČRo 2 - Praha
Mezinárodní pátrání po vystudované dětské lékařce, která měla v rámci organizované skupiny na svědomí několik lidských životů. Včetně jedenáctiletého chlapce.

Tato informační stránka o Kateřina Rathouská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Rathouská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes