15
new stories - click to show

Marta Vančurová Česká herečka

Related to

Marta Vančurová a Vlastimil Harapes jsou Na větvi s Halinou Pawlowskou

11.January » ČRo Hradec Králové
Herečka Marta Vančurová a herec, tanečník, režisér a choreograf Vlastimil Harapes jsou hosty pořadu Českého rozhlasu Na větvi s Halinou. Jde o záznam přenosu z Lázní Bělohrad, kde se pravidelně koná talkshow Haliny Pawlowské a jejích hostů.

LIVE stream - Jsme s vámi - Daniela Kolářová a Marta Vančurová

6.January » Informuji.cz
JSME S VÁMI bylo poprvé vysíláno od 12. března 2020. Všechny epizody jsou... | LIVE stream - (2021-01-27 19:00:00 - 2021-01-27 00:00:00)

Arthur Schnitzler: Řecká tanečnice

2.January » ČRo
Jaký byl Matyldin osud a jak s ním souvisela řecká tanečnice? Příběh nám objasní Eduard Cupák a Marta Vančurová v rozhlasové povídce z roku 1991. Režie Vladimír Tomeš.

Na větvi s Halinou! Sváteční nahrávka talk show Haliny Pawlowské a jejích hostů na závěr roku

28.December » ČRo Hradec Králové
Hosty jsou zpěváci Hana Křížková, Lou Fanánek Hagen a herečka Marie Doležalová s manželem, tanečníkem, Markem Zelinkou. (repríza z 31. prosince 2019)

Marta Vančurová: Odmítla Hollywood, během boje s rakovinou ji opustil partner

9.October » Dáma.cz
Něžná tvář, křehký vzhled, sametový hlas a síla na rozdávání. Která z nás by nechtěla působit tak čistě žensky jako herečka Marta Vančurová (72). V životě to ale jednoduché rozhodně neměla.

Křehká herecká kráska s dívčím půvabem se poprala s těžkým osudem. Když bojovala s rakovinou, opustila ji životní láska

21.September » Super.cz
Něžný dívčí půvab, pohled plaché laně a krásný úsměv – to vše oblíbené herečce zůstalo, přestože od natočení jejího nejznámějšího filmu Den pro mou lásku uplynulo už 44 let.

Hodnocení uživatelů: Odpočívej ve svém pokoji (Studio DVA divadlo) - 60 % [Mikika]

1.September » i-divadlo.cz
leckomu může připadat, že téma Domova důchodců se na komedii nehodí - viz asi lidé vedle nás, kteří po přestávce už nepřišli. Ale hra vás přesvědčí, že sranda se dá udělat ze všeho. Byť někdy dost na hraně. Bylo sice trošku znát, že se hraje poprv...

Frej a jeho ženy: Osud si s ním krutě pohrál. Smrt, rakovina, neplodnost, rozvod

17.August » Expres.cz
Herec Ladislav Frej (78) truchlí pro další ženu, která mu zemřela na rakovinu, jako by tato zákeřná nemoc byla jeho osudem protkaná coby smrtelné nebezpečí číhající na partnerky. Gabriela Mrkvicová (†56) není jediná, kterou musel herec oplakávat. ...

Šok pro ženy s rakovinou prsu: Po 20 letech končí poradny Mamma HELP! Pomáhala v nich i Marta Vančurová

30.June » Blesk.cz
Pomohli neuvěřitelným 80 tisícům pacientek a jejich rodinám a teď po dlouhých 20 letech končí! Jedna z nejznámějších pacientských organizací na podporu žen s rakovinou prsu Mamma HELP nečekaně přiznala velké finanční i personální problémy. A podle...

Blanka z Jáchyme, hoď ho do stroje! má důvod k úsměvu: Marta Vančurová překonala nemoc i rozchod

13.April » eXtra.cz
Je tomu už 45 let, co si Marta Vančurová (71) v roli Blanky ve snímku Jáchyme, hoď ho do stroje! získala srdce diváků. Léta po natočení filmu pro ni však nebyla příznivá, v roce 2000 jí lékaři diagnostikovali rakovinu a během boje se zákeřnou nemo...

TELEVIZIONÁŘ: Po sladkém dortu se podává hořká pilulka dospívání

14.March » iDNES.cz
Obloženými chlebíčky, barevnými makronkami a parádním dortem určeným pro zahradní slavnost vyvrcholí v sobotu večer na programu ČT1 nečekaný hit sezony – cukrářská soutěž Peče celá země. Další články k tématu: TELEVIZIONÁŘ: Vážně u nás Peče celá z...

Hodnocení uživatelů: Odpočívej ve svém pokoji (Studio DVA divadlo) - 100 % [Avlis]

23.January » i-divadlo.cz
Hra se mi velmi líbila. Byla vtipná, ale zároveň i trošku smutná. Moc se mi líbila paní Marta Vančurová, role jí sedla, předčila mé očekávání.

Tato informační stránka o Marta Vančurová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marta Vančurová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes