Pavlína Kosová

Related to

Kolik stojí demonstrace proti Babišovi? Přispívá i držitelka zlatých lvů

3.June » Seznam Zprávy
Kolik stojí obrana demokracie a nezávislé justice? Respektive na kolik vyšlo pořádání demonstrací nebo tisk letáků Milion chvilek pro demokracii? Za poslední rok podle transparentního účtu zaplatil spolek za své aktivity přes čtyři miliony korun. ...

„Jsme partneři druhé kategorie.” Sexuálním menšinám v Česku chybí manželství a jednodušší adopce, ukázal průzkum

17.May » Seznam Zprávy
Kancelář veřejného ochránce práv představila průzkum, v němž odpovídalo téměř dva tisíce leseb, gayů, bisexuálů i transgender lidí. Každý šestý se setkal s napadením nebo vyhrožováním.

Kandidát ANO se podílel na předsednictví ČR v Radě EU, které Babiš označil za tunel

16.May » Seznam Zprávy
České předsednictví v Radě EU z roku 2009 je podle premiéra Andreje Babiše tunel ODS. Na kandidátce hnutí ANO 2011 do Evropského parlamentu je ale i Ondřej Kovařík, úředník, který působil v Sekci pro předsednictví.

Dokument, jak si objednat stíhání, koloval u Zemana. Autorkou však není Benešová

15.May » Seznam Zprávy
Jak vznikl materiál, který si vzala současná ministryně spravedlnosti Marie Benešová na schůzku k prezidentu Miloši Zemanovi?

Babiš se opřel do Sobotky za účast na demonstraci: Nasekal miliardy a teď protestuje? Je to vtipné

30.April » Seznam Zprávy
Na protestu proti premiérovi Andreji Babišovi a plánované změně v čele ministerstva spravedlnosti se objevil i bývalý šéf vládního kabinetu a ČSSD Bohuslav Sobotka.

Státní zástupce zastavil stíhání muže, který přepadl banku v Příbrami

17.April » Seznam Zprávy
Pachatel držel v bance devět rukojmích. Muž nebyl pro nepříčetnost v době činu trestně odpovědný, řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Výjimky z EET: Hazard, volání, prodej kaprů, ale i nevidomí podnikatelé

16.April » Seznam Zprávy
Poslanecká sněmovna bude hlasovat o pozměňovacích návrzích k novele zákona o elektronické evidenci tržeb. Ta měla platit pro všechny podnikatele už od června loňského roku, Ústavní soud ale spuštění třetí a čtvrté vlny zrušil.

Nebude mluvit za sebe, vysvětluje poslanec Pour, proč pozval do Sněmovny lídra britské krajní pravice

4.April » Seznam Zprávy
V pátek vystoupí ve Sněmovně britský krajně pravicový aktivista Tommy Robinson, který je několikrát trestaný za napadení, podvody či pohrdání soudem. Přijel na konferenci Rodina a její práva v 21. století, na kterou jej pozval poslanec z hnutí ANO...

Úřadům se přihlásil roky nezvěstný chlapec. Tvrdí, že utekl únoscům

4.April » Seznam Zprávy
Americkým úřadům se přihlásil čtrnáctiletý chlapec, který byl pohřešován od roku 2011. Tvrdil, že se jmenuje Timmothy Pitzen a že utekl od únosců.

Psaní na Facebook za 44 tisíc měsíčně. Podívejte se na utajované smlouvy na úřadu hejtmanky Jermanové

3.April » Seznam Zprávy
Nejštědřeji odměňovaný spolupracovník bral 75 tisíc měsíčně. Kraj stále tají jména svých externistů z roku 2017. I to, co lidé najatí na poradenství, analýzy a monitoringy skutečně udělali.

Tato informační stránka o Pavlína Kosová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Kosová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes