Jiří Planner

Vztahuje se k

Olga Matušková: Tajný přílet do Česka!

20.října » Aha!
Šokovala všechny své kamarády! Olga Matušková přiletěla neplánovaně do Česka a vtrhla na tajný večírek, ze kterého jí chtěli kamarádi na dálku popřát k sedmdesátým narozeninám. Jak dlouho se doma zdržela? Byla u hrobu svého muže Waldemara Matušky ...

Osudový krok na spadnutí? Nečekané vyznání Olgy Matuškové příteli

29.března » Aha!
Devětašedesátiletá vdova po legendárním zpěvákovi se rozpovídala o svém příteli. Sice se o něm dosud mluví jako rodinném známém, ale podle toho, jak se paní Olga rozplývá....

Vdova po Matuškovi (+76): Čím se živím po jeho smrti!

24.června » Aha!
V rodné zemi právě pobývá vdova po Waldemaru Matuškovi (†76) Olga (68). Jak se jí daří? Čím se momentálně na Floridě živí? A pořád se setkává se svým blízkým přítelem Jiřím Plannerem (83)? Nejen na to odpověděla v rozhovoru pro deník Aha!.

Zedníček »schoval« svatbu na Floridě! Brali se bosky na pláži

13.ledna » Aha!
Po 13 letech si řekli ano. Herec Pavel Zedníček (67) a moderátorka Hanka Kousalová (55) se vzali na Tři krále na Floridě tisíce kilometrů od domova.

Olga Matušková a její přítel Jiří Planner: Jeli se ukázat Waldemarovi!

2.června » Biják.cz
Po letech byli opět všichni pohromadě. Olga Matušková (67), rodinný přítel Jiří Planner (82), který vdovu po slavném zpěvákovi na návštěvě v Čechách doprovází, a všudypřítomný duch Waldemara Matušky (†76)! Matušková s Plannerem, kteří se po smrti ...

Olga Matušková a její přítel Jiří Planner: Jeli se ukázat Waldemarovi!

1.června » Blesk.cz
Po letech byli opět všichni pohromadě. Olga Matušková (67), rodinný přítel Jiří Planner (82), který vdovu po slavném zpěvákovi na návštěvě v Čechách doprovází, a všudypřítomný duch Waldemara Matušky (†76)!

Olga Matušková (67) o novém muži: V posteli mám pořád Waldu!

1.června » Blesk.cz
Právě dnes uplynulo 7 let od smrti Slavíka z Madridu Waldemara Matušky (†76). Jeho žena Olga (67) každý rok touto dobou přilétá z Floridy na manžela vzpomenout. Letos ji však doprovází muž, který budí pozornost. Kdo to je a jaké má v jejím životě ...

Šokující! Matušková spí v posteli stále částečně s Waldou!

31.května » instory.cz
Olina Matušková se sice musela smířit s tím, že její milovaný Waldemar už sedmým rokem je tam, odkud není návratu, avšak pořádně to ještě nezpracovala. Kromě toho, že se vedle ní objevuje její dlouholetý kamarád a bývalé emigrant Jiří Planner, pře...

Dnes je výročí Matuškovy smrti: Bude se jeho Olinka znovu vdávat?

30.května » Biják.cz
Dnes uplynulo 7 let od smrti Waldemara Matušky (†76). Olga Matušková, kterou v Praze doprovází její kamarád Jiří Planner, promluvila o tom, jestli by se ještě někdy vdala. Podívejte se na video!

Matušková a její nová láska! Bude veselka?

26.května » instory.cz
Olina Matušková už není sama! V pondělí uplyne sedm let od úmrtí jejího milovaného Waldemara. I když na něj samozřejmě nikdy nezapomene, sama není.

Matušková má nového chlapa! Bude svatba?

26.května » Bleskově.cz
Matušková přiznala, že s partnerem je jí dobře. „Společnost Jirky je mi příjemná v tom, že máme mnoho společných vzpomínek. Prokecáme hodiny a hodiny a pořád máme o čem.

Nový muž v životě Olgy Matuškové (67): Byl jako Waldův bratr!

26.května » Blesk.cz
Jiří Planner (82), muž, který se v posledních měsících pohybuje po boku Olgy Matuškové (67), vdovy po legendárním Waldemaru Matuškovi (†76), nejenže zpěváka fyzicky připomíná, ale byl doslova jako jeho bratr! Přátelili se totiž dlouhá léta.
Kristian Kodet - Český malíř
Waldemar Matuška - Československý zpěvák

Tato informační stránka o Jiří Planner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Planner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes