15
new stories - click to show

Helena Lacinová

Related to

Propuštění stavějí důl!

29.November » Ahaonline.cz
Já jsem horník a kdo je víc. Toto hrdé heslo platilo dlouhá léta. Nyní je všemu jinak. Hornická profese pomalu zaniká a jak se těží uhlí, vidí lidé spíše už jen v muzeu. A právě tam se nyní, alespoň na chvíli, vracejí ke svému řemeslu muži, kteří ...

Polička nejen na knížky podle čtenářky Heleny je snadná!

2.November » Ahaonline.cz
Návod, jak si udělat doma poličku ze zbytků při řezání dřeva, poslala Helena Lacinová z Chomutova. Menší vyjde podle ní do 200 korun, větší zhruba na tři stovky. Umístit si na ně můžeme venku květiny, v bytě pak kupříkladu knihy.

Kdo zavinil výbuch?

17.September » Ahaonline.cz
Po viníkovi úterního výbuchu a požáru v policejním skladu výbušnin v Bílině, kde má objekt pronajatý Pryrotechnická služba Policie ČR, pátrala včera na místě Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Vrah utýraného Marečka (†3) zemřel v cele: Vězeňská služba řekla, co se stalo!

15.September » Blesk.cz
Josef Kuča utýral syna své přítelkyně Marečka v únoru roku 2019. Ostře sledovaný případ vyvrcholil koncem června Kučovým odsouzením na 22 let do vězení za vraždu a následně jeho smrtí ve valdické věznici. Rodina měla ohledně jeho úmrtí pochybnosti...

Vraha Marečka (†2) pohřbili v bílé rakvi: Zdrcená matka se několikrát zhroutila

8.July » Blesk.cz
Smutek, zoufalství, bolest a pachuť hořkosti. Ve středu proběhl v Lounech pohřeb Josefa Kuči (†21), který nechvalně proslul jako vrah nevlastního syna Marečka (†2), kterého brutálně utýral k smrti. Pro jeho rodinu, která si je vědoma toho, co uděl...

Starý chlebník ještě poslouží - Na kytičky…

27.June » Ahaonline.cz
Vyřazený dřevěný chlebník nemusí skončit v odpadu. Stačí k tomu minimum šikovnosti a pár hrnečků. Spojením toho všeho vznikne zajímavý prvek na terasu, balkon či zahradu, což dokládá i návod od Heleny Lacinové z Chomutova.

Psi umírali v mrazu!

14.December » Ahaonline.cz
Prosinec, teplota klesá pod nulu a v Jirkově několik dní žila bezdomovkyně v odstaveném renaultu. Uvnitř měla fenu s početným houfem štěňat. Mrňousky, kteří mráz nepřežili, házela pod auto...

Milan (38) má po mrtvici jediné přání: Tančit s dcerkou na plese!

15.August » Ahaonline.cz
Mozková příhoda zasáhla Milana Tótha (38) z Jirkova loni na podzim. Do formy se chtěl díky léčbě vrátit kvůli svým třem dětem. Moc by si přál zatančit si jednou s dcerkou Ladou (13) na maturitní plese.

Kajínek radí Řepkovi, jak přežít na Borech: Bacha na kreatury!

16.June » Blesk.cz
Zvyká si na nové spolubydlící. Z lochu v pražské Ruzyni byl bývalý fotbalista a v současnosti vězeň Tomáš Řepka (45) převezen na plzeňské Bory. Jiří Kajínek (58), který si tam taky odseděl své, prozradil Blesku, co ho tam čeká.

Žačka z Bíliny vlepila učiteli facku: „Dej mu ji,“ povzbuzovali spolužáci

20.May » Blesk.cz
Facku učiteli za povzbuzování ostatních školáků dala v pátek na chodbě Základní školy Za Chlumem v Bílině žačka 6. třídy. „Dej mu ji,“ křičeli na nevychovanou holku ostatní spolužáci. Škola toto nehorázné jednání potvrdila na stránkách školy! A ho...

Grázl Laco ze seriálu řídil namol a přemlouval strážníky: Pusťte mě, jsem herec!

24.April » Blesk.cz
Načapali ho za volantem opilého. Odmítl dechovou zkoušku i odběr krve. „Jsem známý herec a jedu z Parlamentu! Znám se s prezidentem, pusťte mě!“ přemlouval Julius Oračko (35) alias Laco ze seriálu Most! strážníky.

Šikovné české ručičky: Klenoty pro Kate a Williama vyrobila Věra z Chomutova!

26.March » Blesk.cz
Češka Věra McCulloughová (41) dostala zakázku snů: za pouhých šest dnů vyrobila brož a manžetové knoflíčky pro prince Williama (36) a jeho ženu Kate (37), takže se její šperky dostaly až na královský dvůr! A slavný pár byl z jejích výrobků nadšený.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Tereza Pergnerová - Česká moderátorka

Tato informační stránka o Helena Lacinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Lacinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes