15
new stories - click to show

Zbyněk Brabec

Related to

V listopadu odstartuje 56. ročník Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka

12.October » Opera PLUS
Ve dnech 4.–11. listopadu 2022 se bude konat 56. ročník Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka. The post V listopadu odstartuje 56. ročník Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka appeared first on OperaPlus .

Gluckova opery Alceste v Plzni

14.January » Classic Praha
V sobotu 15. ledna uvede plzeňské Divadlo J. K. Tyla v premiéře reformní operu Alceste německého klasicistního skladatele Christopha Willibalda Glucka.

Plzeňské divadlo chystá první premiéru v novém roce

14.January » Plzeň.cz
První premiérou Divadla J. K. Tyla v Plzni v novém roce bude Gluckova reformní opera Alceste, která v režii Tomáše Ondřeje Pilaře a v hudebním nastudování renomovaného německého dirigenta Michaela Hofstettera slibuje silný vizuál…

Filmový festival sci-fi filmů je zpět! Letošním tématém je postapokalypsa

13.October » QAP.cz
Future Gate je největším festivalem sci-fi filmů v České republice. Festival proběhne také v Plzni od 15. do 16. října. Osmý ročník festivalu reaguje na současnou korona-krizi a představí postapokalyptický žánr.

Věc Makropulos – mimořádný operní zážitek poprvé v Plzni!

13.October » QAP.cz
Divadlo J. K. Tyla zve na premiéru Janáčkovy opery Věc Makropulos, která bude vůbec poprvé v Plzni již tuto sobotu 16. října od 19 hodin. Opera se stejně jako původní dílo Karla Čapka dotýká otázek věčného života.

Zbyněk Brabec: Listování v archivu I. – Libuše Domanínská v Brně

24.February » Opera PLUS
Pro první listování v archivu našeho nového seriálu jsme zvolili archiv Národního divadla v Brně. V úvodu k seriálu jsem psal, že tento archiv je stále ve stavu budování a doplňování, v současné době obsahuje soupis repertoáru a obsazení jednotlivýc…

Zbyněk Brabec: Listování v archivu – Úvod

19.February » Opera PLUS
Latinské úsloví „Historia, magistra vitae“ (Historie, učitelka života) jasně říká, jak je důležité nejen plánovat budoucnost, ale i dívat se do minulosti a učit se z ní. Mnoho chyb lidstva se opakuje a právě, abychom tomu zabránili, měli bychom hist…

Sezona začala dřív. Tylovo divadlo uvádí Monteverdiho operu s italskou pěvkyní

15.August » Bleskově.cz
Kvůli zkrácení jarní sezony začala ta podzimní v plzeňském Tylově divadle dřív, tento víkend jsou na programu dvě premiéry.

Zemřela Eva Brabcová

(13. 8. 1961 Jihlava - 6. 5. 2020 Plzeň) Operní pěvkyně a operetní subreta, dlouholetá členka souboru opery DJKT v Plzni.

Operní panorama Heleny Havlíkové (263)

10.February » Opera PLUS
V Plzni Carmen „učesali“. - Návraty Butterfly a Traviaty do Státní opery. - Co s Mozartovými narozeninami? The post Operní panorama Heleny Havlíkové (263) appeared first on OperaPlus .

Bazén na Lochotíně se mění. Nová okna přinesou úsporu energií – FOTKY

27.January » QAP.cz
Bazén v Plzni na Lochotíně obsadili v současné době stavbaři. V průčelí budovy probíhá za provozu výměna oken. Jaké úpravy se chystají dále?

Tato informační stránka o Zbyněk Brabec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zbyněk Brabec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes