15
new stories - click to show

Tomáš Malina

Related to

Za domlouvání se při propouštění vězně dostali soudce a advokát podmínky

23.November » iRegiony Impuls
Ročními podmínkami potrestal Krajský soud v Plzni chomutovského soudce Ivana Nováka a bývalého elitního policistu Josefa Douchu, který nyní vykonává advokátskou praxi. Podle rozsudku soudce instruoval advokáta, kdy má podat žádost o podmíněné prop...

Kvůli propuštění vězně usedli na lavici obžalovaných soudce i advokát

11.November » iRegiony Impuls
Zasedací pořádek v soudní síni Krajského soudu v Plzni tentokrát vypadal hodně neobvykle. Chomutovský soudce Ivan Novák zamířil společně s bývalým elitním policistou Josefem Douchou, který nyní vykonává advokátskou praxi, na místa pro obžalované. ...

Chomutovský soudce Novák dostal za korupci podmínku, advokát zákaz činnosti

9.June » Novinky.cz
Okresní soud v Karlových Varech v úterý odpoledne uznal vinným chomutovského soudce Ivana Nováka a odsoudil jej na jeden rok ve vězení s podmíněným odkladem na dva roky za přečin zneužití pravomoci úřední osoby. Zákaz činnosti na tři roky si pak o...

Zemřel český DJ a producent Thomas Coastline

26.February » DanceMAG.cz
Český svět elektronické taneční hudby dnes zasáhla smutná zpráva. Včera, 24. února ve 3 hodiny ráno v nedožitých 36 letech zemřel Tomáš Malina, známy pod pseudonymem... Příspěvek Zemřel český DJ a producent Thomas Coastline pochází z DanceMAG.cz

Zemřel český DJ Thomas Coastline. Bylo mu 35 let

24.February » iDNES.cz
Zemřel známý český DJ Thomas Coastline, vlastním jménem Tomáš Malina. V minulosti prodělal rakovinu tlustého střeva. O jeho smrti informoval promotér Petr Gruber na facebookové stránce serveru trance.cz.

DJ Thomas Coastline podlehl rakovině, bylo mu pouhých 35 let

24.February » iREPORT.cz
Úspěšný český DJ Thomas Coastline, vlastním jménem Tomáš Malina, podlehl ve svých 35 letech rakovině. Vystupoval na největších tuzemských akcích, v březnu měl naplánované turné s Paulem Van Dykem.

Známý český DJ zemřel na zákeřnou nemoc. Bylo mu pouhých 36 let

24.February » eXtra.cz
Ve věku pouhých šestatřiceti let zemřel známý český DJ a producent Thomas Coastline. Dlouhou dobu bojoval s rakovinou tlustého střeva. Zprávu na sociální síti Trance.cz sdílel promotér Petr Gruber.

Zemřel legendární český DJ. Muzikantovi bylo pouhých 35 let

24.February » CNN Prima NEWS
Pětatřicetiletý známý DJ Thomas Coastline, vlastním jménem Tomáš Malina, zemřel v noci z úterý na středu. Muzikant v minulosti prodělal rakovinu tlustého střeva. Informaci o úmrtí sdílel promotér Petr Gruber na sociální síti.

Zemřel známý český DJ! Bylo mu pouhých 36 let

24.February » Blesk.cz
V noci na dnešek zemřel známý český trance DJ Thomas Coastline. Bylo mu 36 let. V minulosti bojoval s rakovinou tlustého střeva. Zprávu na sociální síti Trance.cz sdílel promotér Petr Gruber.

Tato informační stránka o Tomáš Malina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Malina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes