15
new stories - click to show

Josef Šutara

Related to

Oblíbený ústecký rocker skončil na kardiologii. Došel mu dech

5.August » Ústecký deník
/FOTO, VIDEO/ Kvůli vedru skončil na kardiologii známý ústecký rockový zpěvák Josef Šutara. Hvězda rockových oper Oidipus Tyranus, Sedm proti Thébám a bývalý frontman teplické kapely Motorband si ovšem sanitku nezavolal. Na Emergency ústecké Masaryk…

Jak odstranit houby z trávníku? Neotálejte s tím, nebo se se zlou potážete

29.June » iReceptář.cz
Chcete mít krásný trávník, ale rok od roku se vám na něm objevuje čím dál tím více plodnic s houbami? Pak se zaměřte na způsob, jak je zlikvidovat dřív, než se začnou rozlézat ještě víc a pomalu zničí celou vaši zelenou chloubu.

FOTO: Dobré pivo, dobrá hudba. Ústecké letní kino zažilo další Beerfest

19.July » Ústecký deník
Pivní svátek čekal Ústečany v sobotu 18. července odpoledne v letním kině. Ústecký Beerfest tradičně představuje malé regionální pivovary, jichž se letos na místě sešlo osm.

Uvolněné místo kytaristy Motorbandu získal v konkurzu Vojta Brázda

31.October » Zprávy
Teplice – Jednou z nejznámějších rockových kapel na české hudební scéně současnosti je kapela Motorband z Teplic. Početnou fanouškovskou základnu si získala svým původním repertoárem, skvělými výkony muzikantů, kvalitním aranžmá i osobností lídra a …

Tato informační stránka o Josef Šutara zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Šutara" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes