15
new stories - click to show

Nina Malíková

Related to

Na oko pomáhal seniorům ve Varech, báchorkami z nich dostal miliony

2.December » Novinky.cz
Nejdřív oslovil lidi s nabídkou pomoci, navázal s nimi vztah, a nakonec z nich vymámil milionové částky. Tak podle kriminalistů postupoval v několika případech muž, kterého obvinili z podvodů spáchaných na seniorech v Karlových Varech. Vyšetřovate...

Mladík okradl seniorku s demencí, z konta jí vysál čtvrt milionu

27.November » Novinky.cz
Případ hyenismu páchaného na seniorech vyšetřují ostravští kriminalisté, kteří obvinili 23letého muže z podvodu. Podle vyšetřovatelů zneužil mentálního omezení 80leté ženy, které z bankovního konta vybral 250 000 korun. Soud mladíka poslal do vazby.

Loutkáři slaví 90 let existence UNIMA

27.May » Divadlo.cz
První mezinárodní divadelní organizace založená v Praze v roce 1929 letos slaví 90. výročí. V rámci oslav existence Mezinárodní loutkářská unie UNIMA se ve

Loutkáři slaví devadesát let existence UNIMA

Mezinárodní loutkářská unie letos slaví devadesáté výročí. V rámci oslav se ve dnech od 6. do 8. června 2019 uskuteční mezinárodní konference, diskusní blok v rámci PQ Talks, vernisáž výstavy UNI...Co? UNIMA! a UNIMA Soirée v Říši loutek.

Tato informační stránka o Nina Malíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nina Malíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes