Alžběta Havlová

Related to

Koláč pro hospic dnes opět v ulicích jihomoravských měst

9.October » Rádio Proglas
Zakoupit koláč a přispět tak na dobrou věc mohou dnes lidé v celé brněnské diecézi. Charita zde totiž pořádá tradiční akci Koláč pro hospic, který se koná u příležitosti Světového dne hospicové a paliativní péči.

Mladí během demonstrací v Moskvě hledali útočiště v kostele

29.July » Rádio Proglas
Během konfrontací s policí během sobotních protivládních protestů v Moskvě našlo asi 100 mladých demonstrantů útočiště v pravoslavném kostele. Informaci přinesly křesťanské tiskové agentury.

Miriam Swaffieldová: „Nezůstávejte ve své křesťanské bublině.“

13.July » Rádio Proglas
Na Katolické charismatické konferenci dnes vystoupila Miriam Swaffieldová, kazatelka z Anglie. Tisícům účastníkům připomněla, že výzva k evangelizaci je platná pro všechny a i v dnešní době.

"Od náboženství nenávisti k náboženství lásky." Konference o antisemitismu v Rakousku

25.June » Rádio Proglas
Nejen o rostoucím antisemitismu v Evropě včera diskutovali političtí a církevní zástupci Rakouska. Náboženský dialog se konal ve vídeňském Epsteionově paláci.

Finále Hrdiny Barvínku

12.June » Rádio Proglas
Je to tu – už příští týden se dozvíme, kdo se stane Hrdinou Barvínku a zúčastní se kurzu přežití s polárníkem Jaroslavem Pavlíčkem. Finále půlroční soutěže se koná v úterý 18. června v 16 hodin, zúčastní se jej osm soutěžících s nejvyšším počtem b...

Víra a já

10.June » Rádio Proglas
Musí člověk mít v dnešní době odvahu říct, že chodí do kostela? Jaké to je být jediný ve třídě, kdo je věřící? Barvínek o víře, jak ji prožívají děti. Podíváme se také do Hradce Králově na Diecézní setkání dětí.

Židovský Barvínek

1.June » Rádio Proglas
O židovství si budeme povídat s Táňou Královou z Židovského muzea, představíme se projekt na Instagramu Eva Stories a těšit se můžete na pohádku Pesachový knedlíček od spisovatelky Ilse Weberová.

Papež na rumunském poutním místě: „Pouť je symbolem jednoty.“

1.June » Rádio Proglas
Papež František je druhým dnem na návštěvě Rumunska. Dopoledne navštívil mariánské poutní místo Sumuleu-Ciuc, odpoledne se chystá do katedrály Panny Marie Královny Míru v Jasy, setká se také s místní mládeží a rodinami.

Skauti pomůžou v Krkonoších s kůrovcem: "Přírodu musíme chránit."

31.May » Rádio Proglas
Skauti vyrazí do Krkonoš pomáhat s přemnoženým kůrovcem. Vedení Junáka dnes vyzvalo skauty nad 15 let, aby pomohli Správě našich nejvyšších hor se škůdcem, který zapříčiňuje smrt mnohých smrků.

Soutěžní díl Hrdina Barvínku IV.

26.May » Rádio Proglas
Předposlední soutěžní díl Hrdiny Barvínku se blíží! V úterý 28. května v 16 hodin nezapomeň soutěžit. Může se zapojit každý do 18 let! Koukni se na podrobná pravidla soutěže Hrdina Barvínku.

"Sad nadějí bude místem setkání," říká umělkyně Věra Fina.

21.May » Rádio Proglas
Každý den je dar – tento název nese charitativní putovní výstava, ale také je mottem autorky a umělkyně Věry Fina. Výtěžek chce umělkyně věnovat na výstavbu Sadu nadějí, místa na podporu lidí s rakovinou.
Hana Ševčíková - Česká herečka

Tato informační stránka o Alžběta Havlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alžběta Havlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes