15
new stories - click to show

Marek Pátek

Related to

Slzy neskrývala: Ivana Gottová poprvé od smrti manžela vystoupila před fanoušky

25.September » Šíp
Od doby, co legendární zpěvák Karel Gott zemřel, vdova Ivana s fanoušky Mistra komunikovala jen prostřednictvím sociálních sítí a na žádných veřejných akcích se neobjevovala. Nyní ovšem udělala výjimku a během předpremiéry dokumentu o jejím muži p...

Změna účesu Anife Vyskočilové! A CO TA VÁHA?

20.September » Aha!
Premiéru muzikálu Robinson Crusoe si nenechala ujít ani bývalá tanečnice a podnikatelka Anife Vyskočilová (47). Pozornost na sebe strhla díky volbě šatů i nedávno změněnému účesu.

Šťastný Pavel Zedníček: Nečekané setkání s vnučkou!

13.September » Aha!
Tohle ukončilo spekulace o tom, jak to mezi sebou mají Pavel Zedníček (71) s vnučkou Amelií Zedníčkovou Pokornou (16). „Nejvíc mě bavily natáčecí dny, které jsem trávila s dědečkem,“ přiznala Amelie. Občas se přijela podívat i její maminka, herečk...

Studená sprcha pro Krampola! Bubílková řekla NE

8.September » Aha!
Moderátorka Zuzana Bubílková (69) se v těžkých časech stala pravou rukou kolegy Jiřího Krampola (83). Díky ní se hercovi vrátil úsměv na tvář a nyní spolu tráví spoustu času. Skutečně se jedná pouze o dobré přátele?

Střípky týdne: 55. ročník filmového festivalu - Ve Varech to vřelo!

31.August » Ahaonline.cz
Letošní filmový festival v Karlových Varech rozhodně neměl nouzi o celebrity, které si sem rády přijely vyrazit z kopýtka. A některé se opravdu předvedly ve velkém stylu.

Zlatí hoši ve Varech! Olympijský vítěz Krpálek ukázal sexy manželku, Prskavec dorazil s čtyřměsíčním synem

24.August » Super.cz
Zlatí hoši z olympijských her v Tokiu Lukáš Krpálek a Jiří Prskavec jsou v Karlových Varech. Nenechali si ujít svátek filmu a vyrazili na předpremiéru filmu Zátopek. Oba byli z filmu o legendě českého sportu nadšení.

Životní chyba Chantal Poullain (65)? Pořád ho miluju, tvrdí

21.August » Aha!
S hercem Bolkem Polívkou byli partnery nejen na divadelních prknech, ale i ve skutečnosti. Vztah nicméně zkrachoval a herečka vážně uvažovala o návratu do Francie. Co ji přimělo zůstat a čeho nyní hořce lituje?

Rozloučení s Ladislavem Potměšilem (✝75). Manželka mu zamávala do nebe

21.July » Super.cz
V kapli svatého Václava na Vinohradském hřbitově se v úterý konalo poslední rozloučení s hercem Ladislavem Potměšilem. Představitel legendárního majora Maisnera z filmu Byl jednou jeden polda zemřel minulé pondělí ve věku 75 let .

V Brně se loučili s Mužem roku. Beránkova smrt šokovala celý modelingový svět

15.July » CNN Prima NEWS
V brněnském krematoriu se ve čtvrtek sešla rodina, přátelé a kolegové z modelingové branže, aby se rozloučili s Antonínem Beránkem. Muž roku 2013 tragicky zemřel 3. června po nehodě v Šanghaji. Mezi více než stovkou lidí, kteří přišli říci posledn...

Poslední sbohem Antonínu Beránkovi (✝30): Muž roku a úspěšný model tragicky zahynul v Šanghaji

15.July » Super.cz
V Brně se konalo poslední rozloučení s Mužem roku 2013 Antonínem Beránkem, který zemřel 3. června v Šanghaji na následky tragické dopravní nehody.

Kdysi ho milovaly davy, jenže teď… Skončí bavič Hron na ulici?

13.June » Aha!
Také moderátora, baviče a zpěváka Vladimíra Hrona (54), který býval dlouhé roky tváří estrádních pořadů v produkci České televize, nepříjemně doběhla koronavirová pandemie. Dokonce až do té míry, že mu hrozila ztráta střechy nad hlavou.
Jiří Krytinář - Český herec

Tato informační stránka o Marek Pátek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Pátek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes