15
new stories - click to show

Jaroslav Moučka

Related to

Vrchlabí pomůže další talent Dynama, Moučka zůstane do startu 2. ligy

24.November » Hokej.cz
Další novou tvář uvítají v kádru hokejisté Vrchlabí, do klubu od Krkonoš míří talentovaný útočník Petr Antoníček, jenž dosud nastupoval za juniorku pardubického Dynama. Účastník Chance ligy o tom informuje na sociálních sítích.

I bez diváků to může jiskřit! V Benátkách bylo několik strkanic

21.November » Hokej.cz
Jaroslav Moučka byl po návratu do Chance ligy hodně vidět. Nejen dobrým výkonem, ale i emocemi, které do hry dával. Tradičně vášniví byli i Matěj Pekař nebo Martin Heřman.

Benátky vedou první ligu! Jihlava po výhře nad Havířovem zůstává druhá

21.November » Hokej.cz
Konečně! Po šesti týdnech nucené pauzy se Chance liga znovu dala do pohybu a nabídla první porci soutěžních klání. Výsledky ostatních utkání, která se ještě hrají, přineseme později.

Vála, Vildumetz nebo Bartejs. Prvoligové kluby hlásí posily!

21.November » Hokej.cz
Chance liga se po více než měsíci opět rozjela. Není divu, že po takové době došlo k nemalým změnám v kádrech. Tady je přehled přestupových novinek.

Jiří Adamec jako žárlivý psychopat v drsné kriminálce. Ve vaně utopil Pyšnou princeznu

12.October » Super.cz
Pod režijní taktovkou Petra Schulhoffa (✝63) vznikl v 60. letech úspěšný triptych kriminálních příběhů s majorem Kalašem (Rudolf Hrušínský, ✝73) v hlavní roli. Nicméně v režisérově dalším filmu Vím, že jsi vrah… (1971) vyšetřuje zločiny zbrusu nov...

Jiří Just: Případ Avogadro. Zdeněk Řehoř jako „šéfíček“ v komedii o jednom socialistickém zlepšováku

30.August » ČRo
Jak v socialistickém plánovaném hospodářství motivovat nadané pracovníky k inovaci výrobních postupů? No přece podporou tzv. zlepšovacích návrhů!

První český sitcom se stal nesmrtelným. Čím byl výjimečný a proč je stále tak populární

29.August » Náš REGION
Tři ohniska moru včelího plodu eviduje Státní veterinárná správa na Vlašimsku a Divišovsku v okrese Benešov....

Kteří čeští herci byli přesvědčenými komunisty? Temná minulost mistrů stříbrného plátna skrývá lidskost i zášť

5.July » G.cz
V Čechách, ale i ve zbytku světa, je již v podstatě tradicí, že se umělci, a především herci, aktivně účastní různých akcí spojených s politikou nebo se alespoň k politice vyjadřují. Samozřejmě na to mají právo, jen je díky popularitě jejich názor...

TELEVIZIONÁŘ: Jste přece naši! Krátké Dlouhé dopoledne za mřížemi

22.February » iDNES.cz
Trvá sice necelou hodinku, přesto Dlouhé dopoledne, které v neděli připomene ČT art, na malé ploše vyzařuje nekonečnost chvíle, kdy statkář, jenž se stal obětí politických čistek 50. let, po rocích strávených ve vězení napjatě čeká, zda mu umožní ...

Trest ve hře! Schaus na konci zápasu sekl Kratochvila

11.February » Hokej.cz
Chomutovský obránce Nicholas Schaus udělal v samotném závěru úterního zápasu mezi Přerovem a Chomutovem pořádnou klukovinu.

Komunisty přijel podpořit předseda Filip

27.January » Chrudimské noviny
Chrudim – Místní pobočka organizace, která, kdo ví proč, třicet let po Sametové revoluci stále ještě existuje, si nemůže stěžovat na upadající zájem politických špiček. Přes odpor ke komunistickému vnímání světa, který deklaroval třeba současný mí...

Jaroslav Moučka: Tajemník z Okresu na severu měl zajímavý život!

29.December » stars24.cz
Pamatujete na seriál Okres na severu? Hlavní roli komunistického funkcionáře v ní ztvárnil herec Jaroslav Moučka, od jehož smrti právě uplynulo 10 let. Jeho reálný vztah s KSČ byl ale jako na houpačce.

Tato informační stránka o Jaroslav Moučka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Moučka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes