15
new stories - click to show

Michaela Remešová

Related to

Nemile překvapená Dáda Patrasová: Že od ní zase utekl Felix, zjistila od známých!

6.January » Blesk.cz
Přestože ženy miluje nadevše, rozhodl se, že si od něžného pohlaví musí odpočinout. A tak Felix Slováček (78) vyrazil na pánskou jízdu do rakouských Alp. Dáda Patrasová (65), k níž se vrátil po šavlovačce s milenkou Lucií Gelemovou (38), o tom prý...

Felix Slováček a Dáda Patrasová: První polibek po 7 letech! Stará láska nerezaví?

2.January » Blesk.cz
Dlouhých sedm let trvalo, než se manželé Felix Slováček (78) a Dáda Patrasová (65) opět veřejně políbili. Teď ta chvíle nastala!

Veletoč u Patrasové a Slováčka: Vrkání na chalupě a luxusní dárečky!

27.December » Blesk.cz
Tak se toho oba báli, ale nakonec vánoční svátky prožili Dáda Patrasová (65) a Felix Slováček (78) bez jediného škrábnutí na kráse. Po celé tři dny byli spolu a víceméně pohromadě se svými dětmi.

Další rána pro Jandu po prodělaném covidu: Rok mu tajili umírání bratrance!

22.December » Blesk.cz
Kytarista, který působil s Michalem Prokopem (75) v kapele Framus Five, bojoval dlouho s rakovinou mozku. A jeho bratranec Petr o tom ani nevěděl!

Slováček se veřejně omlouvá exmilence Gelemové za vulgarity: Přepískl jsem to a plácal nesmysly...

20.December » Blesk.cz
Ješitnost a velké ego šly stranou. Felix Slováček (78) se veřejně omlouvá exmilence Lucii Gelemové (38)! Uznal, že na její adresu použil vulgární slova a plácal nesmysly.

Nešťastná Marta Kubišová o dceři: Je pro mě nebezpečím!

19.December » Blesk.cz
Nešťastná Marta Kubišová (79)! Hrozí, že o vánočních svátcích bude úplně sama. Bojuje s těžkým zánětem dýchacích cest, polyká silná antibiotika a nesmí k ní ani dcera Kateřina (42). Ta totiž není očkovaná!

Gelemová po vyhazovu z bytu vrací úder Slováčkovi: Felix má psychické problémy!

17.December » Blesk.cz
Ženatý Felix Slováček (78) neunesl, že jeho exmilenka strávila noc v hotelu se svým novým amantem. Vyhazuje ji z pronajatého bytu a zahrnuje nadávkami. A Lucie Gelemová (38) mu to vrací i s úroky!

Doktor Sova Ladislav Frej: REŽISÉŘI MĚ OBCHÁZEJÍ OBLOUKEM!

27.November » Aha!
Karel Sova z Nemocnice na kraji města měl včera 80. narozeniny, ke kterým mu přišli popřát i diabetici. Na to, aby si splnil ještě sen a zahrál si v Shakespearovi, síly už Ladislav Frej nemá. Na to, aby si zahrál s dcerou Kristýnou Frejovou (50), ...

Za Amadea oceněný Theodor Pištěk: Oscar? Teď už se stydím

14.November » Blesk.cz
Autor uniforem Hradní stráže a držitel Oscara za film Amadeus má dvě svoje známky! Výtvarník Theodor Pištěk je od České pošty dostal k 89. narozeninám, které měl přesně před týdnem. „Kdo má svoje známky? Je to pro mě velká čest,“ prohlásil Pištěk,...

Jiří Bartoška (74) poprvé přiznal: »Rak« mi vzal dech a nohy!

10.November » Blesk.cz
Divadlo Bez zábradlí slavilo 30. narozeniny. Jiří Bartoška (74), jenž stál na prknech od počátku jeho existence, se však omluvil. Gratulaci poslal formou videonahrávky, na které poprvé přiznal, s jakými následky po rakovině se potýká.

Seriál o Ivetě Bartošové (†48) by měl končit u kolejí: Macura znovu v akci!

1.November » Blesk.cz
K natočení minisérie Iveta o životě Ivety Bartošové dala souhlas nejen zpěvaččina rodina, ale i její samozvaný ochránce Zdeněk Macura (47), kterého nikdy nemohl vystát vdovec Josef Rychtář (63).

7 let po tragické smrti Bartošové (†48): O Ivetě točí seriál! Kdo ji bude hrát?

18.October » Blesk.cz
Nejen Iveta Bartošová (†48), ale i její první kluk a velká láska Petr Sepéši (†25) znovu ožijí! Začalo totiž natáčení televizní minisérie s názvem Iveta. A Blesk byl jako jediný u toho.
Václav Glazar - Český herec
Richard Hes - Český tanečník
Jiří Krytinář - Český herec
Stanislav Fišer - Český herec
Vladimír Ráž - Český herec

Tato informační stránka o Michaela Remešová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Remešová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes