Gabriela Dvořáková

Vztahuje se k

Noidova manželka Gábina čeká dítě s bohatým podnikatelem

20.července » Týden.cz
Gabriela Dvořáková je činorodá žena. S hudebníkem Václavem Noidem Bártou se ještě ani nerozvedla, a už stačila otěhotnět s jiným mužem. Otcem nenarozeného dítěte je bohatý podnikatel. Jak se k situaci staví zpěvák?

Noidova manželka je těhotná! Otcem je někdo jiný!

20.července » stars24.cz
Gabriela Dvořáková dodnes není se zpěvákem Václavem Noidem Bártou rozvedená. Přesto už čeká dítě, s přítelem a podnikatelem Petrem Švamberou.

Noidova manželka čeká dítě s bohatým podnikatelem

20.července » Týden.cz
Gabriela Dvořáková je činorodá žena. S hudebníkem Václavem Noidem Bártou se ještě ani nerozvedla, a už stačila otěhotnět s jiným mužem. Otcem nenarozeného dítěte je bohatý podnikatel. Jak se k situaci staví zpěvák?

Noidova manželka Gábina je těhotná: Otcem je ale bohatý podnikatel! Co na to zpěvák?

20.července » Blesk.cz
Gabriela Dvořáková (28) ještě stále není se zpěvákem a hudebníkem Václavem Noidem Bártou (37) rozvedená, a už je těhotná s jiným! Dítě čeká s přítelem, podnikatelem Petrem Švamberou. Co na to Noid?

Exkluzivně: Manželka Noida je těhotná! Dvořáková čeká dítě s podnikatelem

20.července » Expres.cz
Modelka Gábina Dvořáková je opět šťastná! Po rozchodu s Václavem Noidem Bártou je podle exkluzivních informací Expres.cz těhotná. Dítě čeká se svým partnerem, podnikatelem Petrem Švamberou. Další články k tématu: Dvořáková ukázala přítele, její vý...

Rubrika Šípu "POZNEJ CELEBRITY JINAK": Svlékneme pro vás Noida (skoro) donaha!

27.června » Šíp
Zpěvák Václav Bárta je vážně hezký muž, který po rozvodu s manželkou Gábinou Dvořákovou na sobě hodně zapracoval. Proto nás v redakci Šípu napadlo, že bychom mohli potěšit čtenářky a jen pro vás Noida svléknout. Jaký úkol ho čeká?

Módní přehlídka v centru. Modelkám rozhodně teplo nebylo

STRAKONICE - V pátek 22. června odpoledne se uskutečnila netradiční módní přehlídka přímo v centru města, u obchodního centra Maxim. Modely na ní prezentovaly butiky, které v Maximu fungují a zapojily se i další obchody. Módní show doplnila tanečn...

Smrtelná nehoda zaviněná exmilencem Dvořákové: Hrozí mu 6 let basy

16.května » Blesk.cz
Bývalému milenci Gábiny Dvořákové (29) hrozí basa! Nehoda plastického chirurga Patrika Paulise (47), při které zemřel člověk, zamíří k soudu!

Noidovi láska k tanečnici jen kvete! Zpěvák má zvláštní důkaz

20.dubna » Blesk.cz
Zpěvák Václav Noid Bárta (37) je po bouřlivém rozchodu s manželkou Gábinou Dvořákovou (29) zřejmě zase šťastný. Dokonce prozradil zvláštní tajemství o svých milostných vztazích!

JE TO VENKU: Noid se stal obětí drsného násilí! Případ řešila policie

12.dubna » Prásk!
Tak tohle je šok! Václav Noid Bárta (37) vždy působil jako drsný rocker. Skutečnost ale není taková, jak se zdá! Dostal se totiž do velmi nepříjemné situace, kdy ho nemilosrdní spolužáci pořádně zmlátili. A ne jednou! Ano, čtete dobře. Muzikálový ...

Noid dělá »bolavé« kompromisy

1.dubna » Aha!
Svou dceru Václav Noid Bárt (37) kterou má s modelkou Gabrielou Dvořákovou (28) miluje nadevše a udělal by pro ni první poslední. Nedávno, ale zpěvák přiznal, že se začíná učit dělat kompromisy a výchova dcery mu dává pořádně zabrat.
Václav Noid Bárta - Český rockový zpěvák, hudební skladatel, textař
Lucie Králová - Modelka

Tato informační stránka o Gabriela Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabriela Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes