Jan Fuchs

Related to

Želva s flétnou.Indiánská pohádka od Miloslava Stingla

26.August » Radio Junior
Víte, jakou pohádku mají nejraději indiánské děti? Přeci tu o neobyčejné želvě. A přesně tu si můžete poslechnout i vy teď.

Co se stalo, nemůže se odestát. Rozhlasová rekonstrukce soudního přelíčení v Karlsruhe z roku 1951

21.June » ČRo
Dokumentární drama Jaromíra Ptáčka na ožehavé téma poválečného odsunu Němců poslouchejte v obnovené premiéře on-line.

Boj o první místo. Kdo se stane vůdcem třídy? Pusťte si vyprávění od Jaroslava Foglara

25.May » Radio Junior
Zákeřný frajer Ruda po prázdninách ovládne třídu a ostatní jen využívá. Dokáže ho porazit třináctiletý Petr, který se díky skautskému oddílu naučí spoustu nových věcí?

Chata v Jezerní kotlině. Pusťte si napínavé čtení na pokračování

18.May » Radio Junior
Pavel se po ztrátě otce upne na výpravy ke krásnému jezeru za městem. Do toho všeho ale musí řešit i velké problémy s kamarádem Ludvou. Rozdělí je parta divných kluků?

Policie obvinila státní zástupkyni z daňového úniku

20.March » Seznam Zprávy
Žalobkyni z Prahy 6 Sylvu Krützner obvinili kvůli prodeji bytu v pražských Vršovicích. Trestní stíhání jí bylo sděleno těsně před koncem promlčecí lhůty.

Bytová kauza vlivné žalobkyně. Policie ji uzavřela a zaskočila tím prokurátora

3.February » Seznam Zprávy
Státní zástupce si po rozhodnutí policistů vyžádal spis. A prověří, zda dá případ své kolegyně – žalobkyně Sylvy Krützner policii k došetření.

Policie prověřuje žalobkyni kvůli podezření z daňového úniku, musí ale spěchat

9.January » Seznam Zprávy
Případ, v němž policie vyšetřuje žalobkyni z Prahy 6 Sylvu Krützner, dospěl do další fáze. Policisté ale mají čas jen do konce března, poté bude kauza promlčena.

Sametová sobota v Horáckém: Noc divadel a předání Horáců

16.November » Jihlavské listy
Už posedmé se zítra Horácké divadlo zapojí do celorepublikové akce Noc divadel. V rámci programu se v sobotu 16. 11. uskuteční také vyhlášení výsledků a předání ocenění v divácké anketě Horác. Večer a noc přinesou od 18.30 hodin večírek, během kte...

Hernych ocenil silné nervy Vondroušové, bývalý kouč Fuchs odhodlání

7.June » TenisPortal.cz
Trenér Jan Hernych ocenil, jak silné nervy ukázala Markéta Vondroušová v dnešním semifinále Roland Garros. I když v úvodním gamu udělala dvě dvojchyby a prohrála deset míčků za sebou, nezpanikařila a v koncovkách obou setů byla klidnější než její ...

Bývalý kouč Vondroušové: Jsem nadšený, Markéta nikdy nic nezabalí

7.June » Sport.cz
Perfektním zkrácením za síť proměnila tenistka Markéta Vondroušová mečbol a postoupila do finále Roland Garros. Trenér Jan Fuchs se v tu chvíli mohl doma u televizní obrazovky dmout pýchou, právě on totiž na kurtech v Kynšperku nad Ohří učil rodač...

Jak Vondroušová pilovala kraťasy. Co se v Kynšperku naučíš, na Roland Garros jako když najdeš...

6.June » Sport.cz
Nad pařížskými stopbaly Markéty Vondroušové se teď rozplývají tenisoví fanoušci i bývalí hráči. Žasla nad nimi také Martina Navrátilová nebo Mats Wilander. Málokdo ale tuší, že jedinečné údery devatenáctileté české tenistky se rodily při tréninkov...

Tato informační stránka o Jan Fuchs zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Fuchs" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes