Věra Vrabcová

Related to

Ústecké zoologické hrozí, že přijde o slony. Kala zemřela, Delhi strádá

20.April » iRegiony Impuls
Slonice indická Delhi, která zůstala po únorovém uspání své dlouholeté společnice Kaly v ústecké zoologické zahradě sama, je ve špatném psychickém stavu. Vedení krajského města i samotná zoo proto řeší, co bude s chovem slonů dál.

Velikonoce v zoo

19.April » prvnizpravy.cz
Velikonoční svátky přinášejí volné dny nejen pracujícím, ale zejména dětem, které budou mít od čtvrtka 18.dubna do pondělí 22.dubna své pravidelné velikonoční prázdniny.

Nové přírůstky v ústecké zoo

15.March » prvnizpravy.cz
Prvním březnovým přírůstkem v Zoo Ústí nad Labem se stal malý makak kápový, který se narodil přímo na MDŽ, tedy 8. března. Vzhledem k tomu, že je to pravděpodobně samička, bude si toto datum dobře pamatovat.

Kulaté výročí „otce evropského ptactva“

V sobotu 16. února 2019 uplynulo přesně 160 let od narození Heinricha Lumpeho, jehož osoba je úzce spojena se zoologickou zahradou v Ústí nad Labem.

Zoo v Ústí si připomněla kulaté výročí „otce evropského ptactva“...

17.February » E-ÚSTÍ.CZ
„Heinrich Lumpe založil před 111. lety soukromou ptačí rezervaci, první ve střední Evropě, známou pod názvem Lumpepark, ze které po 2. světové válce postupně vznikla naše zoo. Určitě stojí za to si při této příležitosti jeho osobu připomenout,“...

Kulaté výročí „otce evropského ptactva“

17.February » ústeckénovinky.cz
V sobotu 16. února 2019 uplynulo přesně 160 let od narození Heinricha Lumpeho, jehož osoba je úzce spojena se zoologickou zahradou v Ústí nad Labem.

Uspali slonici Kalu v zoo Ústí nad Labem: Spadla a nedokázala vstát

6.February » Ahaonline.cz
Nejoblíbenější zvíře a symbol zoologické zahrady v Ústí nad Labem už není. Ošetřovatelé museli utratit slonici Kalu (†34). Upadla a nedokázala se kvůli zdravotním problémům postavit na nohy.

Ústecká zoo přišla o samici slona indického Kalu. Museli ji utratit

5.February » Týden.cz
Ústecká zoologická zahrada přišla o slonici. Samici slona indického odborníci utratili kvůli jejímu zdravotnímu stavu. Slonice Kala v uplynulých týdnech několikrát upadla a nemohla se postavit na nohy. Informovala o tom mluvčí zoo Věra Vrabcová.

Z ústecké zoo přišla smutná zpráva. Zemřela slonice Kala

5.February » tn.cz
Ze zoo v Ústí nad Labem přišla smutná zpráva. V pondělí v odpoledních hodinách zemřela slonice Kala. Její život musel kvůli špatnému zdravotnímu stavu ukončit veterinář.

Ústecká zoo nechala uspat slonici Kalu, jeden ze svých symbolů

5.February » iDNES.cz
V ústecké zoologické zahradě zemřela slonice Kala. Samice slona indického v posledních týdnech několikrát upadla tak, že se už nemohla sama postavit na nohy. Zoo Ústí nad Labem proto rozhodla o uspání zvířete. Další články k tématu: V Ústí malují ...

Tato informační stránka o Věra Vrabcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Věra Vrabcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes