15
new stories - click to show

Matouš Hejl

Related to

Zkouška sirén – Synagoga naplněná hudbou

16.September » HISVOICE
Zvuky, které nejsou vidět, prach a světlo v hudbě Matouše Hejla. The post Zkouška sirén – Synagoga naplněná hudbou appeared first on HISvoice .

Hledání synagogy

14.September » HISVOICE
V úterý a ve čtvrtek rozezní synagogu na Palmovce hudba Matouše Hejla. The post Hledání synagogy appeared first on HISvoice .

Hledání synagogy na Palmovce

4.September » Full Moon Zine
Má synagoga svou vlastní zvučnost? Co mohou její návštěvníci v prostoru slyšet a vidět a co jim zůstává skryto? Řecké slovo synagogein znamená místo setkávání.

Skladba, do které se vstupuje dveřmi: Orchestr BERG zve na...

Orchestr BERG uvede v kostele Nejsvětějšího Salvátora v areálu pražského Klementina v úterý 14. července imerzivní prostorovou kompozici mladého sklad...

Český lev 2020: Kdo získá sošku za nejlepší hudbu? Vyhrát mohou Skleněný pokoj, Na střeše i Staříci

6.March » iREPORT.cz
V sobotu 7. března poznáme letošní vítěze křišťálové sošky Českého lva. Posviťme si na kategorii, která možná není v centru dění, ale rozhodně si zaslouží pozornost. Představujeme nominované za nejlepší hudbu.

JEDL uvádí inscenaci o Zahradníčkovi

31.January » Divadelní noviny
JEDL otevírá rok 2020 premiérou o Janu Zahradníčkovi a jeho ženě Marii. V Divadle X10 Trmíková, Nebeský a Rašilov uvedou inscenaci ZAHRADNÍČEK / Vše mé je tvé.

Partitura a provedení: Česká filharmonie a nová hudba. Kdysi, nyní i navěky

8.January » HISVOICE
Česká filharmonie a soudobá hudba představují dvě položky, které zdánlivě nejdou dohromady. V poslední době se ale začínají sbližovat a vzniká mezi nimi velmi důležitý průnik. The post Partitura a provedení: Česká filharmonie a nová hudba. Kdysi, ...

Poslední letošní koncert ke zkoušce sirén

27.November » Opera PLUS
Schodiště slavného malostranského Gymnázia Jana Nerudy se stane dějištěm posledního letošního koncertu ke zkoušce sirén. Orchestr BERG a Český rozhlas Vltava tak zakončí první ročník unikátního projektu, který přináší současnou hudbu do netradiční...

Večer premiér s Českou filharmonií plný barev a neobvyklé orchestrální zvukovosti

8.November » Opera PLUS
Ve čtvrtek 7. listopadu 2019 jsme s Českou filharmonií zažili poněkud netradiční večer. Ona unikátnost spočívala v interpretovaném repertoáru: skladbách tří finalistů skladatelské soutěže, kterou vypsala Česká filharmonie minulý rok. Všechny tři k...

Malá velká inventura 2019 (No. 3)

24.February » Divadelní noviny
Jen když prýští, má nová krev na jevišti smysl. V této inscenaci však ukápla krve sotva kapka. (O inscenaci Anny Klimešové & kol. Zápisky z volných chvil)

Tato informační stránka o Matouš Hejl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matouš Hejl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes