Oldřich Daněk

Vztahuje se k

V Bohumíně vypukne válka, ale až po přestávce

18.ledna » Novinky.cz
Mimořádný divadelní počin 70. let minulého století si mohou připomenout lidé, kteří v neděli 20. ledna navštíví v bohumínském kině představení Válka vypukne po přestávce.

V Bohumíně vypukne válka, ale až po přestávce

17.ledna » Bohumín
Mimořádný divadelní počin 70. let minulého století si mohou připomenout lidé, kteří v neděli 20. ledna navštíví v bohumínském kině představení Válka vypukne po přestávce. Oceňovanou hru Oldřicha Daňka nastudoval ochotnický spolek Boban. Vážnější t...

Tereza Brodská: Kdybych mohla, žiju v naprosté anonymitě

8.července » Novinky.cz
K popularitě byla předurčena, ale nejraději by ji ze sebe setřásla a skryla se v bezpečí rodinného hnízda. Coby ztělesnění tajemné a plaché krásy prochází Tereza Brodská několik desetiletí českým filmem jakoby nepoznamenána časem.

Oldřich Daněk: Přepadení národní banky

29.dubna » ČRo 2 - Praha
Parodie na gangsterky. V hlavních rolích Alena Vránová, František Filipovský nebo Ilja Racek.Poslouchejte až do neděle 6. května 2018.

Oldřich Daněk: Jeden den velkokněžny

10.února » ČRo 2 - Praha
Groteska o intrikách na dvoře carevny Kateřiny Veliké. V hlavní roli Jana Štvrtecká. Poslouchejte do soboty 17. února 2018.

TELEVIZIONÁŘ: Jak nevinný vrah Hamletova otce potká zajímavou Brožovou

19.srpna » iDNES.cz
Takzvaná alternativní historie sice pořád letí, jenže její autoři vesměs omílají politické teze: co by bylo, kdyby Německo vyhrálo válku, kdyby Hitler dnes procitl ze spánku, kdyby Rusové okupovali Norsko. Další články k tématu: KOMENTÁŘ: Sanitka,...

Svoboda znamená neotročit hlouposti a aroganci, míní Eva Hudečková

19.července » Revue iDNES.cz
Spisovatelka a herečka Eva Hudečková (67) stála u mnoha legendárních televizních seriálů. Na konci osmdesátých let dala přednost psaní, je autorkou několika úspěšných knih a úzce spolupracuje na projektech svého manžela, houslového virtuosa Václav...

Zemřela scenáristka Jana Dudková

21.dubna » Právo
Ve věku 85 let zemřela včera dramaturgyně České televize a scenáristka Jana Dudková. Spolupracovala se scenáristy dramatiky a Jiřím Hubačem, Oldřichem Daňkem i režisérkou Marií Poledňákovou.

Jana Dudková

20.dubna » Osobnosti.cz
Jana Dudková byla česká televizní dramaturgyně a scénáristka.‏ DíloPatřila k zakladatelské generaci Československé televize a spolupracovala s Jiřím Hubačem, Oldřichem Daňkem, Janem Jílkem a Marií ...
Karel Kachyňa - Český filmový režisér
Alena Antalová - Slovenská herečka
Jaromír Hanzlík - Český herec
Igor Bareš - Český herec
Miroslav Šimůnek - Český herec

Tato informační stránka o Oldřich Daněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oldřich Daněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes