15
new stories - click to show

Nina Malíková

Related to

Malíková převzala cenu Jalala Sattariho

21.December » Divadelní noviny
Dramaturgyně, expertka na loutkové divadlo a předsedkyně UNIMA Nina Malíková získala 8. prosince 2021 na festivalu Tradičního a rituálního divadla v Teheránu cenu Jalala Sattariho za celoživotní přínos a službu divadlu.

Plzeňské divadlo Alfa slaví. Získalo prestižní cenu Erik

11.November » Náš REGION
Inscenace „Putování dobrého Hanse Böhma Evropou“ byla na festivalu loutkového divadla Přelet nad loutkářským hnízdem vyhlášena nejinspirativnější loutkářskou inscenací uvedenou v minulé sezóně.

S Kašpárkem do Soulu. Na výstavě Tajemství dřevěné loutky potěší Korejce 147 českých marionet

6.June » ČRo
Tentokrát nás čeká dlouhá cesta. Vypravíme se až do jihokorejského hlavního města Soulu. Právě tam se vydala naše asi nejtypičtější loutková postava. Kašpárek je - obrazně řečeno - hostem dalšího pokračování pořadu "Na cestách s Petrem Voldánem".

Sbohem, pane profesore! (No. 10)

Po Erikovi Kolárovi jsme jako loutkáři dostali darem teoretika, kterému loutkové divadlo stálo zato... Na profesora Císaře vzpomíná teatroložka Nina Malíková.

Na oko pomáhal seniorům ve Varech, báchorkami z nich dostal miliony

2.December » Novinky.cz
Nejdřív oslovil lidi s nabídkou pomoci, navázal s nimi vztah, a nakonec z nich vymámil milionové částky. Tak podle kriminalistů postupoval v několika případech muž, kterého obvinili z podvodů spáchaných na seniorech v Karlových Varech. Vyšetřovate...

Mladík okradl seniorku s demencí, z konta jí vysál čtvrt milionu

27.November » Novinky.cz
Případ hyenismu páchaného na seniorech vyšetřují ostravští kriminalisté, kteří obvinili 23letého muže z podvodu. Podle vyšetřovatelů zneužil mentálního omezení 80leté ženy, které z bankovního konta vybral 250 000 korun. Soud mladíka poslal do vazby.

Tato informační stránka o Nina Malíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nina Malíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes