15
new stories - click to show

Petr Macek

Related to

Veronika Žilková (60) přiznala slavného milence: Tohle jméno vás překvapí!

30.September » Blesk.cz
Na koncert svého bývalého milence dorazila i čerstvě zadaná herečka Veronika Žilková. Kdo je ale tímto tajemným mužem, vás možná šokuje.

Vztahové rošády ve Fantomovi: Christine Sommerová po rozchodu a Vojtko žije s přítelkyní!

30.September » Blesk.cz
Úspěšný muzikál Fantom Opery se po přestávce vrací do GoJa Music Hall. V soukromých životech jeho hlavních hvězd za tu dobu nezůstal kámen na kameni!

Zájem o taneční kurzy pro mladé nezastavilo ani všeobecné zdražování

20.September » ČRo Sever
Všeobecné zdražování zájem o kurzy společenského tance v Teplicích nezastavilo. Třeba taneční mistři Mackovi mají plno už i na příští rok.

Zájem o taneční kurzy pro mladé nezastalo ani všeobecné zdražování

19.September » ČRo Sever
Všeobecné zdražování zájem o kurzy společenského tance v Teplicích nezastavilo. Třeba taneční mistři Mackovi mají plno už i na příští rok.

Žilková po krachu manželství se Stropnickým už není sama: Sbalila rockera!

15.September » Blesk.cz
Na natáčení primáckého seriálu Dobré zprávy Veronika Žilková (60) přiznala, že po čase jsou dobré zprávy i v jejím osobním životě. Po krachu manželství s Martinem Stropnickým (65) je znovu zamilovaná!

Zesnulá Hana Zagorová (†75): Jako mladou holku ji zasvětil Gott!

4.September » Blesk.cz
Devítinásobná Zlatá slavice Hana Zagorová (†75) seděla na trůnu československé pop-music společně s Karlem Gottem (†80) od roku 1977 až do roku 1985! Poprvé se s ním však setkala mnohem dříve. Jak o něm mluvila v knize Takový byl Karel Gott?

Osudové setkání Štefana Margity a Hany Zagorové: Hned spolu strávili noc

30.August » eXtra.cz
Smrt zpěvačky Hany Zagorové (†75) vyvolává smršť dojemných vzpomínek na její bohatý život i kariéru. Jednu z nejdojemnějších nyní na YouTube umístil spisovatel Petr Macek, když zveřejnil nahrávku Štefana Margity (66), který pro knihu Naprosto nezbyt…

Osudová nemoc, se kterou Hana Zagorová (†75) bojovala celý život: Spustila to tuberkulóza na škole!

26.August » Blesk.cz
Paroxysmální hemoglobinurie. Zní to jako zlé kouzlo, kletba, kterou na Hanu Zagorovou (†75) uvrhla zlá sudička, aby jí zkomplikovala život. Povedlo se. Vše začalo už v Hančiných dvaadvaceti letech, kdy onemocněla těžkou tuberkulózou, a nemoc a její …

Mezi historickými artefakty našli v kopuli i krabičku cigaret Start

26.August » Zprávy
Křemýž – Když ve středu 17. srpna byla sejmutá kopule z věže farního kostela v Křemýži, našli zástupci církve tubus s artefakty, které nesou poselství našich předků. Jedná se o listiny, mince a další předměty z roku 1702, kdy byl položený základní k…

Na horách

11.August » blog.idnes.cz
Léto, čas dovolených a my vyrazili do Jizerek. Na sváteční týden začátkem července jsme se vypravili všichni tři do Jizerských hor do Josefova Dolu.

Helena Vondráčková - Každá trampota má svou mez

2.August » Chytrá Žena
Rozšířená a nově i celobarevná životopisná kniha. Helena Vondráčková, držitelka mnoha domácích i mezinárodních ocenění a stálice naší populární scény, slaví v letošním roce významné životní jubileum.

Trumpová (†73) vs. Patrasová (66): DĚLILY SE O MILENCE!

18.July » Aha!
Felix Slováček (79) znal zesnulou Ivanu Trumpovou (†73) od sedmdesátých let, navíc pochází, stejně jako ona, ze Zlína. A propojení jejich rodin je ještě silnější – Felixova manželka Dagmar Patrasová (66) randila se stejným mužem jako Ivana!

Tato informační stránka o Petr Macek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Macek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes