15
new stories - click to show

Jan Fuchs

Related to

Edvard Valenta: Nejdražší jídlo světa

1.December » ČRo 3 Vltava
Povídku spisovatele a redaktora předválečných Lidových novin připravil Zdeněk Milt. Účinkuje Josef Vinklář. V roce 2002 natočil režisér Jan Fuchs.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 673)

Od čtenáře -- Inscenace, chvílemi intelektuální rej, chvílemi konverzačka, je nejspíše jen hrou na Shakespeara aneb Mudrování o pouti za Večerem tříkrálovým do zahrad pod Petrovem.

Holky potřebují spíš psychologa než trenéra, tvrdí první kouč Vondroušové

29.July » Sport.cz
K ostřejšímu slovu nemá daleko. Na věty, že do Tokia letí Markéta Vondroušová jako turistka, byl pak její první kouč Jan Fuchs už vyloženě alergický. Pod jeho vedením česká tenistka kdysi pilovala své smrtící kraťasy, dnes je i díky nim výhru od o...

Státní zástupkyně měla krátit daň, soud jí vyměřil skoro 350tisícový trest

28.July » Novinky.cz
Za krácení daně potrestal ve středu Obvodní soud pro Prahu 5 státní zástupkyni Sylvu Krützner peněžitým trestem ve výši 346 tisíc korun. Podle soudu nesplnila podmínky pro osvobození od daňové povinnosti. Kürstner od počátku jakoukoliv vinu odmítá...

Želva s flétnou. Poslechněte si Miloše Kopeckého a Jiřinu Jiráskovou v milé indiánské pohádce

14.July » Radio Junior
Víte, jakou pohádku mají nejraději indiánské děti? Přeci tu o neobyčejné želvě. Poslechněte si i vy příběh od Miloslava Stingla.

Miloň Čepelka: Freony. I když je ve hře ekologie, je to vlastně minihoror

11.July » ČRo
Jméno autora je pro posluchače jistě tou nejlepší pozvánkou. Hra, ve které se fantazii a absurdním nápadům meze nekladou, se Simonou Stašovou a Václavem Vydrou.

Státní zástupkyně u soudu popřela více než třísettisícový daňový únik

31.May » Novinky.cz
Případem údajného krácení daní, kterého se měla dopustit pražská státní zástupkyně Sylva Krützner, se začal v pondělí zabývat Obvodní soud pro Prahu 5. Podle obžaloby Krützner neodvedla daň z příjmu nabytého prodejem bytu.

Obviněná státní zástupkyně prý daň neodvedla omylem. Jsem řádný člověk, říká

31.May » iDNES.cz
Obviněná státní zástupkyně Sylva Krützner v pondělí u soudu odmítla, že by po prodeji původně služebního bytu v pražských Vršovicích úmyslně neodvedla daň. Uvedla, že od daně byla osvobozená, protože v bytě před prodejem bydlela. To však obžaloba ...

Státní zástupkyně Krützner u soudu odmítla, že úmyslně neodvedla daň

Praha - Obviněná státní zástupkyně Sylva Krützner dnes u soudu odmítla, že by po prodeji původně služebního bytu v pražských Vršovicích úmyslně neodvedla daň. Uvedla, že od daně...

O. Henry: Ruka, která břídí svět

15.May » ČRo
Co má pro lidstvo větší cenu, literatura, nebo dostihy? Kromě jiného i odpověď na tuto otázku uslyšíme v povídce, jejímž autorem je slavný americký prozaik O. Henry.

Smutná anekdota, rozhlasový žert i poklad z archivu. Poslechněte si komedie k 85. narozeninám Zdeňka Svěráka

28.March » ČRo 3 Vltava
Zdeněk Svěrák začal svou skvělou scenáristickou kariéru v rozhlase. U příležitosti jeho 85. narozenin na Vltavě uvádíme dvě komedie, jednu dokonce ve dvou interpretacích.

Trojalbulm Zdeňka Svěráka nabídne 24 hodin nahrávek z průběhu několika desítek let

13.March » Literární noviny
U příležitosti životního jubilea Zdeňka Svěráka vychází trojalbum, kde pod názvem Skoro všechno naleznou dospělí i dětští posluchači souhrn nahrávek jeho autorské a interpretační tvorby (kromě nahrávek Divadla Járy Cimrmana), které v průběhu desít...

Tato informační stránka o Jan Fuchs zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Fuchs" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes