Luboš Procházka

Vztahuje se k

Ze StarDance vyřazený Genzer: Ležel jsem v bolestech ve špitále!

12.listopadu » Blesk.cz
Naskočil do StarDance za Václava Koptu (53), který si přetrhl sval na noze! Sám si ale tančením také způsobil zdravotní potíže. V sobotu vyřazený Richard Genzer (51) Blesku prozradil, jakým peklem si v posledních dnech prošel.

Moderátor Marek Eben (60): ZE STARDANCE DO NEMOCNICE!

12.listopadu » Aha!
Strach a vyčerpání! Nikdo z televizních diváků neměl v sobotu absolutně tušení, čím si během času na obrazovce prochází moderátor StarDance Marek Eben (60). Jeho maminka totiž podle informací deníku Aha! leží v nemocnici.

Karel Gott (79) v nově zveřejněné zpovědi: Řekli mu, že umře!

10.listopadu » Blesk.cz
S nástupem podzimu se Karlu Gottovi (79) vracejí vzpomínky na boj se zákeřnou rakovinou! Jsou to nyní tři roky, co mu šlo o život, a Slavík se poprvé svěřil, že mu lékaři nedávali velké naděje a on byl připravený na smrt!

Po 20 dnech nalezený Bob Klepl (60): Skončil u psychiatra!

3.listopadu » Blesk.cz
Nezmizel jen tak náhodou! Bob Klepl (60) totiž během třítýdenního nuceného volna, které dostal po kolapsu přímo před zraky diváků, vyhledal podle informací Blesku i pomoc psychiatra.

Přiznání Tomicové po StarDance: Přála jsem si, ať vypadne Monika!

22.října » Blesk.cz
Slzy a zklamání přinesl druhý přímý přenos StarDance Monice Bagárové (24) a jejím fanouškům! Zpěvačka a její tanečník Robin Ondráček (27) totiž vypadli jako první dvojice. A hvězda StarDance Pavla Tomicová (56) šokovala tím, když prohlásila, že si...

Bagárová si věřila: Jsem zklamaná, hlesla po vyřazení ze StarDance

22.října » Blesk.cz
Monika Bagárová (24) byla žhavou favoritkou na vítězství ve StarDance, místo toho však vypadla jako první! To šokovalo nejenom diváky, ale i samotnou zpěvačku, která dokonce během vyřazování neudržela slzy.

Olga Matušková: Tajný přílet do Česka!

20.října » Aha!
Šokovala všechny své kamarády! Olga Matušková přiletěla neplánovaně do Česka a vtrhla na tajný večírek, ze kterého jí chtěli kamarádi na dálku popřát k sedmdesátým narozeninám. Jak dlouho se doma zdržela? Byla u hrobu svého muže Waldemara Matušky ...

Gott poprvé otevřeně o svých chybách: Anticharta? Mistrně mě zmanipulovali!

13.října » Blesk.cz
Vůbec poprvé se otevřene vyjádřil ke svým životním chybám! Hlavně k podpisu tzv. Anticharty. Karel Gott (79) to udělal v rozhovoru pro časopis Prima ZOOM, který vychází právě dnes.

Mrazivé detaily smrti Kulínského (†59): Našli ho na schodech, stihl máme poslat SMS

10.října » Blesk.cz
Až měsíc po smrti svého syna přesně popsala, proč a jak zemřel! A matka bývalého sbormistra Bambini di Praga zároveň potvrdila, že právě ona Bohumila Kulínského (†59) nalezla doma už bez známek života...

Matka Kulínského (†59) poprvé otevřeně promluvila o smrti syna: Zabil ho zánět ledvin!

10.října » Blesk.cz
Až měsíc po smrti svého syna přesně popsala, proč a jak zemřel! A matka bývalého sbormistra Bambini di Praga zároveň potvrdila, že právě ona Bohumila Kulínského (†59) nalezla doma už bez známek života...

Maminka Bohumila Kulínského (†59) Blanka učinila těžké rozhodnutí!

24.září » Blesk.cz
Má v sobě tolik žalu, že by veřejný pohřeb svého syna nezvládla! Maminkazesnulého exsbormistra Bambini di Praga Bohumila Kulínského (†59) se proto rozhodla, že poslední rozloučení bude neveřejné.

Náhlá smrt sbormistra Bohumila Kulínského (†59): Předávkování drogami?!

21.září » Blesk.cz
Policie už čtvrtým dnem pracuje na objasňování smrti Bohumila Kulínského (†59)! Podle informací Blesku je jednou z vyšetřovacích verzí i to, že se bývalý sbormistr Bambini di Praga mohl předávkovat drogami!
Bohumil Kulínský - Český dirigent a sbormistr
Stanislav Fišer - Český herec

Tato informační stránka o Luboš Procházka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luboš Procházka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes