15
new stories - click to show

Veronika Neprašová

Related to

Návrat uzemněných Boeingů 737 do oblak u Smartwings hned tak nebude

19.November » Novinky.cz
Na odstavné ploše pražského letiště v Ruzyni stojí už od loňského března sedm uzemněných Boeingů 737 MAX společnosti Smartwings, škody firma počítá na miliardy. Povolení americkými úřady dává strojům šanci vrátit se opět na linky, ještě to ale pot...

Na západě Čech začaly růst hřiby i klouzky

5.September » Novinky.cz
V lesích na západě Čech začaly ve velkém růst houby. Dají se najít hříbky, křemenáče, kozáky, ale i klouzky a tu a tam i lišky. Někde rostou jen po okrajích lesa, jinde lze ale i v hustém méně vzrostlém lese nalézt třeba deset hřibů na jednom místě.

Deště zatím nepomohly, houby příliš nerostou

5.August » Novinky.cz
Houbařská sezóna se momentálně nevyvíjí tak dobře, jak mykologové očekávali. I když je léto relativně teplé i deštivé, hub roste poměrně málo. Lokálně se však najít dají, zejména ve vyšších polohách.

Vlašimští studenti se v krajské soutěži neztratili

7.October » Benešovský deník
Také na Benešovsku mohou vyrůst skvělí ekonomové. Malý krůček k potvrzení toho konstatování udělali čtvrťáci z Obchodní akademie Vlašim. Jejich znalosti totiž nezapadly při krajském kole soutěže Ekotým 2019. „V Mladé Boleslavi se jí zúčastnili žác...

Čtvrťáci z obchodní akademie testovali své ekonomické znalosti

17.September » Benešovský deník
Nejlepšími mladými ekonomy jsou ve vlašimské obchodní akademii žáci ze 4. A. Potvrdila to soutěž z odborných předmětů s názvem Ekotým 2019. „Tři tříčlenná družstva žáků čtvrtých ročníků musela nejprve co nejlépe zvládnout hodinový test ekonomickýc...

Janouškovi hrozí návrat do vězení. Soudci v Brně už požádali o jeho spis se sledovačkou

28.August » Seznam Zprávy
Podnikatel Roman Janoušek má přerušen trest ze zdravotních důvodů. Výsledky policejního sledování to zpochybňují. Soud v Brně to začne řešit.

Pražští hasiči už nebudou sloužit jako za války. Dřevěnou stanici nahradí nová centrála

27.August » Seznam Zprávy
Stanice č. 3 v pražských Holešovicích vznikla v roce 1942. Od té doby se podle pamětníků vůbec nezměnila. Hasiči si tam ručně otvírají vrata a slouží v nevyhovujících buňkách. Za dva roky by se ale měli stěhovat do nového. Sbor investuje 353 milio...

Kdo nově dohlédne na sportovní miliardy? Šanci má i muž, co si myslel na ministerstvo kultury

25.August » Seznam Zprávy
Národní sportovní agentura vznikla 1. srpna. Zatím to je ale jen prázdná schránka. Příští rok na podzim přitom vypíše první dotace do sportu a od roku 2021 pod ní přejde od ministerstva školství veškerá sportovní agenda.

Další Grygárkův případ: Podle žalobců ovlivňoval kauzu spolumajitele Crystalexu. Vše je však promlčeno

25.August » Seznam Zprávy
Soud popsal, proč byl již před obviněním bývalého žalobce Libora Grygárka promlčen případ, v němž figuroval jeho známý právník Jan Souček.
Ludmila Bubeníková - politik za TOP09
Mireille Mathieu - Francouzská zpěvačka

Tato informační stránka o Veronika Neprašová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Neprašová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes