Honza Mikulka

Related to

Co vás zabije spíš než koronavirus? Šokující data a bulvární titulek v jednom

21.June » Seznam Zprávy
Upřímné zprávy z Prahy: Pandemie je u konce, svět se pomalu vrací do normálu a tým Honest Guide Janek Rubeš a Honza Mikulka vám přináší přehled toho nejdůležitějšího, co se v uplynulých dnech odehrálo.

Babiš upřímně zve Slováky: Přivezte eura. Honest Guide upřímně varuje

19.June » Seznam Zprávy
Český premiér natočil video, na kterém pozval Slováky do Prahy. Janek Rubeš a Honza Mikulka se podívali na to, co jim v krátkém klipu slibuje a jaká je realita.

Předzahrádky jsou zpátky. V srdci Prahy si je pořídily i thajské masáže

11.May » Seznam Zprávy
Restaurace mohou konečně otevřít - alespoň zahrádky. Jak se postupně vrací život do ulic hlavního města, mapovali tvůrci Honest Guide Janek Rubeš a Honza Mikulka.

Centrum Prahy po 4 týdnech v izolaci: hospody snížily ceny i třikrát

19.April » Seznam Zprávy
Slunečné počasí láká české návštěvníky podívat se na historické centrum Prahy oproštěné od turistického balastu. A místní podniky na to reagují, jak dokládá reportáž tvůrců Honest Guide Janka Rubeše a Honzy Mikulky.

Chybí vám centrum Prahy? Během domácí karantény jsme postavili simulátor

8.April » Seznam Zprávy
Plno lidí může v časech koronavirové krize pracovat z domova. Prací Janka Rubeše a Honzy Mikulky je ovšem lovit a natáčet různé podvodníky - a ty doma nenajdou. A tak si vytvořili takový malý simulátor.

Trdelníkové šílenství: Proč je teď pečou v Brazílii, Izraeli nebo Singapuru?

1.April » Seznam Zprávy
Asi jste si všimli, že v Praze chybí turisté. Ale co chybí turistům? Jejich oblíbená pochoutka – trdelník. Proto jsme se rozhodli udělat si ho doma. A o recept se podělit s diváky našeho anglického pořadu.

Taková je stará Praha dnes: Konopí koupíte. Ale nepřerazte se o opuštěné koloběžky

21.March » Seznam Zprávy
Tvůrci Honest Guide Janek Rubeš a Honza Mikulka natáčeli v místech, z nichž obvykle radili turistům, jak se nenechat napálit a co si nenechat ujít. Teď turisté zmizeli a město, které pod jejich náporem úpělo, působí až znepokojivě.

Krátká instruktáž, jak se v těchto dnech zodpovědně chovat

15.March » Seznam Zprávy
Teoreticky to ví každý: Kvůli koronavirové hrozbě se máme vyhýbat těsnému kontaktu s lidmi, pravidelně dezinfikovat předměty a povrchy, kterých se dotýkáme; mýt si často vodou a mýdlem ruce a to nejméně 20 vteřin… Jak to ale dělat v praxi?

Když Američanka říká nejdelší české slovo. Čeho se bojí mladí při studiu v zahraničí?

8.March » Seznam Zprávy
Další díl minisérie „Vyjeď“ z dílny autorů Honest Guide Janka Rubeše a Honzy Mikulky: Do pražského Vnitroblocku pozvali na 500 studentů. Zajímalo je, zda mladí touží vyjet studovat do zahraničí, nebo jim taková představa spíš nahání strach.

Litr mléka za 100 Kč? Ano, a 3 měsíce po trvanlivosti k tomu. Kde? V samém centru Prahy

4.March » Seznam Zprávy
Na astronomické ceny v obchodech v centru Prahy jsme si pomalu zvykli. I když nám hlava nebere, kdo by si litr mléka za 100 korun koupil, ještě víc nás překvapilo, když jsme v chladničce objevili krabici, která měla významně prošlou trvanlivost.

Tato informační stránka o Honza Mikulka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Honza Mikulka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes