Michael Bragagnol

Vztahuje se k

Plzeňské divadlo uvede premiéru operety Pařížský život

1.března » Plzeň.cz
Lehkost a šarm francouzských komedií, hudbu perlící jako pravé šampaňské a brilantní pěvecké i herecké výkony. To vše slibuje nová inscenace operety Jacquese Offenbacha Pařížský život, kterou uvede DJKT v režii Zbyňka Brabce a hudebním nastudování...

Největší krasavec z Plesu upírů? Tenhle fešák si stěžuje na role romantických svůdců. Ukázal se i do půl těla

26.listopadu » Super.cz
Pohledného zpěváka s exotickým jménem Michala Bragagnola jsme znali už jako představitele Raoula, který bojuje o lásku krásné Christine v muzikálu Fantom opery. Do divadla GoJa Music Hall se opět vrátí v další romantické roli.

Fantom opery má nového milovníka! Je to tenhle hezoun!

14.března » Blesk.cz
Protože na nejvelkolepějším světovém muzikálu Fantom opery slzí zejména ženy, povolal producent jeho české verze František Janeček (71) na jeviště nového milovníka – zpěváka Michala Bragagnola (25)! A dámy, opravdu je na co se koukat!

Fantom Opery má nového milovníka! František Je to tenhle hezoun!

14.března » Blesk.cz
Protože na nejvelkolepějším světovém muzikálu Fantom Opery slzí zejména ženy, povolal producent jeho české verze František Janeček (71) na jeviště nového milovníka – zpěváka Michala Bragagnola (25)! A dámy, opravdu je na co se koukat!
Marian Vojtko - Slovenský tenorový operní a muzikálový zpěvák
Jan Kříž - Český zpěvák, muzikálový herec
František Janeček - Producent

Tato informační stránka o Michael Bragagnol zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Bragagnol" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes