Pavlína Kosová

Vztahuje se k

Zmatení tuleni komplikují dopravu v kanadském městečku. Do ulic je vyhnal led

12.ledna » Seznam Zprávy
Dezorientovaní tuleni způsobují problémy malému městečku Roddickton-Bide Arm na kanadském ostrově Newfoundland. Několik desítek těchto mořských savců se pohybuje po ulicích a blokuje dopravu, podle místní policie jich může být až padesát.

Manželka Bezose se po rozvodu může stát nejbohatší ženou světa, Jeff o prvenství může přijít

11.ledna » Seznam Zprávy
Díky rozvodu se žena Jeffa Bezose může stát nejbohatší ženou světa. Je totiž pravděpodobné, že pár si majetek rozdělí na polovinu. Díky tomu by se také Bill Gates stal opět nejbohatším člověkem na světě.

Čech má plán, jak situaci v Arsenalu řešit. Připraven je i na duel s West Hamem, který vysílá Seznam

11.ledna » Seznam Zprávy
Petr Čech je teď v Arsenalu náhradníkem svého brankářského kolegy Bernda Lena. V květnu bude plzeňskému rodákovi sedmatřicet, na konci června jeho kontrakt s klubem z londýnského stadionu Emirates vyprší. Čechův plán pro následující týdny je nicmé...

Už brzy se vypije víc českého piva v cizině než u nás, říká šéf Staropramenu

11.ledna » Seznam Zprávy
Doby, kdy průměrný Čech vypil 160 litrů piva ročně, se už nejspíš nevrátí. Spotřeba spadla na 138 litrů na osobu. Pivovary ale nezoufají. Češi totiž sice pijí míň, ale zato dražší piva – poprvé v historii převládl v prodejích ležák nad výčepními p...

Legendární newyorský mrakodrap Chrysler Building je na prodej

11.ledna » Seznam Zprávy
Legendární newyorský mrakodrap, téměř devadesátiletý Chrysler Building, je na prodej. Agentuře Reuters to řekl jeden z jeho majitelů. Do vzniku sousedního Empire State Building byla stavba ve stylu art deco s typickou špičkou nejvyšší budovou na s...

Duel: Na Slovensku řidiči nadávají. Zákaz kamionů v levém pruhu je šikana, kritizuje Hospodářská komora

10.ledna » Seznam Zprávy
Plošný zákaz jízdy kamionů v levém pruhu plynulou dopravu na dálnice nepřinese. Je to jen snaha omezovat řidiče, odmítá poslanecký návrh šéf dopravní sekce Hospodářské komory Emanuel Šíp.

David Svoboda o StarDance: Ze začátku jsem měl velkou trému

10.ledna » Seznam Zprávy
Od StarDance uplynuly tři týdny a moderní pětibojař David Svoboda se cítí odpočatý až nyní. Ve studiu Slavných přiznal, že mu známá taneční soutěž dala pořádně zabrat.

Výbor podpořil odklad zdanění náhrad církvím. Pokud projde Sněmovnou, bude to řešit vedení KSČM

10.ledna » Seznam Zprávy
Rozpočtový výbor poslal do třetího čtení návrh komunistů na zdanění církevních restitucí. Podle poslanců z výboru by ale měl zákon platit až od roku 2021.

Pákistánské aerolinie nařídily stevardům, aby zhubli

7.ledna » Seznam Zprávy
Na splnění váhových limitů mají šest měsíců. Limity pro možné létání s PIA se budou každý měsíc snižovat o zhruba 3 kilogramy.

Tato informační stránka o Pavlína Kosová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Kosová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes