Luboš Procházka

Vztahuje se k

Náhlá smrt sbormistra Bohumila Kulínského (†59): Předávkování drogami?!

21.září » Blesk.cz
Policie už čtvrtým dnem pracuje na objasňování smrti Bohumila Kulínského (†59)! Podle informací Blesku je jednou z vyšetřovacích verzí i to, že se bývalý sbormistr Bambini di Praga mohl předávkovat drogami!

Mrtvý sbormistr Bohumil Kulínský (†59): Zničil mámě celý život!

19.září » Blesk.cz
Přestože jí zničil celý život, nikdy se k němu neotočila zády! Blanka Kulínská (83) stála za svým synem, bývalým sbormistrem Bambini di Praga BohumilemKulínským (†59) až do jeho předčasné smrti.

Matka exsbormistra Bambini di Praga Kulínského (†59): Jsem úplně mimo! Zakázali mi mluvit...

17.září » Blesk.cz
Nemusela to být přirozená smrt! Matka bývalého sbormistra Bambini di Praga Bohumila Kulínského (†59), kterého našli v sobotu mrtvého v jeho bytě, totiž nesmí cokoliv ohledně odchodu svého syna sdělovat.

Jak zemřel Kulínský (†59)? Co o jeho smrti řekli milenka a přátelé

17.září » Aha!
Pro všechny jeho přátelé i kritiky a odpůrce je to velké překvapení! Bývalý sbormistr Bambini di Praga Bohumil Kulínský (†59) v sobotu zemřel ve svém pražském bytě. Opravdu šlo o náhlou smrt, jak si od začátku myslela policie? Vše objasní nařízená...

Šťastný Trávníček: Dočkal se velké pocty!

9.září » Aha!
Princové udělali z Pavla Trávníčka (67) pohádkovou legendu, která bude i oceněna. Za Třetího prince dostane pamětní desku. Bude z něj nová turistická atrakce.

Hvězda StarDance Kostková: Získala majetek za miliony! S kontroverzní minulostí

5.září » Blesk.cz
A je to! Katastrální úřad v minulých dnech ofifi ciálně přepsal na Terezu Kostkovou (42) zrekostruovaný dům v pražské čtvrti Kyje, který koupila od muže, jenž je podle informací Blesku údajně ve vězení. Kolik za něj dala?

Syn Bořka Šípka (†66) Dalibor: Potatil se! Unikátní foto z rodinné sklárny

3.září » Blesk.cz
Řídí novoborskou sklárnu Anežka, kterou založil otec – světoznámý výtvarník a architekt Bořek Šípek (†66). Dalibor Šípek (31) se vůbec poprvé nechal nafotit při práci a dělá ji se stejným nadšením jako jeho táta.

Výtvarník David Černý k srpnu 1968: Ruská okupace pokračuje! I kvůli posledním prezidentům

27.srpna » Blesk.cz
Je nejen výtvarník, ale i kritik politických poměrů. David Černý (50) se rozmluvil k srpnu 1968 a při tom se řádně navezl do dvou posledních českých prezidentů – Václava Klause (77) a Miloše Zemana (73)!

Smrt u Karla Gotta: Zemřel jeho velký německý přítel

25.srpna » Blesk.cz
Na dovolené v Doubici ho zastihla velmi smutná zpráva! Karlu Gottovi (79) zemřel jeho velký přítel, v německy mluvících zemích velmi populární zpěvák a moderátor Dieter Thomas Heck (†80). Znali se od konce 60. let a pravidelně se navštěvovali.

Jak jsme žili: V Benešově nad Černou mívali i hokejový stadion

Českokrumlovský deník připravuje unikátní cyklus Jak jsme žili v Československu. Každý týden v tištěném vydáni vašeho regionálního deníku zveřejňujeme historické zajímavosti a archivní snímky z Českokrumlovska z let 1918 až 1992. Díváme se, jak se...

Tereza Kostková si pořizuje další nemovitost: Kupuje vilu od vězně?!

6.srpna » Blesk.cz
Byt s terasou ve Vysočanech jí nestačí? Herečka Tereza Kostková (42) podle zjištění Blesku kupuje dům v pražské čtvrti Kyje. A to od muže, který je teď údajně ve vězení.

Martin Huba si zahrál prvního československého prezidenta: Klaním se před Masarykem!

6.srpna » Blesk.cz
Právě dotočil nový film Hovory s TGM, ve kterém opět ztvárnil prezidenta Masaryka! Jak se mu tatíček národa hrál? A co na něm obdivuje? I na to herec Martin Huba, který v polovině července oslavil 75. narozeniny, odpověděl v rozhovoru pro deníkBlesk.
Stanislav Fišer - Český herec

Tato informační stránka o Luboš Procházka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luboš Procházka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes