15
new stories - click to show

Jaroslav Moučka

Related to

S lupou do historie: Rozpaky kuchaře Svatopluka

24.April » SerialZone.cz
Pojďte se spolu s námi vrátit do dob minulých. Vydáváme se do seriálového nebe a oprašujeme legendy, na které se nyní díváme svěžíma očima! Jak by piloty úspěšných televizních legend obstály...

Tragický život Jaroslava Moučky: Zřekl se bratra Milana, který ve službách StB týral vězně

17.March » Lifee.cz
Herec Jaroslav Moučka byl charakteristický pro své role chasníků, předsedů družstev a kriminalistů. Ač byl oddaným soudruhem, měl svědomí. Když se dozvěděl pravdu o tom, co dělal jeho bratr Milan, čekalo ho velmi těžké rozhodnutí.

Kvůli politice s bratrem léta nepromluvil jediné slovo. Když pak prohlédl, ztratil chuť žít. Tajnosti slavných

14.February » KrajskeListy.cz
FOTO / VIDEO Hřmotný, přesto ale vlídný a chápavý. I když byl ,kovaný‘ soudruh, politické násilí mu bylo proti srsti. Ztráta iluzí jím vážně otřásla, nakonec ale přistoupil na hru vládnoucího režimu. Proč? Protože chtěl hrát.

Nejožehavější téma na zastupitelstvu: Interna je na pokraji kolapsu

8.February » Chrudimské noviny
Chrudim – Nejdůležitějším momentem včerejšího jednání zastupitelstva byla podle vyjádření starosty Františka Pilného (ANO 2011) otázka zastupitele Jiřího Hradce na stav chrudimské interny. Stejné téma otevřel Jiří Hradec už před půl rokem. Situace s…

Emil Vachek: Zlá minuta. Český Maigret vyšetřuje vraždu mladé služky během štědrovečerní noci

19.December » ČRo
Detektivka z první republiky s Bohušem Záhorským v roli inspektora Klubíčka. Zvukově působivá atmosféra i noblesní nadhled hlavního hrdiny v přesné režii Jiřího Horčičiky řadí hru do zlatého fondu Českého rozhlasu.

Pohádky ovčí babičky o hotelu Bohemia rozlouskli na zastupitelstvu

13.December » Chrudimské noviny
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011) se vyjádřil, že by byl rád, kdyby k průlomu v řešení opuštěného Hotelu Bohemia Chrudim došlo ještě za jeho volebního období, nicméně kroky, které k tomu podniká, k žádnému posunu viditelně nevedou. Stejn…

Josef Lada: Z Kroniky mého života. Mikeš, Švejk i Mulisák se potkávají s autorem v jeho fantazii

11.December » ČRo
Rozhlasová fantazie z 80. let na motivy autorova životopisu s Janem Hartlem v roli Josefa Lady. V dalších rolích Josef Kemr, František Filipovský, Miloš Kopecký, Josef Bek, Jaroslav Moučka nebo Lubomír Lipský.

Před 50 lety vznikla slavná kriminálka: Jiří Adamec jako vraždící monstrum. Pyšnou princeznu topil ve vaně

14.October » Super.cz
Jiřího Adamce (73) známe především jako režiséra. Natočil mj. seriály Zkoušky z dospělosti (1980) a Sanitka (1984) nebo známou pohádku Princové jsou na draka (1980). Proto možná překvapí, že svou první zkušenost s filmováním absolvoval nikoli za kam…

Pták štěstí. Chodská pohádka s Václavem Postráneckým

9.September » Radio Junior
Poslechněte si pěkné vyprávění o princezně, králi i o duhově zlatém ptáčkovi, který prý nosí štěstí. Je to opravdu tak?

Pohádka o kouzelné rybce. Vtipný příběh o hamižnosti a pýše s Oldřichem Víznerem

27.July » Radio Junior
O rybě, která dokáže splnit tři přání, bylo napsáno už mnoho příběhů. Tehle vám vtipně ukáže, jak hloupá je lidská nadutost a pýcha.

Pohádka o kouzelné rybce. Vtipný příběh a hamižnosti a pýše s Oldřichem Víznerem

26.July » Radio Junior
O rybě, která dokáže splnit tři přání, bylo napsáno už mnoho příběhů. Tehle vám vtipně ukáže, jak hloupá je lidská nadutost a pýcha.

Tato informační stránka o Jaroslav Moučka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Moučka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes