15
new stories - click to show

Pavlína Kosová

Related to

[aktualita] Redakci Seznamu posílila Marie Bastlová, odešla ze CNN Prima News

5.January » DigiZone.cz
Zpravodajská redakce Seznamu chystá nový rozhovorový pořad, kterým bude provázet novinářka Marie Bastlová. Ta na konci roku opustila českou CNN, kde moderovala diskusní relaci K věci. Personální posilu oznámil Seznam na Twitteru. Do byznysové redakc…

Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Šeberák otevřel i v pátek. Kolik lidí dorazilo?

27.November » CNN Prima NEWS
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Včera restauraci otevřel, přijeli policisté, rozdali pokuty a dnes ji majitel zpřístupnil znovu. Kolik lidí dorazilo do podniku Šeberák dnes? Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 1…

Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Upravená pravidla vstupu do obchodů. Jaké jsou podmínky?

21.November » CNN Prima NEWS
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Vláda poupravila pravidla pro vstup do obchodů. Výjimky mají matky a handicapované osoby. Jak to ale funguje v praxi? Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Sledujte ŽIVĚ vyjádření Blatného: Kdy se přepnou pravidla do mírnějšího stupně?

18.November » CNN Prima NEWS
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Středa přinesla mnoho změn, a logicky tedy i mnoho otázek. Kdy rozhodne ministr o přepnutí pravidel do mírnějšího stupně? Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Sledujte ŽIVĚ vyjádření Blatného: Potřebuje Česko pomoc amerických vojenských lékařů?

5.November » CNN Prima NEWS
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Část týmu amerických vojenských lékařů v úterý odletěla zpět do Spojených států. Znamená to, že jejich pomoc nepotřebujeme? Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: USA mají za sebou vypjaté volby. Jak boj o Bílý dům dopadne?

4.November » CNN Prima NEWS
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Amerika má za sebou vypjaté volby s mimořádnou volební účastí. Jak to celé dopadne? Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Páteční skandál Prymuly stále rezonuje veřejností

24.October » CNN Prima NEWS
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Večerní schůzka Prymuly s Faltýnkem stále rezonuje i veřejností. Lidé z ní cítí přesně to, co mediální experti. Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Sledujte ŽIVĚ: Udílení vyznamenání letos nebude. Jak hodnotí rozhodnutí Václav Klaus?

22.October » CNN Prima NEWS
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Slavnostní předávání státních vyznamenání na Pražském hradě letos nebude. Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Jaká mohou mít povinné roušky úskalí?

20.October » CNN Prima NEWS
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Roušky venku, v obchodech, v MHD i na pracovištích – zakrytá ústa a nos máme během dne čím dál delší dobu. Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY s Janem Hamáčkem: Zavede Česko takzvaný izraelský režim?

10.October » CNN Prima NEWS
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Ministr vnitra Jan Hamáček dnes připustil, že by Česká republika mohla zavést takzvaný izraelský režim, to ale odmítá ministr zdravotnictví Roman Prymula. Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních …

Sledujte HLAVNÍ ZPRÁVY: Se střídavou distanční výukou se musí popasovat ředitelé i rodiče

9.October » CNN Prima NEWS
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Se střídavou distanční výukou se musí popasovat ředitelé, ale i rodiče. Kdo bude na děti dohlížet? Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Sledujte HLAVNÍ ZPRÁVY: Vláda zpřísňuje opatření. Reaguje na rostoucí počty nakažených

8.October » CNN Prima NEWS
Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Česko čekají přísná opatření. Jak to bude dál? Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Tato informační stránka o Pavlína Kosová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Kosová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes