Pavlína Kosová

Related to

„Jsme partneři druhé kategorie.” Sexuálním menšinám v Česku chybí manželství a jednodušší adopce, ukázal průzkum

17.May » Seznam Zprávy
Kancelář veřejného ochránce práv představila průzkum, v němž odpovídalo téměř dva tisíce leseb, gayů, bisexuálů i transgender lidí. Každý šestý se setkal s napadením nebo vyhrožováním.

Kandidát ANO se podílel na předsednictví ČR v Radě EU, které Babiš označil za tunel

16.May » Seznam Zprávy
České předsednictví v Radě EU z roku 2009 je podle premiéra Andreje Babiše tunel ODS. Na kandidátce hnutí ANO 2011 do Evropského parlamentu je ale i Ondřej Kovařík, úředník, který působil v Sekci pro předsednictví.

Dokument, jak si objednat stíhání, koloval u Zemana. Autorkou však není Benešová

15.May » Seznam Zprávy
Jak vznikl materiál, který si vzala současná ministryně spravedlnosti Marie Benešová na schůzku k prezidentu Miloši Zemanovi?

Babiš se opřel do Sobotky za účast na demonstraci: Nasekal miliardy a teď protestuje? Je to vtipné

30.April » Seznam Zprávy
Na protestu proti premiérovi Andreji Babišovi a plánované změně v čele ministerstva spravedlnosti se objevil i bývalý šéf vládního kabinetu a ČSSD Bohuslav Sobotka.

Státní zástupce zastavil stíhání muže, který přepadl banku v Příbrami

17.April » Seznam Zprávy
Pachatel držel v bance devět rukojmích. Muž nebyl pro nepříčetnost v době činu trestně odpovědný, řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Výjimky z EET: Hazard, volání, prodej kaprů, ale i nevidomí podnikatelé

16.April » Seznam Zprávy
Poslanecká sněmovna bude hlasovat o pozměňovacích návrzích k novele zákona o elektronické evidenci tržeb. Ta měla platit pro všechny podnikatele už od června loňského roku, Ústavní soud ale spuštění třetí a čtvrté vlny zrušil.

Nebude mluvit za sebe, vysvětluje poslanec Pour, proč pozval do Sněmovny lídra britské krajní pravice

4.April » Seznam Zprávy
V pátek vystoupí ve Sněmovně britský krajně pravicový aktivista Tommy Robinson, který je několikrát trestaný za napadení, podvody či pohrdání soudem. Přijel na konferenci Rodina a její práva v 21. století, na kterou jej pozval poslanec z hnutí ANO...

Úřadům se přihlásil roky nezvěstný chlapec. Tvrdí, že utekl únoscům

4.April » Seznam Zprávy
Americkým úřadům se přihlásil čtrnáctiletý chlapec, který byl pohřešován od roku 2011. Tvrdil, že se jmenuje Timmothy Pitzen a že utekl od únosců.

Psaní na Facebook za 44 tisíc měsíčně. Podívejte se na utajované smlouvy na úřadu hejtmanky Jermanové

3.April » Seznam Zprávy
Nejštědřeji odměňovaný spolupracovník bral 75 tisíc měsíčně. Kraj stále tají jména svých externistů z roku 2017. I to, co lidé najatí na poradenství, analýzy a monitoringy skutečně udělali.

Facebook zakáže projevy bělošského nacionalismu a separatismu

28.March » Seznam Zprávy
Sociální síť Facebook zablokuje veškerý obsah, který uznává, podporuje nebo reprezentuje bělošský nacionalismus a separatismus. Zákaz se bude týkat také sociální sítě Instagram. Platit bude od příštího týdne.

Tato informační stránka o Pavlína Kosová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Kosová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes