Jiří Ornest

Related to

Miloš Rejnuš: Urhamlet. O věčném etickém konfliktu mezi pravdou a pragmatickými zájmy politiky

24.October » ČRo
Jiří Ornest, Vlasta Chramostová a Otakar Brousek ve fiktivní prehistorii Shakespearova Hamleta. Jak bychom soudili události, které vedly k dějům opsaným ve slavné tragédii?

Kapela Tap Tap má film. Aby mohl točit o vozíčkářích, režisér překonal předsudky

20.October » Aktuálně.cz
HBO ve čtvrtek uvede film o kapele The Tap Tap Orchestra. Diváci se v něm potkají především s vlastními bariérami a nezpracovanými otázkami.

Vzala roli jenom pro peníze?

15.October » NašeHvězdy.cz
Nová posila seriálu Sestřičky Modrý kód sklízí u diváků úspěch. Proč herečka DANIELA KOLÁŘOVÁ (74) najednou změnila na seriály názor? I když se nějaký čas na televizních obrazovkách neukázala, pořád má svou pevnou fanouškovskou základnu. Sympatick...

Začíná konečně zase žít!

22.September » NašeHvězdy.cz
Poslední roky pro ni nebyly dvakrát jednoduché. Poté, co její muž vážně onemocněl, se o něj oddaně starala. Když JIŘÍ ORNEST (†70) odešel na věčnost, DANIELA KOLÁŘOVÁ (73) nevěděla, co s ní bude. Vždy patřila mezi nejobsazovanější české herečky. A...

Kolářová má obavy, že to nezvládne!

14.September » NašeHvězdy.cz
Návrat oblíbené herečky Daniely Kolářové (73) do říše seriálů vzbudil pozornost, vždyť už to po smrti jejího manžela Jiřího Ornesta (†70) skoro vypadalo, že na kameru zanevřela a uzavře se na chalupě ve středočeské Voznici. Letos kývla na nabídku ...

Básnická tvorba Karla Hynka

13.September » ČRo
Připravila Lucie Barborková. Účinkují Jiří Ornest a Alena Zemančíková. Režie Ivan Chrz. Natočeno v roce 2005.

Anna Smetanová: Prozatímní čekárna. Jiří Ornest a Josef Somr v rozhlasové hře s prvky kriminálního thrilleru

6.September » ČRo 3 Vltava
O osudovém setkání dvou mužů s rozdílným životním příběhem i hodnotami. Pouliční přepadení se rozvíjí v kriminální thriller prokládaný poetickými, reflexivními pasážemi.

Slavné české filmové páry: Kovboj Hanzlík miloval Doubravku jen na plátně

3.September » Revue iDNES.cz
Jako by k sobě patřili. Nejpopulárnější filmovou dvojicí sedmdesátých let byli Daniela Kolářová a Jaromír Hanzlík. Filmové partnerství ovšem v životní lásku či manželství nikdy nepřerostlo, píše týdeník 5plus2.

S Pavlem Krejčím nejen o Pochybách

Seznamte se s režisérem Pavlem Krejčím, který na Malé scéně inscenoval hru Pochyby, jejíž posunutá premiéra se uskuteční 12. září.

Roald Dahl: Edward Přemožitel

30.August » ČRo 2 - Praha
Černá komedie o kočce, která měla hudební sluch. Uslyšíte Janu Bouškovou, Jiřího Ornesta a Jiřího Lábuse. Poslouchejte do neděle 6. září 2020.

Jiří Just: Případ Avogadro. Zdeněk Řehoř jako „šéfíček“ v komedii o jednom socialistickém zlepšováku

30.August » ČRo
Jak v socialistickém plánovaném hospodářství motivovat nadané pracovníky k inovaci výrobních postupů? No přece podporou tzv. zlepšovacích návrhů!

A. P. Čechov: Ticho v soudní síni!

29.August » ČRo 2 - Praha
Hvězdně obsazená groteska z 80. let. Vlastimil Brodský, Jiří Adamíra, Josef Vinklář, Jiří Ornest a další. Poslouchejte do soboty 5. září 2020.

Tato informační stránka o Jiří Ornest zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Ornest" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes