15
new stories - click to show

Rudolf Deyl

Related to

Tři auta. První rozhlasová pohádka Zdeňka Svěráka

15.November » ČRo
Čím se v noci baví zaparkovaná auta? Vůbec první rozhlasová pohádka Zdeňka Svěráka z roku 1963 s Eduardem Kohoutem a Petrem Haničincem. Poslouchejte do 12. prosince 2020.

Příběh pana Faterdly pokračuje… Na co si vzpomněla jeho dcera?

3.November » i-Senior.cz
Nedávno zdejší čtenáře (i místní ašské) udivil příběh pana Faterdly. Vražda, kterou překryl čas a skutečně se zdá, že splnila svůj cíl. Tato výrazná osobnost byla v Aši zapomenuta. Doba byla dost rušná, aby lidem vypadla takzvaná nehoda z paměti. ...

Limonádový Joe aneb Koňská opera

7.October » Kritiky.cz
V Trigger Whisky Saloonu, který stojí v malém městečku Stetson City kdesi na Divokém západě, se strhne rvačka. Majitel podniku Doug Badman (Rudolf Deyl ml.) uklidní rozvášněné pistolníky vystoupením "famósní arizonské pěnice" Tornado Lou (Květa Fi...

Kdybys tak, holčičko, věděla

27.September » blog.respekt.cz
Nedávno zdejší čtenáře (i místní ašské) udivil příběh pana Faterdly. Vražda, kterou překryl čas a skutečně se zdá, že tato výrazná osobnost byla zapomenuta. Doba byla dost rušná, aby lidem vypadla takzvaná nehoda z paměti. Zatím se nenašel nikdo, ...

Potkali se u Kolína aneb Pojďte pane, budeme si hrát: Milují i vaše děti legendární seriál?

17.August » KINOTIP2.cz
Vznikal v šedesátých a sedmdesátých letech a královsky bavil tehdejší děti i dospělé. Znají i vaše děti příběhy o medvědech od Kolína, které mistrně namluvili František Filipovský a Rudolf Deyl ml.?

Jiří Karásek: Muž, který zásadně mluvil pravdu

28.June » ČRo 3 Vltava
Je inženýr Bafule spořádaný člověk, nebo rafinovaný sňatkový podvodník? V hlavních rolích Josef Beyvl, Bohuš Záhorský, Rudolf Deyl ml. a Dana Medřická.

Škoda slova, které padne vedle. Petr Nárožný načetl své vzpomínky

Není z těch, kdo na potkání vyprávějí o svém soukromí. Přesto sepsal něco jako paměti. A když už byl v tom, rovnou je načetl na dvojalbum. Kdo by ale čekal, že zde Petr Nárožný rekapituluje celý život, bude překvapen jeho zkratkou. Zná-mý herec ra...

V Mostu začala dostihová sezona, hlavní dostih vyhrála favoritka

Most - Favorizovaná klisna Barthesa s žokejem Tomášem Lukáškem vyhrála Memoriál Rudolfa Deyla v Mostu, kde dnes opožděně začala dostihová sezona. Kvůli pokračujícím opatřením proti...

V Mostu začala sezona, hlavní dostih vyhrála favoritka

18.May » Sport.cz
Favorizovaná klisna Barthesa s žokejem Tomášem Lukáškem vyhrála Memoriál Rudolfa Deyla v Mostu, kde dnes opožděně začala dostihová sezona. Kvůli pokračujícím opatřením proti šíření nemoci covid-19 se dostihy konaly bez diváků i majitelů koní.

V Mostu začala dostihová sezona, hlavní dostih vyhrála favoritka

18.May » Sport.cz
Favorizovaná klisna Barthesa s žokejem Tomášem Lukáškem vyhrála Memoriál Rudolfa Deyla v Mostu, kde dnes opožděně začala dostihová sezona. Kvůli pokračujícím opatřením proti šíření nemoci covid-19 se dostihy konaly bez diváků i majitelů koní.

Česká dostihová sezona začala v Mostu, hlavní klání vyhrála favoritka

18.May » iDNES.cz
Favorizovaná klisna Barthesa s žokejem Tomášem Lukáškem vyhrála mostecký Memoriál Rudolfa Deyla. Opožděně tím začala dostihová sezona. Kvůli pokračujícím opatřením proti šíření nemoci covid-19 se dostihy konaly bez diváků i majitelů koní.

Dostihová sezona odstartovala v Mostě výhrou favorita

18.May » ČT sport
Favorizovaná klisna Barthesa s žokejem Tomášem Lukáškem vyhrála Memoriál Rudolfa Deyla v Mostu. Kvůli pokračujícím opatřením proti šíření nemoci covid-19 se dostihy konaly bez diváků i majitelů koní.
Josef Hlinomaz - Český herec
Stella Zázvorková - Česká herečka

Tato informační stránka o Rudolf Deyl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rudolf Deyl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes