15
new stories - click to show

Jan Pivec

Related to

Jejím očím propadl i legendární bard z Národního. Lásku ale nekompromisně obětovala svému snu. Tajnosti slavných

10.February » KrajskeListy.cz
Kvůli jejím půvabům se ochotně vzdal svobody i do té doby neulovitelný krasavec a maminčin mazánek. Pro publikum ale nestihla atraktivní kráska zestárnout, takže navždy zůstala představitelkou křehkých, lyrických dívek čtyřicátých let.

Úžasné životy: Vladimír Brabec podle Petra Štěpánka

3.January » ČRo 2 - Praha
„Láďa byl skvělý společník, milovník života, tím je myslím řečeno vše. A já jsem moc rád, že jsem toho byl účasten.“ Tak vzpomíná Petr Štěpánek na vzájemné přátelství.

Jan Pivec- nedostižný herec Jago.

14.August » Revue 50plus
Jeníček měl však o svém životě zcela odlišné představy a jen s největším sebezapřením nastoupil do reálky, kam ho maminka pyšně doprovodila. K jejímu žalu milovaný synek velmi brzo tuto školu opustil a nejinak to dopadlo i s další školou, obchodní...

Jan Pivec, Jaroslav Vojta, Zita Kabátová nebo Eman Fiala. Ty nejlepší skeče a scénky z archivu

15.June » ČRo 2 - Praha
Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 20. června 2020.

Symbol královské moci. Řád zlatého rouna v rukou Čechů

3.June » Náš REGION
Středověké vojenské ležení, kdesi v Uhrách. Tak, jak zcela nepochybně vypadalo, vždyť filmoví tvůrci se...

Festival Filmové žně ve Zlíně a žhavá léta milovníka Jana Pivce

28.May » Informuji.cz
Festival Filmové žně ve Zlíně představoval v letech 1940–1941 nejen... | Hrabyně - (2020-05-12 00:00:00 - 2020-11-30 00:00:00)

Pedantský tatínek z filmu F. L. Věk byl ve skutečnosti mamánek: Na nátlak matky se i rozvedl

11.May » Super.cz
Jan Pivec (19. 5. 1907 – 10. 5. 1980) byl pořádný kus chlapa, který působil impozantním dojmem. A impozantní bylo i jeho herectví. Však o něm také Miroslav Horníček (✝84) jednou řekl: „Když Pivec zavolal, padala nejen omítka, ale i balkony.“

Byl nejlepší. Přesto kontroverzní génius Jan Pivec poslední roky života nehrál

10.May » Revue iDNES.cz
Byl přesvědčený, že je nejlepší. Že musí být nejlepší. Tato představa se stala jeho motorem i prokletím, s nímž bojoval až do své smrti. Od smutného okamžiku uplynulo již 40 let.

Rádio Retro nabízí dokumenty s Janem Werichem, Jiřím Trnkou, Františkem Hrubínem nebo Milošem Formanem

6.December » Literární noviny
Sváteční Rádio Retro nabízí od 6. prosince výběr z archivních pořadů, které zachycují návštěvy v domácnostech zajímavých osobností. Snímky z let 1948 až 1998 zachycují nejenom herce, výtvarníky, spisovatele a jiné populární postavy československé ...

Jablečný ocet: Vymizel z domácností, ale znovu se z logického důvodu vrací

7.July » Kafe.cz
Jablečný ocet se na dlouhá desetiletí vytratil z českých kuchyní. Nyní se s velkou pompou vrací. Zapomeňte na chemii ze supermarketu a investujte jedno odpoledne do výroby domácího lektvaru.

Alžběta: Manžel zvolil podivnou samoléčbu a to se mu vymstilo

23.June » Kafe.cz
Už delší čas se bojím o manžela. Byl vážně nemocný, ale o své zdraví se nestará. On totiž všechno zvládne, se vším si poradí. Bojím se, že ani ta poslední událost nebyla dostatečným ponaučením.

Tato informační stránka o Jan Pivec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Pivec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes