Adam Morkus

Vztahuje se k

VIDEO: Hrát na kytaru jinak? V Pražské to ukáže Adam Morkus

25.srpna » Liberecká Drbna
Kytarista Adam Morkus je originálním zjevením na české scéně. Během let si vytvořil vlastní nezaměnitelný styl, který předvede i v Liberci. Od 16 hodin zahraje před knihkupectvím Fryč, od 19 hodin se pak koncert přesune na Letní scénu do Frýdlants...

Ve Valdštejnské lodžii zahrají Luca Francioso a Adam Morkus

14.října » Kultura Deník.cz
Jičín Sedličky – Večer s italským skladatelem a kytaristou Lucou Francioso, Adamem Morkusem a s boleslavským rodákem a speciálním hostem Michalem Šnajdrem se odehraje v pátek 14. října od 20 hodin ve Valdštejnské lodžii.

Koncert ArtCafé - Adam Morkus

21.června » Informuji.cz
Adam Morkus je český kytarista, který si v průběhu let vytvořil vlastní... | Broumov - (2016-06-22 19:00:00 - 2016-06-22 00:00:00)

KONCERT ! Adam Morkus ! AŽ NA PŮDU

24.května » Písecký svět
Mysleli jste si, že víte, co všechno se dá dělat s kytarou? Omyl! Adam Morkus je kytarista, který vám rozšíří obzory.

Busking: Fungující pouliční scéna je ukazatelem schopnosti radních poradit si s vedením města

1.března » iHNed.cz
Busking neboli pouliční umění podléhá v Praze od začátku března nové vyhlášce. Pokud budou nová pravidla striktně vymáhána, znamená to pro buskery výrazná omezení. Podle umělců je ale busking možností, jak ve městě udržet přirozený život.

KRÁTKÉ ZPRÁVY 23.2.: Zpravodajství z měst i obcí, krimi, sport i kultura

Litoměřicko, Podřipsko - Počítačový kurz pro seniory v Litoměřicích, burza knih v Roudnici, koncert v Lovosicích nebo víkendové nehody. Více v krátkých zprávách.

Tato informační stránka o Adam Morkus zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Morkus" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes