15
new stories - click to show

Oldřich Daněk

Related to

Oldřich Daněk: Bitva na Moravském poli. Rozhlasová rekonstrukce slavné bitvy

28.September » ČRo 3 Vltava
Známý dramatik Oldřich Daněk často hledal náměty ke svým hrám v české historii. Jeden z pohledů do minulosti nabízí i ve hře Bitva na Moravském poli.

Boban jede na divadelní přehlídky a chystá novou bláznivou komedii

16.September » Bohumín
Divadelníci z bohumínského Bobanu jedou do Kroměříže. S dramatem „Válka vypukne po přestávce“ se představí už zítra (17. září) na tamním divadelním festivalu od 19 hodin. V titulní roli se představí Lukáš Szebesta.

Expert: Pevnost z nemocnice? Bez šance

11.December » Brněnský deník
Po střelbě v ostravské nemocnici se i předpisy institucí na jižní Moravě mohou zpřísnit. Podle odborníka takovým útokům nelze úplně zabránit.

Komise bytová

26.November » Tábor

Komise bytová

6.November » Tábor

Srandista George Clooney: Paní na koni, já na oslu...

30.September » Aha!
Nestárnoucí fešák George Clooney (58) má sebevědomé mužnosti na rozdávání, a tak si z ní rád a často tropí srandu. Tentokrát v reklamě na známé kávové kapsle sehrál variaci na slavné drama Oldřicha Daňka »Dva na koni, jeden na oslu« (1971).

Komise bytová

30.September » Tábor

FOTO: Studenti v Liberci si připomněli Den Evropy

Liberec –Den Evropy si ve čtvrtek na náměstí Dr. Edvarda Beneše v Liberci připomněli studenti Technické univerzity. Češi i ti ze zahraničí.

Chystá se Memoriál Oldřicha Daňka. Bude na konci května

Turnov – Turnov se chystá na 20. ročník mezinárodního atletického mítinku Memoriál Ludvíka Daňka. Závody, na které se sjedou sportovci z celého světa, se konají 28. května na městském atletickém stadionu. Slavnostní zahájení mítinku a připomenutí ...

Zemřel Luděk Munzar, skvělý herec i vypravěč

26.January » Literární noviny
Luděk Munzar ztvárnil v 70. a 80. letech skvělých rolí v Národním divadle (Švandu ve Strakonickém dudákovi , Mercuria a Jindřicha V. ve Shakespearových hrách či hlavní postavu Brechtovy hry Zadržitelný vzestup Arthura Uie) . Hrál v mnoha filmech, ...

V Bohumíně vypukne válka, ale až po přestávce

18.January » Novinky.cz
Mimořádný divadelní počin 70. let minulého století si mohou připomenout lidé, kteří v neděli 20. ledna navštíví v bohumínském kině představení Válka vypukne po přestávce.
Olga Schoberová - Česká herečka

Tato informační stránka o Oldřich Daněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oldřich Daněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes