Gabriela Dvořáková

Vztahuje se k

Bude Noid znovu otcem? Dvořáková je těhotná, ale tatínky čekají komplikace

3.října » Expres.cz
Václav Noid Bárta a Gabriela Dvořáková se sice za velmi dramatických okolností rozešli již počátkem loňského roku, stále ale nejsou oficiálně rozvedeni. A to může být velký problém. Bývalá modelka je totiž se svým současným partnerem Petrem Švambe...

Noid přiznal barové rvačky: Kvůli které své lásce se nejčastěji pral?

3.října » Expres.cz
Po rozchodu se svou stále ještě manželkou Gabrielou Dvořákovou šel Václav Noid Bárta do sebe. Přestal pít, kouřit a začal pravidelně cvičit. A nejen to! Dokonce přestal vyhledávat barové šarvátky. Přiznává ale, že v minulosti ho rozčílila každá pr...

Vašek Noid Bárta s dcerou na dovolené. Luxus rozhodně nečekejte!

2.srpna » Blesk.cz
Když před rokem a půl prasklo, že Gabriela Dvořáková (28) má milence, tak to její manžel Vašek Noid Bárta (37) těžce nesl a jedinou jeho starostí bylo, aby se mohl vídat s dcerou Terezkou (4). Zpočátku nebylo jednoduché se společně domluvit, ale t...

Noidova manželka Gábina čeká dítě s bohatým podnikatelem

20.července » Týden.cz
Gabriela Dvořáková je činorodá žena. S hudebníkem Václavem Noidem Bártou se ještě ani nerozvedla, a už stačila otěhotnět s jiným mužem. Otcem nenarozeného dítěte je bohatý podnikatel. Jak se k situaci staví zpěvák?

Noidova manželka je těhotná! Otcem je někdo jiný!

20.července » stars24.cz
Gabriela Dvořáková dodnes není se zpěvákem Václavem Noidem Bártou rozvedená. Přesto už čeká dítě, s přítelem a podnikatelem Petrem Švamberou.

Noidova manželka čeká dítě s bohatým podnikatelem

20.července » Týden.cz
Gabriela Dvořáková je činorodá žena. S hudebníkem Václavem Noidem Bártou se ještě ani nerozvedla, a už stačila otěhotnět s jiným mužem. Otcem nenarozeného dítěte je bohatý podnikatel. Jak se k situaci staví zpěvák?

Noidova manželka Gábina je těhotná: Otcem je ale bohatý podnikatel! Co na to zpěvák?

20.července » Blesk.cz
Gabriela Dvořáková (28) ještě stále není se zpěvákem a hudebníkem Václavem Noidem Bártou (37) rozvedená, a už je těhotná s jiným! Dítě čeká s přítelem, podnikatelem Petrem Švamberou. Co na to Noid?

Exkluzivně: Manželka Noida je těhotná! Dvořáková čeká dítě s podnikatelem

20.července » Expres.cz
Modelka Gábina Dvořáková je opět šťastná! Po rozchodu s Václavem Noidem Bártou je podle exkluzivních informací Expres.cz těhotná. Dítě čeká se svým partnerem, podnikatelem Petrem Švamberou. Další články k tématu: Dvořáková ukázala přítele, její vý...

Rubrika Šípu "POZNEJ CELEBRITY JINAK": Svlékneme pro vás Noida (skoro) donaha!

27.června » Šíp
Zpěvák Václav Bárta je vážně hezký muž, který po rozvodu s manželkou Gábinou Dvořákovou na sobě hodně zapracoval. Proto nás v redakci Šípu napadlo, že bychom mohli potěšit čtenářky a jen pro vás Noida svléknout. Jaký úkol ho čeká?
Václav Noid Bárta - Český rockový zpěvák, hudební skladatel, textař
Romana Pavelková - Modelka

Tato informační stránka o Gabriela Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabriela Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes