15
new stories - click to show

Petra Marková

Related to

Po smrti dcery si Petra Marková splnila sen, otevřela si kadeřnictví v maringotce. Jakou roli v účesech hraje toto prostředí?

10.April » Proženy.cz
„To uvidíte z hlavní, je to ten dům, u kterého stojí maringotka,“ nasměrují vás místní z Hlásné Třebaně, když hledáte kadeřnici Petru Markovou. Proč maringotka a proč se zákaznice vracejí léta a čas u kadeřnice berou i jako terapii?

Úprava obětí a zvlášť zranitelných obětí v právním řádu ČR a jejich ochrana během trestního řízení

20.December » ePravo.cz
S trestnými činy se od nepaměti pojí institut oběti. Problematiku zacházení s oběťmi v rámci právního řádu České republiky lze nalézt v zákoně č. 45/2013 Sb., o obětech trestných činů (dále jen „zákon o obětech trestných činů“).

Pokračování v živnosti po smrti podnikatele a plnění daňových povinností osobou spravující pozůstalost

9.August » ePravo.cz
Smrt člověka bývá obvykle smutnou událostí, se kterou je spojen smutek a žal jeho příbuzných. Smrt však znamená také významnou právní skutečnost, která může citelně dopadnout do právní sféry dědiců zemřelého. Ani podnikatelé nejsou nesmrtelní. Smr...

Jak žili Pražáci ve srovnání s Londýňany a Pařížany? Ptáme se známého scenáristy

Máme letní čas. Lidé cestují. Dnes je snadnější vycestovat do zahraničí, než tomu bylo dříve. Zeptali jsme se známého scenáristy, a také tak trochu cestovatele, pana Petra Markova, jak viděl svět na svých cestách on. Jeho vyprávění podbarvujeme do...

Tato informační stránka o Petra Marková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Marková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes