15
new stories - click to show

Milan Hein

Related to

V Divadle Ungelt byla pokřtěna kniha principála Milana Heina

26.November » i60.cz
V prázdném Divadle Ungelt byla pokřtěna kniha principála Milana Heina Moje čtvrtstoletí s Divadlem Ungelt. Jejími kmotry se stali Tatiana Dyková, Pavel Liška a Jiří Langmajer.

HOUSLE – Divadlo Ungelt Praha

19.November » Jilemnice
Doposud se oba bratři protloukali newyorskými ulicemi jen těžko. Všechno se ale může změnit. Zlodějíčkovské komediální drama o dvou bratřích a jejich rodinném příteli, kde naděje na lepší život odhalí pohnutou rodinnou minulost i sílu charakterů.

„Jsme ohrožený druh,“ smějí se Carmen Mayerová, Petr Kostka a Milan Hein v Toboganu

14.November » ČRo 2 - Praha
Divadlu Ungelt je 25 let. Oslavit výroči přišli do Toboganu principál Milan Hein a herci Carmen Mayerová a Petr Kostka. Moderuje Aleš Cibulka.

Hodnocení uživatelů: Housle (Divadlo Ungelt) - 70 % [Xaver]

5.November » i-divadlo.cz
Za 850,- kachlí / lupen fakt ne, ale je mi to trochu líto :-), rád bych oba pány viděl ve společné akci ...

Hodnocení redakce: Housle (Divadlo Ungelt) - 60 % [Pavel Širmer]

30.October » i-divadlo.cz
65%. Smutná komedie svými zvraty a vyústěním příliš nepřekvapí, autorovi se však podařilo překročit rámec „konverzačky“ velmi přesnou charakteristikou postav, což mimo jiné umožňuje hercům kresbu do nejjemnějších odstínů. Pod vedením režiséra L. S...

České herecké hvězdy: Takto jste je ještě neviděli!

21.October » Aha!
Jevištěm jednoho z nejmenších pražských divadel prošly desítky slavných. Při příležitosti 25. výročí Ungeltu nafotil kameraman Jan Malíř (72) tucet z nich pro kalendář na rok 2021.

Pětadvacet let Divadla Ungelt v novém dokumentu České televize

9.October » Pressweb
V polovině 90. let minulého století vybudoval v Praze na Starém městě herec Milan Hein se svými přáteli komorní divadelní sál, ve kterém začal uvádět nejvýraznější české herce. Pětadvacetiletou historii divadla se ve snímku Ungelt 25 rozhodla zpra...

A Miloš Kopecký tehdy řekl: Budeme spolu improvizovat, máme na to

4.October » iDNES.cz
Pětadvacet let v pátek uplynulo od chvíle, kdy se herci poprvé postavili na prkna pražského Divadla Ungelt. K založení populární komorní scény přispěl i Miloš Kopecký, jak ve velkém rozhovoru pro iDNES.cz vzpomíná ředitel Milan Hein.

Hein: Jdeme stále stejnou cestou

2.October » Divadelní noviny
Milan Hein je majitel a provozovatel pražského Divadla Ungelt, které založil přesně před 25 lety. Hein pro Divadelní noviny bilancuje uplynulé čtvrt století prožité ve svém domovském divadle.

Pětadvacet let Divadla Ungelt v novém dokumentu České televize

1.October » Česká televize
V polovině 90. let minulého století vybudoval v Praze na Starém městě herec Milan Hein se svými přáteli komorní divadelní sál, ve kterém začal uvádět nejvýraznější české herce. Pětadvacetiletou historii divadla se ve snímku Ungelt 25 rozhodla zpra...

Tato informační stránka o Milan Hein zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Hein" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes